Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (328)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

program jest super i wreszcie ktoś pokazuje prawdziwe oblicze salonów fryzjerskich ,bardzo dobrze,może przeciętny Kowalski będzie cokolwiek wymagał od swojego fryzjera,a nie 15 lat ta sama fryzura!!!!

~Gość

zwiastuny odcinków zniechęcają mnie do oglądania tego "programu. Arogancja i chamstwo może się zdarzyć na ulicy. Ale w Telewizji powinna obowiązywać kultura osobista na wysokim poziomie.

~Gość

to jest program telewizyjny,a nie transmisja mszy,więc aby była oglądalność musi się dziać,poprostu

~Gość

uwielbiam szczerość Andrzeja i Tomasza oraz ich postawę w tym programie i dla mnie mogą krzyczeć,wrzeszczeć lub tańczyć ,oby nie byli takimi ciepłymi kluchami jak facet z afera fryzjera,bo to nuda nuda nuda

~Gość

program fajny ale zachowanie mistrzów coraz gorsze niczym Magda Gesler

~Gość

gdzie mogłabym się zgłosić aby wziąć udział w jakimś odcinku ale w formie takiego królika doświadczalnego (aby na moich włosach zaprezentowali swoje umiejętności)?

~Gość

Masakra;mistrz fryzjerstwa od 35 lat;mam 3 salony w Poznaniu;

~Gość

Szanowny Panie Andrzeju - nie wiedziałam gdzie napisac więc w tych komentarzach umieszczam swoje zapytanie odnośnie Pana salonów fryzjerskich - czy jest ustalona cena na określoną usługę np. strzyżenie czyli skracanie włosów czy Pana pracownicy mają dowolność w pobieraniu opłat podając cenę 120-170 zł bo nie wiadomo co Pan stylistA... rozwiń

~Gość

Nie mówi się "we Włoszczowej", to błąd ortograficzny! Poprawnie jest "we Włoszczowie". Nie mówimy przecież "we Warszawej" tylko "we Warszawie". Dlaczego nawet dziennikarze, reporterzy robią ten błąd. Osoby, które idealnie powinny znać ortografię. Proszę do słowników ortograficznych.

~Gość

w Warszawie - ciulu, a nie we Warszawie

~Gość

ale to nie jest włoszczów tylko włoszczowa to sie troche inaczej odmienia, proponuje pisac mniej glupot wiecej czytac :)

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix