Usterka

Usterka

Programy polskie

Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"!

Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby".

Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka.

Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki!

Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem.

Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.

Komentarze (134)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Panowie Bracia komentujący-mam do ułożenia 500 m2 kostki-piszecie się?może sami pokażecie jak się Wam praca w rękach pali ....teraz ja będę Was nagrywał...

~Gość

ile odcinków ma sezon 14? bo już jest "lekki" przesyt....

~Gość

dziwni ludzie prowadzą ta usterkę , a gdzie jest Dominik ?To już nie ten sam program ,czasami zmiany są do kitu .

~Gość

Tylko Dominik, Dominik i Dominik. W Usterce przede wszystkim chodzi o fachowców a raczej pseudofachowców. A Dominik chyba w HDTV się teraz udziela.

~Gość

HGTV a nie HDTV niemoto...

~Gość

Program usterka jest propagowaniem fuszerki bez odpowiedzialności .Jaki inwestor pozwoli sobie na uszkodzenie materiałów i jeszcze grzecznie zapłaci i podziękuje partaczom. Oglądając program widzowi wydaje się ,że takie postępowanie to standard . Program ( z malutkimi wyjątkami to promocja partaniny za wygórowanym wynagrodzeniem .I wszystkim... rozwiń

~Gość

Nie ma czegoś takiego jak kaloryfer. To jest grzejnik stalowy.

~Gość

A aluminiowe lub żeliwne ?? ;P

~Gość

Niech Dominik cokolwiek zrobi zamiast tylko komentować. Każdy odcinek powinien zaczynać się od pokazowej roboty Dominika.

~Gość

czy ktoś pamięta program jak malowali szablon na ścianie, dwóch małolatów, no jaja max a ja już tego odcinka nie mogę znależć... proszę pomóżcie...

~Gość

Pokazujcie porządną robotę,a nie partaczy.Niech ludzie widzą jak należy wykonywać dobrą robotę..

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix