Usterka

Usterka

Programy polskie

Tym razem ekipa "Usterka" zawinie do portu w Gdyni. Kapitan Dominik Strzelec zakotwiczy w nadmorskim pensjonacie i zarzuci sieci na trójmiejskich fachowców. Wraz z Mają, uroczą menedżerką i jej współpracownikami, zleci fachowcom pozornie proste zadania. Tym razem zderzą się z zaniedbanym ogrodem, upiększą oranżerię i zamkną drzwi do hotelowej recepcji. W kolejnych odcinkach kostki zostaną rzucone, a deski położone. Zamiast klepiska powstanie palenisko, a markiza rozłoży z wdziękiem na łopatki niejednego śmiałka. Czy fachowcom z Trójmiasta uda się rozwinąć żagle, czy zagrzebią się w piasku na plaży? Musicie to zobaczyć, bo tego jeszcze w "Usterce" nie było. Pogromca fachowców Dominik Strzelec kontra partacze!

Kontakt e-mail: usterka@ttv.pl

Komentarze (128)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Nie ma czegoś takiego jak kaloryfer. To jest grzejnik stalowy.

~Gość

A aluminiowe lub żeliwne ?? ;P

~Gość

Niech Dominik cokolwiek zrobi zamiast tylko komentować. Każdy odcinek powinien zaczynać się od pokazowej roboty Dominika.

~Gość

czy ktoś pamięta program jak malowali szablon na ścianie, dwóch małolatów, no jaja max a ja już tego odcinka nie mogę znależć... proszę pomóżcie...

~Gość

Pokazujcie porządną robotę,a nie partaczy.Niech ludzie widzą jak należy wykonywać dobrą robotę..

~Gość

Dlaczego w tym programie nie ma trzeciego prowadzącego?

~Gość

ty to jestes madry a pamiatarz jak z tatusiem robiles ogrod?+

~Gość

Jak dla mnie program bardzo przydatny. Sam lubię różne prace i się ich podejmuje. Dzięki programowi "Usterka" sporo się dowiedziałem i nauczyłem. Czasem błahostka źle wykonana, potrafi zepsuć całość. Fajne też macie aktorki jest na co okiem zarzucić. Oby jak najwięcej nowych odcinków. :)

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix