Archiwum

Dojechali do mety. W Nauce Jazdy

Aktualności

Nauka Jazdy, Halinka

 

Dojechali do mety. W Nauce Jazdy

Przed nami finałowy odcinek „Nauki jazdy”. To będzie wielki egzamin dla naszych bohaterów. Kto wyląduje z prawem jazdy w aucie, a kto wypadnie na aut?

Modelka Malwina poczyniła ostatnio duże postępy pod okiem Łukasza Kmiecika. Czy dobry finisz wystarczy, żeby wygrać cały rajd po wymarzony dokument? Przekonamy się na się jej egzaminie wewnętrznym.

Taki test czeka także Aleksandra Dzidę. Instruktorka Justyna Kalisz przekaże kursanta w ręce Anetty Gniezińskiej. Olek nie może już liczyć na łagodne traktowanie.

Do państwowego egzaminu przystąpi rodzinka Klocko. Iwona bardzo się stresuje, jej syn Łukasz podchodzi do zadania bardziej pewnie — w końcu ma za sobą wiele godzin grania w samochodowe symulatory.

Na swoją kolej czeka zawsze uśmiechnięta Karolina — tylko czy uśmiech wystarczy do zaliczenia jazdy po łuku? W czerwonym samochodzie zobaczymy także mistrza kuchni Quyena i blogera Igora.

A na „do widzenia” czeka nas pełna humoru wycieczka do Tarnowa. Halinka zabierze swoich instruktorów — Zbyszka i Łukasza w rodzinne strony. Tylko czy w ogóle tam dojadą?

 

PREMIERA: "Nauka Jazdy" Wtorek 22:00

Powtórki: Piątek 22:45, Sobota 20:00, Niedziela 17:15

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix