Niezwykłe lata 80. Dekada, która nas ukształtowała

Niezwykłe lata 80. Dekada, która nas ukształtowała

Programy zagraniczne

Dekada, która zmieniła świat. Bawiliśmy się przy dźwiękach z boom boxów, podziwialiśmy Diego Maradonę, który przyniósł chwałę argentyńskiej piłce nożnej i zaniepokojeni patrzyliśmy w niebo po wybuchu w Czarnobylu. To dziesięciolecie, którego nigdy nie zapomnimy.
Wybierz się z nami w nostalgiczną podróż w lata osiemdziesiąte. Przypomnij sobie ludzi i wydarzenia, które ukształtowały światowe trendy na długie lata. Decyzje i wynalazki, które zmieniły przyszłość. Ikony sportu, niezapomniane gadżety, ale też światowe tragedie. Reportaże wypełnione są archiwalnymi materiałami telewizyjnymi, wywiadami z gwiazdami muzyki i filmu oraz przedstawicielami świata technologii, biznesu i polityki. To wyprawa w czasie do niezapomnianych lat osiemdziesiątych.

  • Koniec lat osiemdziesiątych XX wieku przyniósł światu mnóstwo nowości, których wcześniej nie znali.

    W Ameryce panowała kultura afirmująca radość życia, wolność i indywidualizm. Ikonami tego czasu stał się film "Rambo", a także seriale "Nieustraszony" i "Simpsonowie". Gra Tetris została okrzyknięcia grą wszechczasów – zarówno w Europie, jak i w Ameryce. Nawet przekaz wiadomości został zrewolucjonizowany dzięki Tedowi Turnerowi i jego stacji CNN. Jakie jeszcze nowości przyniósł nam koniec lat osiemdziesiątych? Oglądajcie "Niezwykłe lata 80. Dekadę, która nas ukształtowała"!

    "Niezwykłe lata 80. Dekada, która nas ukształtowała"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix