Uwaga! po Uwadze

Uwaga! po Uwadze

Programy polskie

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!


W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!
Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii.
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński

Poniedziałek i wtorek o 20:05
Dodatkowa emisja też od poniedziałku do piątku o 8:40 oraz od poniedziałku do środy o 13:10

Kontakt e-mail: uwaga@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (638)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Pracownicy państwowych DPS zacznijcie się wreszcie bronić . Zacznijcie oficjalnie obnażać cwaniactwo sprytnych rodzin co się pozbyły swoich bliskich dla pozyskania mieszkania , bo marudni , bo schorowani , bo złośliwi , bo przepraszam za wyrażenie śmierdzący wymagający opieki . Takie rodzinki pozbyły się swoich bliskich i raptem za państwowe... rozwiń

~Gość

Gratuluję obiektywizmu nieprzepuszczającym niewygodnych dla dziennikarskiej nagonki na państwowe DPS komentarzy odnośnie pensjonariuszy i ich cwanych roszczeniowych za państwowe pieniądze czyli pieniądze podatnika rodzinek .

~Gość

Widzę , że niewygodnych komentarzy broniących ciężko pracujący za psie grosze personel państwowych DPS nie przepuszczacie bo by wyszła na jaw ta wasza dziennikarska obiektywność .

~Gość

Do hien dziennikarskich co robią karierę na nagonce na DPS - y . Zajrzyjcie wreszcie w papiery tych wszystkich niby biednych pensjonariuszy z jakiego powodu niejeden z nich się tam znalazł . Zniszczyli na swoje żądanie swoje życie , życie swoich rodzin . Tłukli swoje żony , tłukli swoje dzieci , chlali wódę .

~Gość

Cepie dziennikarski . Pensjonariusz wyjeżdża do szpitala z podejrzeniem czego innego a diagnoza wpisana przez szpital jest zapalenie płuc bo to jest inaczej płatne przez NFZ . Kapujesz teraz ?

~Gość

Madrości redaktorkie. Jeśli jest to jedzenie cateringowe, co pielęgniarka ma do smaku??? Boże, gościu troszkę wiedzy, elokwencji i kultury redakcyjnej.

~Gość

Ludzie, zdejmijcie z wizji tego gościa co pastwi się nad pielęgniarką. Jakiś idiota i upośledzony redaktor. Czyta między wierszami.... shade... a gdzie etyka ???

~Gość

15 02 2016 r rep. o sportowcu na wózku inw. Dziennikarskie błąd to brak pytania czy władze W-wy odbiorą pieniądze przelane na prywatne konto ! jak nie to jadę do stolicy i założę jakąś org. sportową wezmę dotację od miasta i przeleję na swe konto i ani prokurator ani władze miasta się nie upomną a dziennikarz będąc na skraju zawału... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix