Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie
46 MIN.

Premiera: wtorek, 22:00

Najbliższa powtórka: piątek, 0:20

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd,  której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

 

 

Chcesz zgłosić swój salon do programu? Wypełnij ankietę i prześlij ją na adres: fryzjerzy@ttv.pl! W tytule maila napisz: "Zgłoszenie do programu".

 • Wiesława pracuje jako fryzjerka od 34 lat. Fryzjerstwo jest jej miłością. Prowadzony przez nią salon, Vera, znajduje się w dzielnicy hutniczej, o znaczącej nazwie Ostatni Grosz. Dawniej Wiesława miała nawet kilkadziesiąt klientek dziennie. Kilka lat temu sytuacja uległa diametralnej zmianie. Klienci nie przychodzą, a fryzjerki zamiast pracować czytają gazety i piją herbatę. Dramatyczną sytuację salonu właścicielka tłumaczy upadkiem pobliskiej huty. Czy aby na pewno dlatego klienci rzadko zaglądają do salonu?

  Staromodna właścicielka i wystrój pamiętający czasy PRL-u odstraszają młode klientki. Wiesława nie potrafi zmienić wyuczonych nawyków. Właścicielce pomaga mąż, który wie, że dla niej salon to całe życie. To jednak nie wystarczy by utrzymać Verę na powierzchni. Jej wieloletnia pracownica, Małgosia, pracuje równocześnie jako dróżniczka i dlatego przychodzi do pracy z doskoku, nie szkoli się, a swoja karierę wiąże raczej z koleją niż fryzjerstwem. Czy fryzjerki wspólnie zawalczą o lepszą przyszłość salonu? Czy uda się wyciągnąć salon z PRL-u i wprowadzić go na drogę ku nowoczesności? A może właścicielka wciąż będzie nucić piosenkę Budki Suflera: Za ostatni grosz... Kupię dziś chociaż cień... Tamtych dni?

  Już we wtorek o 22.00 oglądajcie „Ostre Cięcie”.

  Ostre cięcie w salonie Ostatni Grosz

 

 

Komentarze (244)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Kiedy będzie emisja programu nagrywanego w Świnoujściu?

~Gość

31 Marca u Micha i Ani !!!!!!

~Gość

emisja programu 28 kwietnia.

~Gość

Ja ten program bardzo lubię i poniekąd trochę się nauczyłem od niego właśnie, a to że Tomek i Andrzej obrażają tych uczestników to znaczy że jest naprawdę nie dobrze bo od tak tego by nie robili i by ich nie zapraszali do siebie a trzeba wziąść pod uwagę to że poziom uczestników czasem sięga DNA... żenada jakaś, także nie ma... rozwiń

~Gość

Co się stało z tym programem? Obejrzałam nowy odcinek z 5 sezonu i to chyba inny program, jakiś skrót , lokowanie produktu NIE jest subtelne , wieje sztucznością . W poprzednich sezonach tego nie było, nie jestem specjalistą , ale dotąd miło się ten program oglądało także no cóż nieco się zdziwiłam.

~Gość

Niestety mam wrażenie że głównym celem tego programu jest wypromowanie TYLKO I WYŁĄCZNIE Andrzeja i Tomka! W jaki sposób oni pomagają tym GOŚĆfryzjerom? Poniżając ich, i upokarzając? Szkoda że największą rozrywką jest oglądanie grania na emocjach, upokarzania, i metamorfozy które często wychodzą nieudane... Dziwię się że ci... rozwiń

~Gość

Niestety mam wrażenie że głównym celem tego programu jest wypromowanie TYLKO I WYŁĄCZNIE Andrzeja i Tomka! W jaki sposób oni pomagają tym fryzjerom? Poniżając ich, i upokarzając? Szkoda że największą rozrywką jest oglądanie grania na emocjach, upokarzania, i metamorfozy które często wychodzą nieudane... Dziwię się że ci fryzjerzy... rozwiń

~Gość

A ja byłam w salonie w którym podobno będzie ostre cięcie jest on w Łodzi. Fryzjerka była (skromnie mówiąc) tak zniesmaczona że ma tyle pracy przy moich włosach, stękała, robiła dziwne miny, oczywiście przy publice, że chciało mi się wyjść w trakcie jej "ciężkiej pracy". Nie oglądam programu w TV ale z komentarzy mogę wywnioskować,... rozwiń

~Gość

A ja chciałabym się dowiedzieć czy gdzieś w województwie podlaskim i mazowieckim jest taki salon fryzjerski który przeszedł przemianę przez chłopaków z ostrego cięcia ? Jeżeli tak to gdzie.?

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix