Piekielna autostrada

Piekielna autostrada

Programy zagraniczne

Każdej zimy na autostradzie międzystanowej nr 80 rozpoczynającej swój bieg
w Kalifornii, niedaleko przełęczy Donner, trzy ekipy holownicze narażają swoje życie, aby ratować kierowców, których umiejętności przerosła „Piekielna autostrada”.

Dokument przedstawia koszmar kierowców oraz ogromny wysiłek służb holowniczych. Każdego dnia członkowie ekipy odpowiadają na kilkanaście telefonów i podejmują wyzwanie jazdy w środku nocy pośród oślepiających zamieci i burz lodowych. Oprócz śnieżyć zespoły ratownicze muszą zmierzyć się ze stromymi zboczami, oczyścić drogę z pojazdów, które zakończyły swoją podróż na drzewie, a nawet pomóc kobiecie w zaawansowanej ciąży!

 • W finałowym odcinku serii rywalizacja czterech ekip holowniczych pracujących w okolicy przełęczy Donner zaostrza się, a fatalne warunki pogodowe dodatkowo podkręcają atmosferę.

  Wybuchy emocji, zdenerwowanie, stłumiona agresja, która ostatecznie znajdzie swe ujście w najbardziej nieodpowiednim momencie – z tym wszystkim będą musieli sobie poradzić specjaliści od ekstremalnych sytuacji drogowych. Konflikt Sama z jego przełożonym destrukcyjnie wpływa na atmosferę w pracy. Mężczyźni muszą znaleźć sposób na rozwiązanie swoich problemów, bo sytuacja źle wpływa na ich biznes.

  Eddie każdego dnia z niecierpliwością czeka na narodziny swojego dziecka. Pojawienie się nowego członka rodziny mobilizuje go do zarabiania pieniędzy. Jednak szlachetny cel, który mu przyświeca nie ochroni go przed niebezpieczeństwem, które czyha na niego za każdym zakrętem…

  Oglądajcie „Piekielną autostradę” i przekonajcie się, jak nieprzewidywalna potrafi być zima!

  "Piekielna autostrada"

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jeszcze operacja tunning by się przydała. Mogą być powtórki od 1 sezonu.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix