Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

Najbliższa powtórka: sobota, 10:00

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (335)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Program fajny, reżyseria fajna i chłopaki fajne :)) Ale najbardziej !!!! rozwalają mnie wszelkie wpisy panienek- fanek............... Tak bardzo chcą się wyróżnić, zwrócić na siebie uwagę Andrzeja i Tomka a na forach piszą z błędami ortograficznymi , ( taki poziom edukacji), wpisy durne czasami prostackie. Najlepsze są takie dwie fiśnięte,... rozwiń

~Gość

Ej ludzie! Zagląda tu ktoś w ogóle? Gdzie można oglądnąć pozostałe odcinki z sezonu 6? Tzn. od 1 do 10, bo 11 jest i 12 będzie za ileś dni.

~Gość

Ten fryzjer Patryk z Raciąża nie powinien chodzić w wąskich legginsach. Proponuję mu męskie dżinsy, bo w tych wygląda trochę jak w rajtuzach.

~Gość

Mam kręcone puszące się włosy może ktoś mi doradzi co z nimi zrobić.

~Gość

Czy i kiedy bedzie emitowany odcinek z Raciąża? ktoś mi moze odpowiedziecC?

~Gość

takze czekam

~Gość

program jest super i wreszcie ktoś pokazuje prawdziwe oblicze salonów fryzjerskich ,bardzo dobrze,może przeciętny Kowalski będzie cokolwiek wymagał od swojego fryzjera,a nie 15 lat ta sama fryzura!!!!

~Gość

zwiastuny odcinków zniechęcają mnie do oglądania tego "programu. Arogancja i chamstwo może się zdarzyć na ulicy. Ale w Telewizji powinna obowiązywać kultura osobista na wysokim poziomie.

~Gość

to jest program telewizyjny,a nie transmisja mszy,więc aby była oglądalność musi się dziać,poprostu

~Gość

uwielbiam szczerość Andrzeja i Tomasza oraz ich postawę w tym programie i dla mnie mogą krzyczeć,wrzeszczeć lub tańczyć ,oby nie byli takimi ciepłymi kluchami jak facet z afera fryzjera,bo to nuda nuda nuda

~Gość

program fajny ale zachowanie mistrzów coraz gorsze niczym Magda Gesler

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix