Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie
45 MIN.

Premiera: wtorek, 22:00

Najbliższa powtórka: niedziela, 15:00

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd,  której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

 

 

Chcesz zgłosić swój salon do programu? Wypełnij ankietę i prześlij ją na adres: fryzjerzy@ttv.pl! W tytule maila napisz: "Zgłoszenie do programu".

 • Salon fryzjerski Aga w centrum Opola to rodzinny biznes z tradycjami, działający nieprzerwanie od 1962 r. Salon prowadzą wspólnie córka, Agnieszka, i matka, Grażyna. Pomimo łączącej kobiety miłości ich wizja dotycząca salonu coraz bardziej je od siebie oddala. Podczas gdy Agnieszka pragnie zmian i nowoczesności Grażyna silną ręką trzyma w salon w przeszłości. Póki co Agnieszka ustępuje bo boi się konfrontacji. Czy uda się jej wyjść z cienia własnej mamy?

  W salonie pracują cztery fryzjerki, cztery praktykantki i dwie właścicielki. W sumie 10 osób. Taki salon powinien świetnie prosperować. Niestety gdzie fryzjerek 10 tam nie ma kim strzyc. Właścicielki mają ewidentny problem z zarządzaniem. Agnieszka, pracująca równocześnie jako nauczycielka w szkole fryzjerstwa, nie ma czasu dla swoich uczennic, zaś impulsywnej Grażynie zdarza się doprowadzić dziewczyny do płaczu. Mimo wszystko Grażyna twierdzi, że ma dobre fryzjerki,a praktykantki są dobrze prowadzone. Grażyna jest wręcz przekonana, że salon nie potrzebuje Ostrego Cięcia. A jak to widzą uczennice i fryzjerki? Czy Andrzej z Tomkiem są w stanie pomóc 10 kobietom osiągnąć kompromis?

  Już we wtorek o 22.00 oglądajcie „Ostre Cięcie”.

  Ostre Cięcie, Sezon 5., Odc. 8

 

 

Komentarze (252)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Daniel miał wsparcie i możliwość rozwoju jako fryzjer - miał dobra praktykę - ale niestety ją porzucił .... Ciekawe dlaczego o tym nie wspomniał ?

~Gość

chciałabym zgłosić do programu salon w którym jestem stałą klientką.jak to zrobić? może podacie numer telefonu.bardzo zainteresował mnie wasz program.pozdrawiam.

~Gość

B.wazne > sadze, ze fotele dla klientów powinny być znacznie wyższe, żeby fryzjerki nie musiały się pochylac, bo bolę plecy.

~Gość

Witam, chciałabym zgłosić do programu pewien salon. Jak mam to zrobić? Pozdrawiam

~Gość

Panowie, stacja TVN tworzy nowy projekt o nazwie "Afera Fo chyba fryzjera". To dostateczny dowód na to gdzie powinniście obrać kierunek. Usiądźcie przed telewizorami i czas na lekcję kultury, pokory i wychowania. Czas wyjąć to z butów, co Wam tam wystaje.
Na naukę nigdy nie jest za późno! czy to nie Wasze słowa???:)))

~Gość

Gdy rozpoczął się program zawołałam męża w zachwycie, jak może wyglądać pani 54 letnia. Bo dawałabym jej czterdziestkę. Dziewczęca fryzurka, ładne ciuchy. Panowie prowadzący dzięki metamorfozie zrobili z pani Wiesi sześćdziesięciolatkę. To jest modne cięcie? Ten długi kwadratowy paziobob? Wolne żarty. No i ta pożal-się-boże... rozwiń

~Gość

Kiedy będzie emisja programu nagrywanego w Świnoujściu?

~Gość

31 Marca u Micha i Ani !!!!!!

~Gość

emisja programu 28 kwietnia.

~Gość

Ja ten program bardzo lubię i poniekąd trochę się nauczyłem od niego właśnie, a to że Tomek i Andrzej obrażają tych uczestników to znaczy że jest naprawdę nie dobrze bo od tak tego by nie robili i by ich nie zapraszali do siebie a trzeba wziąść pod uwagę to że poziom uczestników czasem sięga DNA... żenada jakaś, także nie ma... rozwiń

~Gość

Co się stało z tym programem? Obejrzałam nowy odcinek z 5 sezonu i to chyba inny program, jakiś skrót , lokowanie produktu NIE jest subtelne , wieje sztucznością . W poprzednich sezonach tego nie było, nie jestem specjalistą , ale dotąd miło się ten program oglądało także no cóż nieco się zdziwiłam.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix