Sędzia Anna Maria Wesołowska

Sędzia Anna Maria Wesołowska

HitProgramy polskie

Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Najbardziej znana polska sędzia wraca na antenę po 8 latach przerwy!

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” to program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków. Niejedna osoba, który weszła nawet w drobny konflikt z wymiarem sprawiedliwości zastanawiała się co w takiej sytuacji zrobiłaby najsłynniejsza sędzia w Polsce.

Akcja programu niezmiennie odbywa się na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix