Zakręceni

Zakręceni

Programy polskie

Są zakręceni na punkcie tańca i  znają się na nim jak nikt inny! Iwona Pavlović, czyli słynna "Czarna Mamba", która uczestnikom "Tańca z gwiazdami" wytykała najmniejsze błędy i Piotr Gąsowski,  charyzmatyczny prowadzący, który zawsze stał po stronie tancerzy.

Skąd pochodzi tango? W jakim rytmie tańczy się cha-chę? Od czego wzięła się nazwa paso doble? Czy sambę tańczy się w parach? Jaki jest najlepszy strój czy buty do walca? Odpowiedzi na wszystkie pytania będzie można poznać oglądając "Zakręconych"! W programie też wypowiedzi tancerzy, gwiazd, choreografów i jurorów. Jesteście ciekawi jak wspominają swój udział w programie?

 • Freestyle to taniec, który mogły zatańczyć tylko najlepsze pary w "Tańcu z gwiazdami" w ostatnim finałowym odcinku.
  Każda z tych par pragnęła, żeby to był naprawdę wyjątkowy taniec. Jak naprawdę wyglądało tworzenie tych osobistych występów, co działo się za kulisami, opowiedzą gwiazdy min. Julia Kamińska, Anna Guzik, Agata Kulesza oraz tancerze Rafał Maserak, Anna Głogowska, Jan Kliment oraz wielle innych osób związanych z programem "Taniec z gwiazdami".
  Tajniki freestylaa przybliżą zakręceni prowadzący, którzy o tańcu wiedzą wszystko, czyli Ivona Pavlović i Piotr Gąsowski.

  "Zakręceni": odcinek 10

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Szkoda,że na tvn player nie ma wszystkich edycji tzg. Jak była stara strona programu to było tam prawie wszystko. Przecież tvn z pewnością ma wszystkie nagrania tzg więc mógłby je udostępnić na tvn player. Miło byłoby powspominać.

~Gość

TVN powinien zamieścić na tvn player wszystkie edycje tzg a nie tylko 13. Wygląda to trochę tak jakby stacja odcinała się od tego co było przed zmianą jury i prowadzącej.

~Gość

Na tvn player powinien być wrzucony program Zakręceni.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix