Usterka

Usterka

HitProgramy polskie

Tym razem ekipa "Usterka" zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką  i jej współpracownikami, zleci fachowcom pozornie proste zadania. Tym razem zderzą się z zaniedbanym ogrodem, upiększą oranżerię i zamkną drzwi do hotelowej recepcji. W kolejnych odcinkach kostki zostaną rzucone, a deski położone. Zamiast klepiska powstanie palenisko, a markiza rozłoży z wdziękiem na łopatki niejednego śmiałka. Czy fachowcom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży? Musicie to zobaczyć, bo tego jeszcze w "Usterce" nie było. Pogromca fachowców Dominik Strzelec kontra partacze!

"Usterka" premiera wtorek, godz. 22:00

Kontakt e-mail: usterka@ttv.pl 

 • Wzburzone morze wyrzuciło nam na bruk kolejnych fachowców.

  Przed nimi ostatnie zadanie. Do naprawienia mamy fragment „rozjechanego” podjazdu. Będzie ostra walka na noże! Pojawi się wędrowny szaman ze swoim obwoźnym kramem, a wierni widzowie zaproszą Dominika Strzelca na kolejny odcinek „Usterki”. Po raz pierwszy będzie prawdziwy cyrk. Przekonajcie się, czy dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane!

   

  "Usterka" premiera 17 listopada, godz. 22:00

  "Usterka" sezon 5 odc.10

 

Komentarze (122)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jak dla mnie program bardzo przydatny. Sam lubię różne prace i się ich podejmuje. Dzięki programowi "Usterka" sporo się dowiedziałem i nauczyłem. Czasem błahostka źle wykonana, potrafi zepsuć całość. Fajne też macie aktorki jest na co okiem zarzucić. Oby jak najwięcej nowych odcinków. :)

~Gość

ALE Z WAS "FACHOWCY" MÓWI ŻE PRZYWIERCA A NIE ŻE PRZYKRĘCA NAJPIERW SIE NAUMCIE MÓWIĆ A POTEM KRYTYKOWAĆ KOGOŚ

~Gość

Panie Dominik chciałbym pana zatrudnić do remontu ale tylko pana, jestem ciekaw czy pan na prawdę jest w te klocki dobry czy tylko nabijanie się w programie

~Gość

A mnie się program podoba, super jest. 10 lat remontowałam z rodziną dom, czasem tylko patrzyłam, czasem pomagałam, przez robotę przewinęło się sporo ekip od różnych rzeczy, byli także specjaliści solo. Wiedzy w temacie nie mam, ale oczywiste rzeczy i laik może rozpoznać. Pomijam pomniejsze niedociągnięcia, choć jest ich trochę,... rozwiń

~Gość

jak ogrodnik możne znać się na budowach remontach

~Gość

krytykują tu program jak widać wszyscy partacze a może nawet ci których brak umiejętności i bezczelność w braniu kasy pokazano ! jesteście .......................................... nie wiem jak was nazwać partacze . polecieli tam po socjal i tyle !

~Gość

Pan Dominik wielki "fahowiec", jeśli się kogoś krytykuje, to warto wiedzieć, że 154:2=77, a nie 87 tak jak to twierdzi Pan Dominik w testerach(odcinek z dnia dzisiejszego).

~Gość

dobrze komuś kto niema pojęcia

~Gość
 • Gość245:
 • Pan Dominik wielki "fahowiec", jeśli się kogoś krytykuje, to warto wiedzieć, że 154:2=77, a nie 87 tak jak to twierdzi Pan Dominik w testerach(odcinek z dnia dzisiejszego).
 • rozwiń

No ja napisałem już emaila do ttv. Poprosiłem o kontakt z panem Dominikiem. Chetnie go zaprosze.mam nadzieje ,ze sie odważy. Przecież wszystko wie.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix