Sekrety lekarzy rodzinnych

Sekrety lekarzy rodzinnych

Programy zagraniczne

To poruszający, ale jednocześnie budujący dokument, ukazujący codzienną pracę pracowników ochrony zdrowia począwszy od rejestratorek w przychodni, które zmuszone są uspokajać hipochondrycznych pacjentów, poprzez skonfliktowanych członków personelu administracyjnego, a skończywszy na lekarzach i pielęgniarkach, zajmujących się wszystkimi pacjentami wymagającymi pomocy - zarówno tymi, którzy przychodzą z problemami takimi jak wrośnięty paznokieć palca u stopy, jak i tych cierpiących na choroby nieuleczalne.

Serial przedstawia perypetie bohaterów, z którymi każdy z nas mógłby się identyfikować, pokazując ich w sytuacjach, gdy są najbardziej bezbronni i pozbawieni masek: sam na sam z lekarzem pierwszego kontaktu w jego gabinecie. Po raz pierwszy w historii telewizji brytyjskiej w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu zainstalowano kamerę, by udokumentować, co dzieje się za jego zamkniętymi drzwiami.

 

"Sekrety lekarzy rodzinnych" premiera 3 czerwca, godz. 14:45

 • Najbardziej frustrujące w pracy lekarza są chwile, kiedy nie mogą pomóc pacjentom, ponieważ ich choroba jest zbyt skomplikowana.

  Lekarze rodzinni bardzo często muszą zmagać się z tym problemem. Brak możliwości pomocy, mimo ogromnych chęci, wywołuje w nich ogromne wyrzuty sumienia. Czy pacjenci wykazują zrozumienie w takich przypadkach? W tym odcinku programu "Sekrety lekarzy rodzinnych" przyjrzymy się kilku takim przypadkom.

  "Sekrety lekarzy rodzinnych" premiera 24 czerwca, godz. 14:45

  >>>więcej o programie "Sekrety lekarzy rodzinnych">>>

  "Sekrety lekarzy rodzinnych" odc. 4

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix