Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (342)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

W wychowaniu tych dwóch panów zabrakło rodzicom cennej wskazówki. Warto być czasem skromnym, bo buta i arogancja świadczy o waszym miernym poziomie.

~Gość

ztji75ujnmrr5jyfjzjngfntrhjnghnjtrjnfmnmnjtrzmhhmhgtmghuzkjxkmtstsjhgjmthgjztjghmjgttjhftjgfjtjtrjghfjjtzjtzhrtjgjghjtjhjfgjngjngfjjgjjrtjfhjgdfhjhhtjgfhjjfghjgjhgjhfghghgjhjhfdhgfhgjhjghgfhghf

~Gość


Aneta Wuu

JA i edyta chcemy dołączyć do drużyny- tylko nie wiemy jak z formalnościami wszystkimi. Napisać nie możemy

1 · Wczoraj o 16:29

Edyta Budkowska

Potwierdzam bardzo chętnie dołączymy

1 · Wczoraj o 17:02

Aneta Wuu

Emotikon heart Z tobą raźniej . Emotikon smile mam... rozwiń

~Gość

lubie programy fryzjerskie,ale czy czy prowadzący muszą być aż tak bardzo aroganccy???zadumani,pewni siebie??te ich miny niezadowolenia,te grymasy...matko aż się oglądać nie chce.zero uśmiechu,,takie cfaniaki jakby wszystkie rozumy pozjadali.

~Gość

No , ta to w kółko do zrzygania o tych swoich wizytach. A wygląda jak facet .................

~Gość


Aneta Wuu

Tylko nikomu nie można mówić po co jedziemy Emotikon grin
Jak powiedziałam, że jadę do Wrocławia na. "ostre ścięcie" to mnie wyśmiali Emotikon grin Ale jak do kogo... To od razu fotki po Emotikon grin

Edytowany · 1 · niedziela o 20:44

Edyta Budkowska

Mam to samo Emotikon smile

dwie... rozwiń

~Gość

Program fajny, reżyseria fajna i chłopaki fajne :)) Ale najbardziej !!!! rozwalają mnie wszelkie wpisy panienek- fanek............... Tak bardzo chcą się wyróżnić, zwrócić na siebie uwagę Andrzeja i Tomka a na forach piszą z błędami ortograficznymi , ( taki poziom edukacji), wpisy durne czasami prostackie. Najlepsze są takie dwie fiśnięte,... rozwiń

~Gość

Ej ludzie! Zagląda tu ktoś w ogóle? Gdzie można oglądnąć pozostałe odcinki z sezonu 6? Tzn. od 1 do 10, bo 11 jest i 12 będzie za ileś dni.

~Gość

Ten fryzjer Patryk z Raciąża nie powinien chodzić w wąskich legginsach. Proponuję mu męskie dżinsy, bo w tych wygląda trochę jak w rajtuzach.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix