Ostre cięcie

Ostre cięcie

HitProgramy polskie

 

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na "Ostre cięcie".

Ten sezon to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. To także gwiazda w każdym odcinku.Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

PREMIERA: ŚRODA 22:00

 


 •  

  Rodzinny dramat na Podhalu

  Tym razem ekipa programu "Ostre Ciecie" ostrzy swoje nożyczki W Witowie na Podhalu. To tutaj  działa salon „Styl”. Prowadzi go Maria, kobieta niezwykle doświadczona przez życie. Przemoc w rodzinie, bieda, ciężkie choroby to tylko niektóre wyzwania z jakimi musiała się zmierzyć. Pracuje z nią syn Janusz, który rzadko bywa w salonie i niestety według matki nie jest dla niej wsparciem. Maria haruje po kilkanaście godzin dziennie i od kilkunastu  lat nie była na urlopie.

  Nie dość, że na głowie ma cały salon, to jeszcze ukrywa przed wszystkimi fakt, że właśnie przez pracę jej życie jest zagrożone. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się ocalić Marię? Czy Janusz, który dotychczas gubił się we własnym salonie, stanie na wysokości zadania i przejmie obowiązki matki? Sprawdzi to Paulina Młynarska, która swoje włosy traktuje równie serio jak wykonywany zawód.

  PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

  duet

 

 

Komentarze (351)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jak na razie w nowej serii chociaż fryzjerki bez przerwy nie ryczą. Nie ma umiejętności to zwala na stres i w bek.

~Gość

Edyta Budkowska
Życie mamy tylko jedne, szkoda że większość z nas o tym zapomina.... Grono niebios zabiera nam kolejną wielką wspaniałą osobę....
...................................................................................................................................
Dziewczyno , nie kompromituj się jak chcesz zabłysnąć... rozwiń

~Gość

Kur... gościu przestań w końcu z innego portalu kopiować moje teksty bez pozwolenia i tu wklejać. Jeszcze z moimi danymi... Walnij się w leb porządnie Bo chyba to jest karalne jak o tym zapomniałeś... A robisz to po raz kolejny!!!!!

~Gość

wiadomo chodzi w tym programie o znalezienie słabych stron salonów, załogi itp ale być chamskich i obrażać ludzi to inna strona. Muszą robić show to fakt ale obrażanie ludzi i nękanie psychiczne to przesada. Mogą być i mistrzami świata w fryzjerstwie ale za takie coś to......

~Gość

Edyta Budkowska

Interesująca fota Na sufit weszłeś?

~Gość

może weszedł.............

~Gość

A może wszedł????

~Gość

Panowie aroganccy,mało kulturalni.Fatalna polszczyzna

~Gość

Panowie nakręciliście już wiele odcinków ostrego cięcia, ale w żadnym z nich nie przedstawiliście w jaki sposób należy ścinać włosy kręcone bez prostowania ich , chyba , że sprawi wam to trudność.

~Gość

Był taki odcinek ( jeśli nie więcej). Uczyli jak obcinać kręcone

~Gość

W wychowaniu tych dwóch panów zabrakło rodzicom cennej wskazówki. Warto być czasem skromnym, bo buta i arogancja świadczy o waszym miernym poziomie.

~Gość

ztji75ujnmrr5jyfjzjngfntrhjnghnjtrjnfmnmnjtrzmhhmhgtmghuzkjxkmtstsjhgjmthgjztjghmjgttjhftjgfjtjtrjghfjjtzjtzhrtjgjghjtjhjfgjngjngfjjgjjrtjfhjgdfhjhhtjgfhjjfghjgjhgjhfghghgjhjhfdhgfhgjhjghgfhghf

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix