Wizyta u szamana

Wizyta u szamana

Programy zagraniczne

Leki z krwi węża, leczenie halucynogenne, oczyszczające kąpiele – wszystko, co zaleci szaman! Jak daleko posuniesz się, by pozbyć się chronicznego bólu czy nieuleczalnego schorzenia?

Kiedy zachodnia medycyna zawodzi, tysiące ludzi zwracają się w stronę medycyny alternatywnej. Piers Gibbon, podróżnik, odkrywca i ekspert antropolog przenosi nas do świata plemiennych wierzeń, które mają pomagać w powrocie do zdrowia. Czy połykanie wciąż bijących serc kurcząt, popijanie wywaru z gniazda termitów mogą pomóc tam, gdzie zawiodły leki? W swoim poprzednim programie Piers Gibbs pokazał szamanów, którzy zajmują się preparowaniem czaszek ludzkich oraz kanibali. Teraz wraz z cierpiącymi na migreny, egzemę, ataki paniki czy klaustrofobię spróbuje dopowiedzieć na pytanie, czy tradycyjna medycyna jest w stanie wyleczyć schorzenia tego typu.

  • Autor i podróżnik Piers Gibbon jedzie do Peru, aby odkryć sekrety szamańskich rytuałów- najstarszej, znanej na świecie formy opieki zdrowotnej.

    W Amazonii towarzyszą mu pacjenci – ochotnicy: Michael Wudyka i Judith Owens, którzy doświadczą szeregu, pochodzących wprost z dżungli, ekstremalnych zabiegów. Ich misja: wyleczyć swoje dolegliwości, czyli coś czego nie byli w stanie zrobić w domu.

    Wizyta u szamana - Halucynogenne uzdrowienie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix