XL kontra XS

XL kontra XS

Programy zagraniczne

Dwie osoby, które na pierwszy rzut oka wydają się skrajnie różne. Jedna ma bardzo dużą nadwagę, druga zaś jest na pograniczu anoreksji. Łączy je ten sam problem – problem z żywieniem. Przyjrzymy się, jakie błędy popełniają i spróbujemy zmienić ich nawyki. Komu uda się wygrać walkę o zdrowie?
Dr Christian Jessen i Anna Richardson zmierzą się z problemami osób, dla których jedzenia jest problemem. Specjaliści zbadają zaburzenia odżywiania i zrobią przegląd różnego rodzaju ekstremalnych diet.
Jak wygląda życie ludzi z otyłością i niedowagą? Czy nawyki żywieniowe mogą mieć związek z narodową kuchnią? Poznamy ludzi, którzy od lat borykają się z tego typu problemami i przetestowali już wszystkie dostępne diety. Czy istnieją specjalne zabiegi, które pomogą pacjentom pozbyć się ich uciążliwych dysfunkcji? Dowiecie się tego oglądając wszystkie odcinki nowego programu "XL kontra XS"!

  • Jak wygląda życie osób cierpiących na anoreksję? W jaki sposób można całkowicie wyleczyć się z tej wyniszczającej organizm choroby?

    Spotkamy 4 osoby cierpiące na poważne zaburzenia odżywiania, które rok temu wzięły udział w 8-tygodniowym programie leczenia anoreksji. Jak obecnie wyglądają, jak się czują? Czy udział w programie był przełomowym momentem w ich walce z chorobą, a może trudnym wyzwaniem, któremu nie podołali? Oglądajcie "XL kontra XS"!

    "XL kontra XS", odc. 11

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Podczas oglądania odcinka 2 zdziwiłam się, że "mniejsza" Amy spożywała 1700 kcal dziennie, to przecież naprawdę dużo! Rozumiem, że wiele pochodziło z Coli i ogólnie jadła słodycze i fast foody ale totalnie nie rozumiem gdzie w tym anoreksja, mam wiele koleżanek które jedzą dużo i są bardzo szczuplutkie jak ona, nie uważam, żeby... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix