Archiwum

Kursanci na ulicach miast...Nauka Jazdy

Aktualności

Nauka Jazdy, TTV

 

 

Kierowcy miejcie oczy otwarte, bo po ulicach Waszych miast wciąż krążą żółte eLki „Nauki Jazdy”!

Zapraszamy na kolejny odcinek zmagań naszych kursantów z instruktorami oraz przepisami  i naszych instruktorów z kursantami i ich humorami...:)

Pani Krystyna przetestuje hamulce warszawskich autobusów, pozwoli się wyprzedzić rowerzyście, a instruktorka Edyta Bartosiak , jak zawsze zresztą, może liczyć na pełne paniki operowe arie kursantki.

Łukasz Kmiecik przekona się, że nie należy bagatelizować problemów z rajstopami u Klaudii — młodej sprzedawczyni ubrań. Kto komu w tej historii puści oczko?

Jeśli na śląskich drogach usłyszycie żółty samochód wypełniony muzyką reagge, to znak, że właśnie minął Was radosny Jonathan „King” Brown i jego instruktorka Justyna Kalisz.

Przed Zbyszkiem Chrzanem trochę więcej pracy. Najpierw musi nauczyć kursanta Kamila, że samochód sam jeździ prosto i nie warto mu w tym przeszkadzać.
Później wyląduje na placu manewrowym ze świeżo upieczoną kandydatką na kierowcę — Izabelą. Czy ręce na kierownicy należy trzymać na „za piętnaście trzecia” tylko o 14.45?

 

PREMIERA: "Nauka jazdy" Wtorek 22:00

Powtórki: Sobota 19:10, Niedziela 17:10

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

CIEKAWE GDZIE SĄ TACY INSTRUKTORZY ??????? KURSANT U TAKIEGO MA ZDANE PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM, A PÓŹNIEJ NA DRODZE POSTRACH

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix