Orzeł czy reszka

Orzeł czy reszka

Programy zagraniczne
59 MIN.

Premiera: sobota, 7:15

"Orzeł czy reszka" to program o podróżowaniu. Przedstawia państwo lub miasto z punktu widzenia dwóch turystów: oszczędnego, planującego każdy wydatek oraz rozrzutnego, dla którego nie ma żadnych ograniczeń finansowych.

Prowadzący udowodnią, że każda wycieczka może być udana, bez względu na to ile przeznaczymy na nią pieniędzy, a mimo różnej zasobności kieszeni w każdym miejscu można dobrze się bawić i zobaczyć ciekawe miejsca. W tym sezonie zabierzemy Was m.in. do Pekinu, Hong Kongu, na Jamajkę i do Miami.

  • W kolejnym odcinku programu "Orzeł czy reszka" Anriej i Lesia przyjeżdżają do miejscowości Alesund w Norwegii, kraju fiordów i śledzi.

    Ulice norweskiego miasta wyglądają jak ilustracje zamieszczane w książkach przygodowych dla dzieci. Dzięki temu łatwo można zapomnieć, że przyjechało się do kraju o surowym klimacie. W Norwegii naszych bohaterów przywita ulewny deszcz, porywisty wiatr i niska temperatura, zaledwie 11 stopni, jak na połowę lipca. Bardzo wysokie ceny to kolejny problem jaki staje na drodze prowadzących program. Czy pogoda okaże się jednak łaskawsza, a ceny nie odstraszą prowadzących, to wszystko można będzie zobaczyć w programie "Orzeł czy reszka".

    Orzeł czy reszka?

Komentarze (52)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Na reszcie nowe odcinki! Program jest rewelacyjny! Uwielbiam go!:)

~Gość

Nie wiem jak się nazywa ten gość,bodajże Adrej(coś chyba w tym stylu) i zdecydowanie lepszy od poprzednika....Zabawny przede wszystkim...Program jak najbardziej udany i powiem że kilka razy podróżując troszkę mi podpowiedzieli...

~Gość

Świetny program , czy można powtórzyć 1 i 2 serie?

~Gość

Kiedy emisja kolejnego sezonu ?

~Gość

dzisiaj był 1 odcinek IV sezonu :)

~Gość

widzicie teraz jaka jest przepasc miedzy bogatymi (co nic nie robia) a biednymi co tyraja na bogatych

~Gość

Przepasc miedzy BOGATYMI A BIEDNYMI. To zaglada ludzkosci.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix