Zamiana żon

Zamiana żon

HitProgramy polskie

 

To prawdziwa rewolucja w TTV! Bohaterki programu "Zamiana Żon", zamienią się rodzinami i sprawdzą, czy panujące w ich domach zasady pozwolą im zaprowadzić porządek w nowym środowisku.

Codzienność każdej rodziny przypomina skomplikowany mechanizm, w którym wszystkie elementy muszą ze sobą zgodnie współpracować. A gdyby któryś z nich zastąpić zupełnie innym?

W programie „Zamiana żon” zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. Co się stanie, kiedy dwie żony zamienią się miejscami? W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń, by jak najsprawniej zorganizować życie wszystkim domownikom. Od codziennych wydatków, gotowania, prac domowych, aż po oczekiwania wobec partnerów i dzielenie się obowiązkami rodzicielskimi. Czy w trakcie programu obie strony nauczą się czegoś o sobie i spojrzą na swoje rodziny z innej perspektywy? Bohaterki sprawdzą również, w jakim stopniu własne doświadczenia i wypracowane rozwiązania znajdą swoje zastosowanie w nowych relacjach.

Czy po takiej zamianie mąż doceni żonę, a żona męża? A może wręcz przeciwnie?

 

PREMIERA: KWIECIEŃ 2018

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Nie ma nowych odcinków? Co się z tym programem stało?

~Gość

Kamila i jej mąż to masakra. Widać, że nienawiść z nich aż kipi. Są podli i poniżają innych. Druga rodzinka oryginalna, ale sympatyczna i bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Dobrze, że ci religijni psychole trzymają się od normalnych ludzi z daleka, zamknięci w swoim ciasnym, ubogim, nienawistnym świecie. Oby jak najmniej takich!... rozwiń

~Gość

To jest przyklad, ze fanatykow religijnych u nas nie brakuje, niestety Ci ludzie psuja opinie tym dobrym chrzescijanom, ale dla mnie liczy sie czlowiek a nie jego wyznanie czy gdzie sie urodzil, tu najbardziej oburza fakt ze mozna sie w swoich niecnych uczynkach Bogiem zaslaniac, Ci Panstwo stworzyli sobie swoja wlasna religie, bo to co oni wyprawiaja... rozwiń

~Gość

No właśnie chyba odwrotnie, myślisz że jedzenie z śmietnika to jest normalne?! Albo żeby ojciec pojechał z synem ćpać na 18?! Moim zdaniem to rodzina Kamili była normalna, ale może *trochę* przesadzili z tymi "konsekfencjami".

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix