Usterka
Usterka logo

Karolina i Tomek niedawno wprowadzili się do nowego domu. Niestety nie wszystko w nim działa sprawnie. Na każdym kroku pojawiają się mniejsze lub większe usterki. A tam, gdzie coś się psuje potrzebny jest fachowiec, który to naprawi!

No właśnie… fachowiec. Czy każdy, kto podejmuje się wykonania jakiejś pracy, na pewno się na tym zna? Czy żąda zapłaty adekwatnej do jakości wykonanego zadania? Czy bardziej będzie im zależało na naprawie, czy może raczej na dobrym zarobku, czasem nawet kosztem… uczciwości. I przede wszystkim czy naprawi usterkę?

Karolina i Tomek - młode małżeństwo przed kamerami i w życiu prywatnym. Właśnie urządzają swoje pierwsze wspólne mieszkanie. Dynamiczna i atrakcyjna Karolina często przejmuje małżeńskie stery. A co na to jej mąż? Chętnie pozwala jej zarządzać domem, kiedy on sam prowadzi wielkie biznesy. Razem stanowią idealny duet śledczy – zawsze na tropie prawdziwych fachowców. Czy uda im się doprowadzić nowy dom do porządku?

W każdym odcinku programu "Usterka" w domu Karoliny i Tomka trzeba wykonać jakąś pracę: przykleić tapetę, naprawić alarm, posprzątać, albo zaopiekować się chorą osobą. Do każdego zadania przyjeżdżają różni fachowcy, specjaliści albo osoby szukające pracy dorywczej. Pod czujnym okiem naszych ukrytych kamer wykonują zlecone im zadanie. Jak sobie z tym poradzą i jakie wnioski wyciągną z tego programu nasi widzowie? Czy zaufają kolejnej "złotej rączce"?

Wszyscy słyszeliśmy kiedyś historię domu, w którym straszy. A czy słyszeliście historię domu, w którym wszystko się psuje? Nie? W takim razie zapraszamy na nowy sezon programu Usterka i do domu Karoliny i Tomka.

Premiera szóstego odcinka: 9 października 20:40

 

Kontakt e-mail: usterka@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix