Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

Najbliższa powtórka: sobota, 8:15

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (364)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dodam jeszcze że ten program utwierdza mnie w przekonaniu że się nie mylę!!!!!!!!!!!!

~Gość

Nigdy nie pojawie się w żadnym ,,salonie fryzjerskim " . Uważam, że nie jest sztuką zrobić DOBRĄ fryzurę Z gęstych włosów - chociaż i z tym niby fachowcy - mają duży problem. Mam rzadkie włosy I sama je sobie obcinam. Nie jestem w stanie zaufać żadnemu ,,fryzjerowi". Mam 57 lat i nigdy nie byłam zadowolona z wizyty u fryzjera.

~Gość

Taa bo raz do jednego poszłaś w życiu i ci nie przypadło do gustu i już się nastawiasz zle na wszystkich, ale pamiętać trzeba, że każdy fryzjer ma inną rękę. Powiedz mi, czy po tym twoim cięciu gdy rzucisz włosy do tyłu wyglądają one atrakcyjnie czy mają tzw. dzioba?

~Gość

Dziwiło mnie zdejmowanie każdego odcinka 7 sezonu z Playera, ale teraz to już zupełnie zdziwił mnie brak jakiegokolwiek odcinka. Ktoś wie może czemu wszystko pozdejmowano?

~Gość

Dlaczego nie można oglądać odcinków w plener...zdjete?

~Gość

Gdzie można obejrzeć 7 sezon?

~Gość

ponawiam zapytanie - dlaczego nigdzie nie można obejrzeć 7 sezonu??

~Gość

Teraz to żadnego sezonu...co się dzieje ...może ktoś wie?

~Gość

Teraz robią odcinek, w Jedwabnem na Podlasiu.

~Gość
 • Gość208:
 • Teraz robią odcinek, w Jedwabnem na Podlasiu.
 • rozwiń

A kiedy bedzie mozna go obejrzec

~Gość

dzdobry-robicie Panowie dobrą robotę, ale kiedy oglądam ten program zawsze się denerwuję. Jak widzę te matolice od których zależy jak będziemy się prezentować to mnie trzęsie.Najpierw powinniście je lać za to co ludziom wyprawiają na głowach a potem uczyć, może czegoś się wreszcie nauczą. Mam 62 lata i nigdy naprawdę nigdy nie... rozwiń

~Gość

Jak na razie w nowej serii chociaż fryzjerki bez przerwy nie ryczą. Nie ma umiejętności to zwala na stres i w bek.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix