Usterka

Usterka

HitProgramy polskie

Tym razem ekipa "Usterka" zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką  i jej współpracownikami, zleci fachowcom pozornie proste zadania. Tym razem zderzą się z zaniedbanym ogrodem, upiększą oranżerię i zamkną drzwi do hotelowej recepcji. W kolejnych odcinkach kostki zostaną rzucone, a deski położone. Zamiast klepiska powstanie palenisko, a markiza rozłoży z wdziękiem na łopatki niejednego śmiałka. Czy fachowcom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży? Musicie to zobaczyć, bo tego jeszcze w "Usterce" nie było. Pogromca fachowców Dominik Strzelec kontra partacze!

"Usterka" premiera wtorek, godz. 22:00

Kontakt e-mail: usterka@ttv.pl 

 • Wzburzone morze wyrzuciło nam na bruk kolejnych fachowców.

  Przed nimi ostatnie zadanie. Do naprawienia mamy fragment „rozjechanego” podjazdu. Będzie ostra walka na noże! Pojawi się wędrowny szaman ze swoim obwoźnym kramem, a wierni widzowie zaproszą Dominika Strzelca na kolejny odcinek „Usterki”. Po raz pierwszy będzie prawdziwy cyrk. Przekonajcie się, czy dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane!

   

  "Usterka" premiera 17 listopada, godz. 22:00

  "Usterka" sezon 5 odc.10

 

Komentarze (86)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Opalarkę bardzo często wykorzystuje się przy formowaniu tworzyw tylko trzeba mieć trochę pojęcia zwłaszcza przy transparentnych materiałach żeby ich nie przegrzać bo będą widoczne ślady.

~Gość

Jeśli chodzi o odcinek z daszkiem to Prowadzący był zupełnie nieprzygotowany. Orócz taśm wspomnianych poniżej przez Pana Jacka należy pamietać o stronie z filtrem UV (chociaz płyta może być dwustronna) oraz minimalnych promieniach gięcia płyty. Do mocowanie płyty stosuje się specjane profile alumiowe z góry a nie wkręty - na pewno... rozwiń

~Gość

przy daszku zapomnieliście powiedzieć o taśmach zabespieczających ..w tym przypadku powina być dana tasma z otworami dzięki kturej uszczelniamy listwy boczne oraz zabespieczmy poliweglan przed wnikaniem drobnoustrojów .z powarzaniem .JACEK T

~Gość

dam ci tyle zadan którym nie sprostasz 3 x gosc

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix