Uwaga! po Uwadze

Uwaga! po Uwadze

Programy polskie

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!


W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!
Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii.
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński

Poniedziałek i wtorek o 20:05
Dodatkowa emisja też od poniedziałku do piątku o 8:40 oraz od poniedziałku do środy o 13:10

Kontakt e-mail: uwaga@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (582)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Szkoda, że reportaż nie był zrobiony w parafii ofiary.
Wypowiedziałyby się osoby, które znały poszkodowaną i widziały rodzaj relacji z księdzem.
Dziewczyna mieszkała i była wykorzystywana w Jędrzejowie, a nie w jakiejś wsi do której trafił po 2 latach od zdarzeń.
Reporterzy przyjechali na zupełnie inną parafię. Na ostatnią... rozwiń

~Gość

Zgadzam się z poprzedniczką.Mało tego , sadyści fizyczni i psychiczni stosują przemoc ekonomiczną pozbawiając swoje ofiary także majątku.Policja, sądy i prokuratura NIC nie robi w tej sprawie.Mało tego...temat komorników i licytacji mieszkania za bezcen są tego efektem.Jako dłużnik solidarny straciłam mieszkanie z powodu 4 tys zadłużenia... rozwiń

~Gość

Ja chciałabym się odnieść do reportażu o zamordowaniu dwóch dziewczynek i ich matki. Co do przemocy domowej to mogę się wypowiedzieć bo jej doznałam. To nie jest takie łatwe odejść od męża, który się znęca. Osoby znęcające się nad rozinami są bardzo sprytni i bardzo dobrze wiedzą jak to robić byle osoby trzecie nie uwierzyły... rozwiń

~Gość

ZGADZAM SIĘ NAZWE TEJ MIEJSOWOŚCI POWINNI ZMIENIĆ NA CIEMNOGRÓD LUB DEBILOWO

~Gość

oglądam program o Księdzu PEDOFILU !!!!!!!!! z Jedrzejowa jestem zirytowany tym co gadają te stare dewoty które dały by sie pokroić dla tego PEDOFILA który SAM!!!!!! się do tego przyznał a one i tak stoją za nim murem Jestem z okolic BUska zdroju

~Gość

"ślepy ślepego prowadzi",Dzieci są naszą przyszłością,ludzie opamiętajcie się.Nawet w Sodomie i okolicznych miastach nie było pedofili.Na duchowieństwie leży większa odpowiedzialność a jak postępują.Nie bądźmy podwpływem kleru.Zenek z Włocławka

~Gość

pol redaktorzy ???? czy sedziowie ??? Bardzo tanie i nieudolne prwadzenie.

~Gość

Masakra ...nie mogę uwierzyć co teraz ogladnełam ..Jak można bronić pedofila...ludzie,nie to nie ludzie,to dewotki bezwstydne...stwierdzam że tylko szkoda że ksiądz nie zgwałcił dziwczynek w ich rodzinach...moje oburzenie sięgneło zenitu...ta wioska to CIEMNOGRÓD !!!

~Gość

Szkoda, że reportaż nie był zrobiony w parafii ofiary.
Wypowiedziałyby się osoby, które znały poszkodowaną i widziały rodzaj relacji z księdzem.
Dziewczyna mieszkała i była wykorzystywana w Jędrzejowie, a nie w jakiejś wsi do której trafił po 2 latach od zdarzeń.
Reporterzy przyjechali na zupełnie inną parafię. Na ostatnią... rozwiń

~Gość

Osoby broniące księdza , zachowujecie się jak opóźnieni w rozwoju .Opamiętajcie się , zacznijcie myśleć logicznie , to chyba nic trudnego .

~Gość

co za przejaw ciemnoty.Ksiądz to mężczyzna, gwałciciel, przetrzymywał dziecko , gwałcił,a pomimo tego ludzie gwałcą psychikę dziewczyny i rodziny.WSTYD I HAŃBA .UDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS......Co im do tego co obecnie robi i jak żyje dziewczyna!!!!!

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix