Uwaga! po Uwadze

Uwaga! po Uwadze

Programy polskie

To kontynuacja jednego z najbardziej gorących programów w polskiej telewizji. U nas dowiesz się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga!


W studiu "Uwagi! po Uwadze" spotkasz się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży. Obejrzysz dyskusję połączoną z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku. Wszystko oczywiście na żywo!
Zaspokoimy też Twoją ciekawość wracając do spraw, które najbardziej interesowały widzów, pokażemy jak potoczyły się losy bohaterów najgłośniejszych historii.
"Uwaga! po Uwadze" to także więcej bezkompromisowych, budzących emocje reportaży. To obraz współczesnej Polski i jej problemów.

Program prowadzą: Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński

Poniedziałek i wtorek o 20:05
Dodatkowa emisja też od poniedziałku do piątku o 8:40 oraz od poniedziałku do środy o 13:10

Kontakt e-mail: uwaga@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (560)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

dzielenie programów na części jest paranoją. Nie wszyscy mają wszystkie programy. Część w jednym a ciąg dalszy w drugim, którego się nie ma, to dzielenie społeczeństwa i przekazywanie informacji w połowie. Czy o to chodzi telewizji? Chyba należy z niej w ogóle zrezygnować bo do tego to prowadzi.

~Gość

Chodzi o to by widzów zainteresować tematem i zgomadzić jak największą ich ilość oglądających program wciśnięty pomiędzy dwa bloki reklamowe ( jak kiedyś policzyłem to ok 20 min) i przerywany krótszymi w trakcie. W ten sposób powstaje tak zwana oglądalność, badana przez specjalistyczne ośrodki i mająca wpływ na negocjacje cen... rozwiń

~Gość

powinno się zakazać wstępu rodzicom na oddzialy szpitalne jak było kiedyś i nie byłoby problemu. Podjudzacze cholerni, znawcy wszystkiego. po komentarzach od razu widać,że laik jeden z drugim bladego pojęcia nie ma o epidemiologii.

~Gość

I jeszcze jedno te pielęgniarki które tak ponoć opiekują się chorymi to niektóre są OK,ale są też takie flejtuchy ,bo jak można myć pacjenta zamoczonym w połowie ręcznikiem,kiedy są ściereczki do mycia i podmywania.Życzę tym pielęgniarką aby w przyszłości postąpiono z nimi tak samo,aby doznały tego samego.

~Gość

Oglądałam dzisiejszą Uwagę i powiem szczerze po tym jak byłam przy mojej matce która umarła dzięki opiece zarówno opiece lekarzy jak i pielęgniarek życzę im tego samego .aby ich spotkała taka sama opieka jak dali mojej matce.Po zgłoszeniu lekarzowi dyżurnemu że matka ma bóle w klatce piersiowej pani doktór zleciła EKG pielęgniarki... rozwiń

~Gość

Wierzę tym matką co przedstawiły sytuację Zosi.Pielęgniarki czekają na to że rodzina zrobi za nie to co do nich należy.Nie mogę powiedzieć żle o wszystkich ale winę ponoszą te dobre które kryją te złę. Służba zdrowia to jedna kilika .Dyrektorz kryją lekarzy,lekarze pielęgniarki i nawzajem.Lekarze pracują w innym miejscu a na dyżury... rozwiń

~Gość

To polowałnie na szpital w wykonaniu fundacji. Dlaczego materiały i całą sprawę ukrywano 6 tygodni. Czyzby po to aby teraz zdobyć rozgłos i 1% z odpisu podatku.

~Gość

Ludzie, dlaczego wierzycie różnego rodzaju fundacjom. Fundacje muszą się wykazać,żeby z czegoś żyć. Są fundacje i fundacje. W tej sprawie nie wierzę. Media też naciągają a prowadzący jest tendencyjny. Byle była sensacja. Kiedy to się skończy. Brak rzetelności. Tragedia. A sądy bez powodu dzieci nie zabierają i tyle w tym temacie.... rozwiń

~Gość

Pazerny ten prowadzący lubi przekonywac do swoich racji pan wszechwiedzacy

~Gość

wazne kiedy wypłynęły ale krzyczec mozna zawsze... drzec krowa morde...

~Gość

"ale takiej możliwości nie ma zeby okazac serce...."

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix