Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (350)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Edyta Budkowska
Życie mamy tylko jedne, szkoda że większość z nas o tym zapomina.... Grono niebios zabiera nam kolejną wielką wspaniałą osobę....
...................................................................................................................................
Dziewczyno , nie kompromituj się jak chcesz zabłysnąć... rozwiń

~Gość

Kur... gościu przestań w końcu z innego portalu kopiować moje teksty bez pozwolenia i tu wklejać. Jeszcze z moimi danymi... Walnij się w leb porządnie Bo chyba to jest karalne jak o tym zapomniałeś... A robisz to po raz kolejny!!!!!

~Gość

wiadomo chodzi w tym programie o znalezienie słabych stron salonów, załogi itp ale być chamskich i obrażać ludzi to inna strona. Muszą robić show to fakt ale obrażanie ludzi i nękanie psychiczne to przesada. Mogą być i mistrzami świata w fryzjerstwie ale za takie coś to......

~Gość

Edyta Budkowska

Interesująca fota Na sufit weszłeś?

~Gość

może weszedł.............

~Gość

A może wszedł????

~Gość

Panowie aroganccy,mało kulturalni.Fatalna polszczyzna

~Gość

Panowie nakręciliście już wiele odcinków ostrego cięcia, ale w żadnym z nich nie przedstawiliście w jaki sposób należy ścinać włosy kręcone bez prostowania ich , chyba , że sprawi wam to trudność.

~Gość

Był taki odcinek ( jeśli nie więcej). Uczyli jak obcinać kręcone

~Gość

W wychowaniu tych dwóch panów zabrakło rodzicom cennej wskazówki. Warto być czasem skromnym, bo buta i arogancja świadczy o waszym miernym poziomie.

~Gość

ztji75ujnmrr5jyfjzjngfntrhjnghnjtrjnfmnmnjtrzmhhmhgtmghuzkjxkmtstsjhgjmthgjztjghmjgttjhftjgfjtjtrjghfjjtzjtzhrtjgjghjtjhjfgjngjngfjjgjjrtjfhjgdfhjhhtjgfhjjfghjgjhgjhfghghgjhjhfdhgfhgjhjghgfhghf

~Gość

lubie programy fryzjerskie,ale czy czy prowadzący muszą być aż tak bardzo aroganccy???zadumani,pewni siebie??te ich miny niezadowolenia,te grymasy...matko aż się oglądać nie chce.zero uśmiechu,,takie cfaniaki jakby wszystkie rozumy pozjadali.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix