Zakręceni

Zakręceni

Programy polskie

Są zakręceni na punkcie tańca i  znają się na nim jak nikt inny! Iwona Pavlović, czyli słynna "Czarna Mamba", która uczestnikom "Tańca z gwiazdami" wytykała najmniejsze błędy i Piotr Gąsowski,  charyzmatyczny prowadzący, który zawsze stał po stronie tancerzy.

Skąd pochodzi tango? W jakim rytmie tańczy się cha-chę? Od czego wzięła się nazwa paso doble? Czy sambę tańczy się w parach? Jaki jest najlepszy strój czy buty do walca? Odpowiedzi na wszystkie pytania będzie można poznać oglądając "Zakręconych"! W programie też wypowiedzi tancerzy, gwiazd, choreografów i jurorów. Jesteście ciekawi jak wspominają swój udział w programie?

  • Freestyle to taniec, który mogły zatańczyć tylko najlepsze pary w "Tańcu z gwiazdami" w ostatnim finałowym odcinku.
    Każda z tych par pragnęła, żeby to był naprawdę wyjątkowy taniec. Jak naprawdę wyglądało tworzenie tych osobistych występów, co działo się za kulisami, opowiedzą gwiazdy min. Julia Kamińska, Anna Guzik, Agata Kulesza oraz tancerze Rafał Maserak, Anna Głogowska, Jan Kliment oraz wielle innych osób związanych z programem "Taniec z gwiazdami".
    Tajniki freestylaa przybliżą zakręceni prowadzący, którzy o tańcu wiedzą wszystko, czyli Ivona Pavlović i Piotr Gąsowski.

    "Zakręceni": odcinek 10
tvnpix