Obsesje

Obsesje

Programy zagraniczne

Każdy doświadcza świat na swój własny sposób. W tej serii spojrzymy na niego od strony niezwykłych obsesji. Od tych najpopularniejszych po prawdziwe dziwactwa, czasem przerażające, a czasem zabawne. Każde społeczeństwo pełne jest najróżniejszych manii. Niektóre powstały niedawno, inne mają tradycję liczącą setki lat.

Jason Godfrey przemierzy Azję, by pokazać obsesje Chińczyków, Japończyków, Hindusów, Koreańczyków i Filipińczyków i pokazać, że zachowanie niegdyś uchodzące za dziwne, z biegiem czasu może stać się normą. Od przyjrzenia się niezwykłym koreańskim reality show o operacjach plastycznych po odwiedziny na chińskich obozach dla ludzi uzależnionych od Internetu. Ta seria pokaże,  jak szaleni potrafią być ludzie i jak społeczeństwo żywi się obsesjami. W każdym dowiemy się, jak ludzie manifestują swoje marzenia i nadzieje oraz jak wielkie możliwości na kolejne manie daje współczesna technologia. Spotkania z ludźmi udającymi roboty, odnajdującymi się w śpiewie w strojach topless, przechodzącymi serie operacji zmieniających ciało każe zastanowić się Jasonowi, czy to przypadkiem nie on jest w tym świecie dziwakiem.

  • Dla niektórych karaoke to tylko okazjonalna zabawa, dla innych to pasja i sposób na życie. Na Filipinach to prawdziwa obsesja. Na każdym rogu słychać dźwięki karaoke, a sklepy oferują najróżniejsze gadżety, które mogą urozmaicić tę zabawę. Od śpiewania wyświetlanego tekstu nie da się uciec. Karaoke wpływa na Filipińczyków do tego stopnia, że jedna piosenka może zmienić ich życie.

    Obsesje - Filipiny

Komentarze (6)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Pisząc o tematyce psychologicznej, ekipa powinna przyswoić nomenklaturę. Mania nie jest obsesją, ale epizodem euforycznym w chorobie dwubiegunowej - nie uczcie ludzi złych definicji.

~Gość

Też chciałabym obejrzeć tę serię na TVN Player, bo przegapiłam niektóre odcinki

~Gość

Kiedy będzie można oglądać odcinki na TVN player?

~Gość

Kiedy będzie można oglądać odcinki na TVN player?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix