Orły za kółkiem

Orły za kółkiem

Programy zagraniczne

Zdobywanie prawa jazdy to jak rytuał przejścia. Szczęśliwcy, którym udaje się go z sukcesem zakończyć, mogą odetchnąć z ulgą. Są też tacy, którym po wielu próbach, wydaje się to właściwie niemożliwe. Ta szkoła jest właśnie dla nich!

Szkoła dla "orłów za kółkiem" została stworzona dla tych pechowców, którzy stracili już wszelką wiarę i nadzieję, że kiedykolwiek zostaną kierowcami. Zaczynają nawet sobie wmawiać, że życie bez samochodu wcale nie jest takie złe. W tej szkole próbują na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. W każdym odcinku pokażemy dwóch delikwentów, którzy próbują opanować sztukę prowadzenia samochodu i podchodzą do ostatecznego egzaminu. Będzie stres, będzie zabawa i będą ogromne emocje. Czy wszyscy zdobędą wymarzony dokument?

 • Szef szkoły jazdy Sven jest bardzo pewny siebie. Jego zdaniem może nauczyć jeździć każdego, kto ma puls. Jednak jego nowa kursantka, specjalistka od modowego PR, Irene będzie prawdziwym wyzwaniem.

  28-letnia blond piękność zdaje się kompletnie nie przejmować tym, że właśnie prowadzi samochód. Wyskoczenie po kawę w trakcie jazdy, to dla niej nic nadzwyczajnego.

  21-letni Tony jest egzaminacyjnym weteranem. Chłopak nie może zrozumieć, dlaczego oblewa test za testem. Sven szybko odkrywa, co kryje się za tą tajemnicą. Czy będzie w stanie pomóc Tony’emu? Oglądajcie "Orły za kółkiem".

  "Orły za kółkiem" odc. 5

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix