Tabu Polska

Tabu Polska

Programy polskie

Polska wersja cieszącej się ogromną popularnością na całym świecie serii dokumentalnej "Tabu",  zrealizowana w koprodukcji National Geographic Channel Europe i Telewizji  TTV.  W "TABU Polska" poznamy Polaków, których życie prywatne budzi skrajne emocje.  Zmierzymy się ze światem osób z problemami tożsamości płciowej, ludzi nieakceptowanych społecznie za odmienne od stereotypowych zachowania czy wygląd.  Program przenika  głęboko, pod  codzienne życie, gdzie  ukryty jest fascynujący świat tajemnic, pełen żyjących w nietradycyjny sposób ludzi, przesuwających granice tego, co ogół społeczeństwa uznaje za normalne. Ten serial pokazuje zepchniętych na margines społeczny outsiderów, których zwyczaje życiowe powszechnie uznawane są za tematy tabu. Program będzie uzupełniony opiniami ekspertów z różnych dziedzin.

"Tabu Polska"  bada najbardziej zadziwiające zachowania, rytuały i przekonania wśród ludzi w naszym kraju.  Zabiera widzów w podróż do miejsc, gdzie styl życia i zwyczaje znacząco odbiegają od tych nam znanych. To, co dopuszczalne w jednej kulturze, w innej może być zabronione, obraźliwe albo po prostu tabu. Już od września na naszej antenie.

Więcej na tabupolska.pl

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

ostatni odcinek tabu to porażka, jak tak można wykorzystywać osoby z chorobą downa dla swoich celów....wstyd dla ttv

~Gość

oby wiecej takich reportaży jak o Marcinie i Piotrze. Bóg działa i nalezy pokazywac światu ze tylko prawdziwa wiara moze dać pełnie szczescia w spokoju i szczęściu. Ile ludzi jest zniewolonych nawet w małym stopniu. ale zamykając sie na działanie Boga nie doświadczymy w pełni prawdziwego czystego szczerego szczescia.

~Gość

śmieszne te odcinki w porównaniu z serią z USA. 20min odcinku "Ból" o kimś kto siedział za handl narkotykami i był bity w więzieniu, faktycznie tabu jak cholera. słabiutka polska edycja.

~Gość

TVN

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix