Nocna zmiana

Programy zagraniczne
Nocna zmiana

Serial dokumentalny, który rzuca światło na życie w niezwykle trudno dostępnych miejscach Wielkiej Brytanii po zapadnięciu mroku.

W pierwszym odcinku w sobotnią noc ponad 12 tysięcy imprezowiczów odwiedza Prince of Wales Road, mekkę nocnego życia w Norwich. Courtesy Taxis, firma z ochroną, własnymi taksówkami i poczekalnią dla 50 klientów, to cel wędrówki dla całych zastępów miłośników nocnego imprezowania, wracających do domu, kiedy puby i kluby zamykają już przed nimi swe wrota. „Nocna zmiana” zagląda za kulisy tego prawdziwego raju dla wracających z imprez, pokazując widzom, co to znaczy użerać się ze zbyt rozbawionymi imprezowiczami i odwozić do domów tych, którzy polegli w nierównej walce w pubach w centrum Norwich.

Drugi odcinek serii przedstawia unikalną perspektywę dramatów, emocji i komicznych zdarzeń, które mają miejsce za drzwiami toalety w tętniącym muzyką nocnym klubie. Tym razem akcja przenosi się na cztery noce do toalet w popularnym klubie nocnym „Crawley”, gdzie podglądamy pracę sprzątaczek rejestrując rozmowy, sprzeczki i zachowania imprezowiczów. Toaleta damska i męska to, istniejące obok siebie dwa zupełnie różne i niezbadane światy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix