Troy

Troy

Programy zagraniczne

Serial prezentuje  umiejętności młodego magika,  który wykorzystuje niczego niespodziewających się przechodniów do odgrywania swoich magicznych sztuczek.

Troy ze swoimi tatuażami i zamiłowaniem do oryginalnych ubrań nie wygląda jak na jednegoz najlepszych iluzjonistów przystało. Jednak niezwykły styl uprawianej przez niego magii robi wrażenie na każdym, kogo spotyka na swojej drodze. Wykorzystując ukryte kamery, Troy wprawiw osłupienie dziesiątki przypadkowo spotkanych osób. Dzięki swoim magicznym umiejętnościom Troy potrafi zadziwić nas wszędzie i o każdej porze. Nic więc dziwnego, że większość osób biorących udział w jego magicznych trikach nie ma nawet bladego pojęcia, że bierze udział w iście „magicznym” obrzędzie.Dwudziestoczteroletni Troy Von Scheibner jest z pochodzenia Niemcem i Jamajczykiem, wychowywał się w południowych dzielnicach Londynu. W wieku 13 lat podjął decyzję o dołączeniu do Klubu The Young Magicians Club. W wieku zaledwie 15 lat otrzymał tytuł „najmłodszego iluzjonisty roku”. W swoim magicznym show brytyjski iluzjonista udowodni, że nawet w dzisiejszym świecie pełnym innowacyjnych technologii wciąż jest miejsce na magiczne sztuczki.

 • Troy pochodzi ze południowo-wschodniego Londynu.Według niego to nowe Vegas.

  Jako dziecko często przychodził na miejscowy targ. Nie inaczej będzie w tym odcinku. Przed kupieniem owoców warto je spróbować. Troy bierze kęs jabłka, przeżuwa i… jak zwykle zaskakuje sztuczką.

  Nikt nie potrafi wyczarować mięśni, dlatego nawet Troy chodzi na siłownię. Każde miejsce jest dobre żeby zaskoczyć ludzi i dać im trochę magii. Znikające z szafek ubrania wprawią w osłupienie nawet największego sceptyka. Oglądajcie program "Troy".

   

  Troy odcinek 4

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix