Wojny magazynowe

Wojny magazynowe

Programy zagraniczne

Najbliższa powtórka: sobota, 11:45

Długo oczekiwany w polskiej telewizji program o aukcjach magazynowych, które okazują się niewykorzystywanym, a pokaźnym źródłem pieniędzy! Czy Polacy są na nie gotowi?

Aukcje magazynowe robią się coraz popularniejsze na świecie. Jest to niepowtarzalna okazja do kupna prawdziwych skarbów. Na aukcjach można spotkać 20-latków, którzy mają nadzieję na odkrycie prawdziwej żyły złota i stateczne małżeństwa, które chcą na jednej, korzystnej transakcji zyskać fortunę. W czasie aukcji dochodzi do iście dantejskich scen. Strategia przygotowywana przed aukcją przypomina zbrojenie się małej armii do ataku, ale według uczestników aukcji bez tego, nie ma co wybierać się do magazynów.

W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu z namaszczeniem wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!

  • Aukcje w Murriecie przyciągają zapaleńców ostrej licytacji. Co tym razem kryje się w magazynach?

    Na pierwszy rzut oka przedmioty nie budzą entuzjazmu uczestników licytacji. Stare krzesła, ławka i ozdoby choinkowe – czy na pewno tylko tyle znajduje się w zapomnianym garażu? Uwagę licytujących przyciąga tajemnicza, złota walizka. Czy warto o nią walczyć? Dowiecie się tego, oglądając "Wojny magazynowe"!

    "Wojny magazynowe" sezon 4

Komentarze (17)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Siemka! Zna ktoś może jakąś porządną stronę gdzie można to " pobrać " w jakości najlepiej HD i lektorem PL od 1 odc. do teraz czyli all 4 sezon ??? będę niezmiernie wdzięczny!!! :)

~Gość

no właśnie powtórki dobijają...... a uwielbiam ten program!!

~Gość

Bardzo lubię oglądać ten program i zawsze chętnie siadam przed telewizorem kiedy jest na wizji, ale te powtórki mnie dobijają !!!

~Gość

czemu senon I powtarzają jako sezon II ????? W KÓŁKO TAK BĘDZIE????

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix