Zabójcze dzieci

Zabójcze dzieci

Programy zagraniczne
Zabójcze dzieci

Seria "Zabójcze dzieci" to przerażający, a zarazem fascynujący dokument opowiadający o dzieciach, które dopuszczają się aktów morderstwa.

Przez relacje naocznych świadków, badania psychologiczne i rekonstrukcje wydarzeń poznajemy motywy angażowania się dzieci w przerażające, czasami wręcz niewiarygodne czyny przestępcze. Zazwyczaj są to nieudane transakcje w świecie dealerów narkotyków, akty zemsty, popełnione z zimną krwią egzekucje całej rodziny i inne przerażające sploty wydarzeń, które próbują odpowiedzieć na szokujące pytanie - dlaczego dzieci zabijają ?

  • Gdy dziecko zabija na ogół przyczyną jest molestowanie psychiczne lub fizyczne.

    Czternastoletni Alex dzwoni na policję i informuje, że znalazł w domu martwych rodziców. Oboje zostali zastrzeleni. Rodzina miała dobrą opinię i nikt nie widział nic niepokojącego. Prawda jednak była inna. Alex wraz z braćmi byli chowani w ogromnej dyscyplinie. Relacja była oparta przede wszystkim na wymierzaniu kar. Jeśli dziecko czuje się emocjonalnie dręczone to jest coraz bardziej zestresowane. Frustracje szukają ujścia, które nieraz okazuje się tragiczne w skutkach. Oglądajcie program "Zabójcze dzieci”.

    Zabójcze dzieci

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix