Usterka

Usterka

HitProgramy polskie

Tym razem ekipa "Usterka" zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką  i jej współpracownikami, zleci fachowcom pozornie proste zadania. Tym razem zderzą się z zaniedbanym ogrodem, upiększą oranżerię i zamkną drzwi do hotelowej recepcji. W kolejnych odcinkach kostki zostaną rzucone, a deski położone. Zamiast klepiska powstanie palenisko, a markiza rozłoży z wdziękiem na łopatki niejednego śmiałka. Czy fachowcom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży? Musicie to zobaczyć, bo tego jeszcze w "Usterce" nie było. Pogromca fachowców Dominik Strzelec kontra partacze!

"Usterka" premiera wtorek, godz. 22:00

Kontakt e-mail: usterka@ttv.pl 

 • Wzburzone morze wyrzuciło nam na bruk kolejnych fachowców.

  Przed nimi ostatnie zadanie. Do naprawienia mamy fragment „rozjechanego” podjazdu. Będzie ostra walka na noże! Pojawi się wędrowny szaman ze swoim obwoźnym kramem, a wierni widzowie zaproszą Dominika Strzelca na kolejny odcinek „Usterki”. Po raz pierwszy będzie prawdziwy cyrk. Przekonajcie się, czy dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane!

   

  "Usterka" premiera 17 listopada, godz. 22:00

  "Usterka" sezon 5 odc.10

 

Komentarze (128)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Niech Dominik cokolwiek zrobi zamiast tylko komentować. Każdy odcinek powinien zaczynać się od pokazowej roboty Dominika.

~Gość

czy ktoś pamięta program jak malowali szablon na ścianie, dwóch małolatów, no jaja max a ja już tego odcinka nie mogę znależć... proszę pomóżcie...

~Gość

Pokazujcie porządną robotę,a nie partaczy.Niech ludzie widzą jak należy wykonywać dobrą robotę..

~Gość

Dlaczego w tym programie nie ma trzeciego prowadzącego?

~Gość

ty to jestes madry a pamiatarz jak z tatusiem robiles ogrod?+

~Gość

Jak dla mnie program bardzo przydatny. Sam lubię różne prace i się ich podejmuje. Dzięki programowi "Usterka" sporo się dowiedziałem i nauczyłem. Czasem błahostka źle wykonana, potrafi zepsuć całość. Fajne też macie aktorki jest na co okiem zarzucić. Oby jak najwięcej nowych odcinków. :)

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix