Panny młode na gigancie

Panny młode na gigancie

Programy zagraniczne

W każdy weekend ponad 100 tysięcy angielskich kobiet świętuje ostatni, wolny od zobowiązań wieczór – wieczór panieński. Szalone, frywolne imprezy z Brytyjkami w rolach głównych przetaczają się od Nothing Hill, przez Brighton czy Amsterdam, aż po Barcelonę.

"Panny młode na gigancie" odsłaniają kulisy głośnego w całej Europie, rozpoczynającego się w każdy weekend, kobiecego karnawału pełnego nieskrępowanej zabawy.

Moda na urządzanie wielkich, szalonych i kosztownych wieczorów panieńskich jeszcze nigdy nie była tak silna jak dziś. Szacuje się, że ta część rynku jest warta rocznie około 250 milionów funtów. Zachcianki kobiet w różnym wieku i z różnych grup społecznych spełnia sztab atrakcyjnych kelnerów, kierowców limuzyn czy drag queens. Wszyscy z hukiem pomagają pożegnać ostatnie dni wolności.

W normalnej sytuacji wypadki wieczoru panieńskiego zostają w gronie uczestniczek. W tym wypadku przyszli mężowie dowiadują się, co tak naprawdę oznacza dobra zabawa i jakie fantazje skrywają ich narzeczone. Jedno jest pewne – pary będą miały o czym mówić i co wspominać.

 • Emma postanawia świętować nie tylko rozpoczęcie nowego życia u boku swego męża, ale także sukces związany ze zmianą swojej wagi.

  Dzięki pozbyciu się kilogramów stała się pewniejsza siebie i zaczęła wychodzić do ludzi. Jej wieczór panieński ma wzmocnić jej poczucie własnej wartości i pewność siebie. Czy klub ze striptizem to dobre miejsce by tego dokonać?

  Z kolei Cat postanowiła zorganizować swój wieczór panieński w Barcelonie! Drogie błyskotki, prowokacyjne stroje i mnóstwo słońca – taki scenariusz przewiduje przyszła panna młoda na tę noc. A co się naprawdę wydarzy? Oglądajcie "Panny młode na gigancie"!

  "Panny młode na gigancie", odc. 5

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix