Wojny magazynowe

Wojny magazynowe

Programy zagraniczne

Seria o aukcjach magazynowych cieszący się w Polsce ogromną popularnością. To już piąty sezon programu "Wojny magazynowe”.

Aukcje, podczas których można kupić kontener nie znając dokładnie jego zawartości cieszą się coraz większą popularnością. To prosty sposób żeby się szybko wzbogacić przy niewielkim wkładzie własnym. W czasie licytacji dochodzi do iście dantejskich scen. Niezwykle ważna jest strategia, należy zachować bezpieczną powściągliwość i nie dać się ponieść emocjom.

W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu z namaszczeniem wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!

  • Uczestnicy "Wojen magazynowych" zjeżdżają do Lancaster. 13 schowków zwiastuje duże emocje.

    Ivy cieszy się, że wreszcie będzie mógł polować na własnym gruncie. Liczy, że utrze pozostałym nosa. Czy rzeczywiście uda mu się przechytrzyć wszystkich zawodników? Darrell nie zamierza do tego dopuścić. Szykuje się zacięta walka!


    wojny magazynowe 5..jpg

Komentarze (18)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

hej gdzie w necie można zobaczyć sezon drugi odcinek 2?

~Gość

Siemka! Zna ktoś może jakąś porządną stronę gdzie można to " pobrać " w jakości najlepiej HD i lektorem PL od 1 odc. do teraz czyli all 4 sezon ??? będę niezmiernie wdzięczny!!! :)

~Gość

no właśnie powtórki dobijają...... a uwielbiam ten program!!

~Gość

Bardzo lubię oglądać ten program i zawsze chętnie siadam przed telewizorem kiedy jest na wizji, ale te powtórki mnie dobijają !!!

~Gość

czemu senon I powtarzają jako sezon II ????? W KÓŁKO TAK BĘDZIE????

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix