Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie
45 MIN.

Premiera: wtorek, 22:00

Najbliższa powtórka: niedziela, 15:00

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd,  której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

 

 

Chcesz zgłosić swój salon do programu? Wypełnij ankietę i prześlij ją na adres: fryzjerzy@ttv.pl! W tytule maila napisz: "Zgłoszenie do programu".

 • Salon „Irokez” w Gorzowie jest prowadzony z powodzeniem od 13 lat przez pana Piotra..  W tym czasie salon zdobył renomę i ma swoją stałą klientelę.. Dobrze znany jest w Gorzowie, a u pana Piotra czesze się „gorzowska śmietanka”, czyli klient konkretny i wymagający.. I tym wymaganiom,  jako jedyny, stara się sprostać sam  właściciel, ale jego fryzjerki już nie koniecznie..

  A usługi świadczone przez właściciela są tu na najwyższym poziomie.

  Tylko jakby fryzjerki nie są na najwyższym poziomie, a tak naprawdę na poziomie umiejętności i wymagań pana Piotra...

  Przez te trzynaście lat ekipa Piotra zmieniała się wielokrotnie. Aż wydawało mu się, że trafił na właściwe dziewczyny..

  Ale niestety po paru miesiącach okazało się, że z nowym personelem są podobne problemy… bo według właściciela nikt nie myśli tymi samymi kategoriami co on, czyli „klient, to nasz pan”..

  I na tym tle rodzą się konflikty, które z każdym dniem przybierają na sile.. Czy uda się ugasić konflikt między fryzjerami? Już we wtorek o 22.00 oglądajcie „Ostre Cięcie”.


  Ostre Cięcie, Sezon 5., Odc. 4

 

 

Komentarze (244)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Kiedy będzie emisja programu nagrywanego w Świnoujściu?

~Gość

31 Marca u Micha i Ani !!!!!!

~Gość

emisja programu 28 kwietnia.

~Gość

Ja ten program bardzo lubię i poniekąd trochę się nauczyłem od niego właśnie, a to że Tomek i Andrzej obrażają tych uczestników to znaczy że jest naprawdę nie dobrze bo od tak tego by nie robili i by ich nie zapraszali do siebie a trzeba wziąść pod uwagę to że poziom uczestników czasem sięga DNA... żenada jakaś, także nie ma... rozwiń

~Gość

Co się stało z tym programem? Obejrzałam nowy odcinek z 5 sezonu i to chyba inny program, jakiś skrót , lokowanie produktu NIE jest subtelne , wieje sztucznością . W poprzednich sezonach tego nie było, nie jestem specjalistą , ale dotąd miło się ten program oglądało także no cóż nieco się zdziwiłam.

~Gość

Niestety mam wrażenie że głównym celem tego programu jest wypromowanie TYLKO I WYŁĄCZNIE Andrzeja i Tomka! W jaki sposób oni pomagają tym GOŚĆfryzjerom? Poniżając ich, i upokarzając? Szkoda że największą rozrywką jest oglądanie grania na emocjach, upokarzania, i metamorfozy które często wychodzą nieudane... Dziwię się że ci... rozwiń

~Gość

Niestety mam wrażenie że głównym celem tego programu jest wypromowanie TYLKO I WYŁĄCZNIE Andrzeja i Tomka! W jaki sposób oni pomagają tym fryzjerom? Poniżając ich, i upokarzając? Szkoda że największą rozrywką jest oglądanie grania na emocjach, upokarzania, i metamorfozy które często wychodzą nieudane... Dziwię się że ci fryzjerzy... rozwiń

~Gość

A ja byłam w salonie w którym podobno będzie ostre cięcie jest on w Łodzi. Fryzjerka była (skromnie mówiąc) tak zniesmaczona że ma tyle pracy przy moich włosach, stękała, robiła dziwne miny, oczywiście przy publice, że chciało mi się wyjść w trakcie jej "ciężkiej pracy". Nie oglądam programu w TV ale z komentarzy mogę wywnioskować,... rozwiń

~Gość

A ja chciałabym się dowiedzieć czy gdzieś w województwie podlaskim i mazowieckim jest taki salon fryzjerski który przeszedł przemianę przez chłopaków z ostrego cięcia ? Jeżeli tak to gdzie.?

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix