Archiwum

Kontakt zza światów

Aktualności

Kontakt zza światów
"Nie do wiary", sezon 2

Czy istnieje możliwość kontaktu z zaświatami? Czy zmarli mogą przekazywać nam pewne informacje?

Dokumentaliści Strefy 11 staną się świadkami niezwykłego eksperymentu. Przed naszymi kamerami rodzice tragicznie zmarłego 19-letniego Szymona postarają się za pośrednictwem medium nawiązać z nim kontakt. Czy ich ogromne pragnienie rozmowy z ukochanym jedynakiem doczeka się realizacji? Jakie wiadomości chcieliby od niego usłyszeć?

Marek Szwedowski twierdzi, że posiadł umiejętność nagrywania i interpretowania głosów umarłych. Twierdzi, że jest łącznikiem pomiędzy naszym światem a zaświatami. Do jego domu trafiają zrozpaczeni utratą swoich bliskich rodzice, współmałżonkowie i dzieci. Tak też trafili do niego rodzice Szymona. Uważają oni, że Szwedowski podaje fakty, których nie ma prawa znać z obiektywnych źródeł ani nawet się ich domyślać. Mówią, że niejednokrotnie zaskoczył ich wymieniając przezwiska kolegów syna, jego przyzwyczajenia i zainteresowania. Najbardziej nieprawdopodobne jest jednak to, że od samego początku dokładnie relacjonował rodzicom przebieg wypadku, w którym chłopak zginął, mimo że oficjalnie stał się on znany dopiero po wielu miesiącach śledztwa.

Czy zatem powiedzie się eksperyment Strefy 11, który być może udowodni możliwość komunikacji między światami? Co powie Szymon? Przekonacie się w najnowszej relacji "Nie do wiary".

 


 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

To jest niesamowite,Czasami mam wrażenie,że zmarli zamieszkują mieszkanie rodzicw gdzie teraz mieszkam.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix