Archiwum

"Nauka Jazdy": "Jak chłop jest łysy to kobieta nie wie kaj całuje..."

Aktualności

... "czy w głowa, czy w du*a" :) Próba ustalenia, jacy faceci podobają się pani Grażynce kończy się fiaskiem, a nasz instruktor Zbigniew Chrzan jakby trochę... zawstydzony? :)
Nauka Jazdy, Zbigniew Chrzan i Grażyna

Nasi kursanci sukcesywnie przystępują do egzaminów wewnętrznych. Instruktorzy chcą przygotować swoich podopiecznych do sytuacji, w której na ich miejscu zasiądzie obcy im egzaminator, dlatego pod skrzydła Łukasza Kmiecika trafiają podopieczni Zbigniewa Chrzana: Zbychu Grabowski i Klaudia Marzec. Kursanci nie pałają do siebie sympatią… Już po kwadransie wspólnej jazdy Łukasz woła: hamuj! W zasadzie nie wiadomo czy to polecenie instruktora, czy apel poirytowanego człowieka.

Na śląsku Zbigniew Chrzan dostaje zaproszenie na obiad, od swojej nowej kursantki Grażynki! Zbyszek poczuje się wywołany do tablicy propozycją Grażynki i za wszelką cenę będzie usiłował odnaleźć jej ideał mężczyzny.

Z kolei Justyna Kalisz zostaje poproszona przez Edytę Bartosik o przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego z Alicją Pasellą. W "eLce" zagości również Andrzej Bajer, który stara się o posadę instruktora w szkole Justyny. Ala zaaferowana całą sytuacją będzie miała kłopot z prawidłowym wskazaniem ręki... prawej!

Dawid Golik dał się poznać naszym widzom jako inteligentny młody człowiek, zaangażowany w lekcje jazdy. Nikt się nie spodziewał, że Dawid jest takim miłośnikiem pięknych kobiet! Kiedy białogłowa zwróciła się o pomoc do naszego kursanta, Dawid nie zawahał się ani chwili, by służyć męskim ramieniem!

Hit odcinka to egzamin wewnętrzny Mido, przeprowadzony przez Edytę Bartosiak. Edytka nie byłaby sobą, gdyby nie przygotowała czegoś extra! Musicie być z Nami! :)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix