Uwaga! po Uwadze

Uwaga! po Uwadze

Programy polskie

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!


W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!
Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii.
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński

PREMIERA : Poniedziałek o 20:10

Powtórki: Poniedziałek 00:10,  Wtorek 8:00
Kontakt e-mail: uwaga@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (647)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jak już zdążyłam zauważyć to dzięki programowi Uwaga, wiele spraw zostało poruszonych. Sama stoję w sytuacji, gdzie czuje się całkiem bezradna, bardzo chciała bym ją poruszyć ale jak to zrobić, jak najlepiej swoją sprawę opisać aby osoba trzecia nie czuła się sama zagubiona w całym tym młynku który np.wypełniony jest tym co... rozwiń

~Gość

i p co te programy, które nic nie dają i spraw nie rozwiązują

~Gość

Wielkie brawa dla prowadzącego program za ostatnie słowa w sprawie działkowiczów mieszkających na działkach cały rok.

~Gość

Nie brawa, tylko kryminał, bo namawia do łamania prawa

~Gość

Program dzisiejszy obnażył nie tylko problem śmieci na cmentarzu w Tczewie, haniebna sytuacja. Ale także brak profesjonalizmu prowadzącego.Napastliwość, przerywanie wypowiedzi, słowotok to nie jest atrybut obiektywizmu dziennikarskiego.Niech ten Pan obejrzy swój występ i wyciągnie wnioski. ... :( Szkoda , bo to dobry program ale nie dało... rozwiń

~Gość

Po wyemitowanym programie o koniach które ciągną zaprzęgi do Morskiego Oka to zastanawiam się czy Tatrzański Park Narodowy nie powinien zmienić nazwy w Tatrzański Park Prywatny a Policja na podhalu otworzyć prywatną filię. Po co na nich płacić podatki jak oni nieźle na tych koniach zarabiają.

~Gość

można gdzieś obejrzeć ten reportaż online?

~Gość

przeżyłam to na własnej skórze syn po traumie ojciec sie powiesił a nauczycielka zamiast wspierac dziecko dołowała i do psychiatryka wysłała i to ma byc pomoc

~Gość

Pracownicy państwowych DPS zacznijcie się wreszcie bronić . Zacznijcie oficjalnie obnażać cwaniactwo sprytnych rodzin co się pozbyły swoich bliskich dla pozyskania mieszkania , bo marudni , bo schorowani , bo złośliwi , bo przepraszam za wyrażenie śmierdzący wymagający opieki . Takie rodzinki pozbyły się swoich bliskich i raptem za państwowe... rozwiń

~Gość

Gratuluję obiektywizmu nieprzepuszczającym niewygodnych dla dziennikarskiej nagonki na państwowe DPS komentarzy odnośnie pensjonariuszy i ich cwanych roszczeniowych za państwowe pieniądze czyli pieniądze podatnika rodzinek .

~Gość

Widzę , że niewygodnych komentarzy broniących ciężko pracujący za psie grosze personel państwowych DPS nie przepuszczacie bo by wyszła na jaw ta wasza dziennikarska obiektywność .

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix