MICHEL MORAN - jesienią w TTV

Aktualności

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA, TTV

 

10 ZADAŃ  SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Michel Moran, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, tym razem wystąpi w innej roli i osobiście pokucharzy. W TTV zaprezentuje jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Będzie przekonywał, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego skomplikowanego zadania.

Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Czy to posiłek dla wybrednych dziecięcych niejadków, obiad dla wegetarian, czy danie z wszystkiego, co pod ręką i w lodówce. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości.

Program „10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przygotowywać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę zegarową. Mistrz kuchni udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć  z tego frajdę.

PREMIERA: Wrzesień 2016

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Cześć! Może ktoś kojarzy piosenkę z zapowiedzi? :)

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix