Pani Killer

Pani Killer

Programy zagraniczne

W tym programie przysięga: „na dobre i na złe” przenosi w wymiar koszmaru. Przedstawia prawdziwe historie kobiet, które zamordowały swoich mężów. Wiemy kto jest zabójczynią, ale dlaczego to zrobiła? Każda historia zaczyna się tak samo: miłość, ślub, sielankowe życie …  do momentu tragedii, tak okrutnej, że nie wierzysz, że rola  żony i dobrej matki  mogłaby być tylko częścią misternego planu . Wytrwali detektywi i śledczy szukają dowodów zbrodni i odkrywają szokująca prawdę o perfekcyjnych, na pozór, żonach.

Premiera już 26.12

  • Badania dowodzą, że pary małżeńskie żyją dłużej. Jednak nie w każdym wypadku się to sprawdza. Szczególnie kiedy jednemu z małżonków zależy na szybkiej śmierci drugiego.

    Dover, rok 2008. Jerry i Christie wzięli ślub na Florydzie. Wszystko wskazywało na to, że oboje odnaleźli miłość swojego życia. 38-letni Jerry długo szukał szczęścia, znalazł je u boku 29-letniej wdowy. Uważnych obserwatorów zaciekawi fakt, że kobieta zdecydowała się na małżeństwo w tak krótkim czasie po tajemniczej śmierci męża. Czy zgon poprzedniego partnera był nieszczęśliwym wypadkiem, czy może komuś zależało, by mężczyzna zniknął z powierzchni ziemi? Odpowiedź w programie "Pani killer"!

    Pani Killer

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix