XL kontra XS

XL kontra XS

Programy zagraniczne

Dwie osoby, które na pierwszy rzut oka wydają się skrajnie różne. Jedna ma bardzo dużą nadwagę, druga zaś jest na pograniczu anoreksji. Łączy je ten sam problem – problem z żywieniem. Przyjrzymy się, jakie błędy popełniają i spróbujemy zmienić ich nawyki. Komu uda się wygrać walkę o zdrowie?
Dr Christian Jessen i Anna Richardson zmierzą się z problemami osób, dla których jedzenia jest problemem. Specjaliści zbadają zaburzenia odżywiania i zrobią przegląd różnego rodzaju ekstremalnych diet.
Jak wygląda życie ludzi z otyłością i niedowagą? Czy nawyki żywieniowe mogą mieć związek z narodową kuchnią? Poznamy ludzi, którzy od lat borykają się z tego typu problemami i przetestowali już wszystkie dostępne diety. Czy istnieją specjalne zabiegi, które pomogą pacjentom pozbyć się ich uciążliwych dysfunkcji? Dowiecie się tego oglądając wszystkie odcinki nowego serii programu"XL kontra XS"!

 • Rob i Hayley są w tym samym wieku i podobnego wzrostu, ale ich sposób odżywiania różni się diametralnie.

  Siedem tysięcy kalorii dziennie starczyłoby dla trzech mężczyzn. W tym przypadku taką ilość pochłania jedna osoba. Rujnuje to nie tylko zdrowie, ale również życie prywatne – Rob jeszcze nigdy nie miał dziewczyny.

  Hayley uważa, że jedzenie to czasochłonna przeszkoda. W ciągu dnia spożywa tylko cukier i litry herbaty. W niedalekiej przyszłości planuje powiększyć rodzinę, ale wie, że tak szczupłe osoby cierpią na problemy z płodnością.

  Bohaterowie są gotowi na ekstremalną zmianę swojego życia. Cel jest jeden – szczęście. Oglądajcie „XL kontra XS”.

  "XL kontra XS" sezon 2

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Podczas oglądania odcinka 2 zdziwiłam się, że "mniejsza" Amy spożywała 1700 kcal dziennie, to przecież naprawdę dużo! Rozumiem, że wiele pochodziło z Coli i ogólnie jadła słodycze i fast foody ale totalnie nie rozumiem gdzie w tym anoreksja, mam wiele koleżanek które jedzą dużo i są bardzo szczuplutkie jak ona, nie uważam, żeby... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix