Archiwum

Pierwszy raz za granicą.Pirowski zaprasza

Aktualności

Jan Pirowski, Pierwszy raz za granicą

 

PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ…


Kto pamięta swój PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ, ten wie ile emocji towarzyszyło zderzeniu z inną rzeczywistością. Szok, konsternacja, ale też i niczym nieskrępowana zabawa.

Program "Pierwszy raz za granicą" pozwala nam podglądać jak Polacy reagują na to co spotyka ich poza  swoim własnym domostwem. Wbrew zasadzie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" próbują doskonale się bawić, zwiedzać i dużo korzystać. Jednak jak zamówić taksówkę w Atenach kiedy nie zna się greckiego,albo co zrobić kiedy kelner w Holandii proponuje dziwne ciasteczka. Zwłaszcza, że jak już sam tytuł mówi co najmniej  jedna osoba z pary nigdy wcześniej nie była za granicą i wszystko wydaje się takie inne i nowe.

Oczywiście największa przygoda zaczyna się kiedy bohaterowie odprowadzani na lotnisko przez Janka Pirowskiego - prowadzącego, nagle zostają na obcej ziemi sami ... Poza tym - większość z nich po raz pierwszy leci samolotem...

Ale od tego jest właśnie prowadzący. O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawca wakacyjnego zamieszania w życiu uczestników, Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W Trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska.

PREMIERA: Piątek 22:00

Powtórki: Sobota 20:00, Niedziela 15:00, Czwartek 19:00

 


Komentarze (44)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Wczoraj przez przypadek zobaczyłem wasz program i byłem w szoku . Dwie blondynki leciały do berlina . Jedna z pań najpierw zaczęła obrażać Turków stwierdzając że wszyscy noszą pasy szahida ,czyli stwierdziła że to po prostu terroryści . Za chwilę mówi że nie jest rasistką ,po czym śpiewa hymn nazistowski . To jest ta wasza praworządna... rozwiń

~Gość

Czemu nie nagrywacie następnego sezonu Pierwszy raz za granicą? To był ciekawy program.

~Gość

Ta Kasia to i tak miała cierpliwość. Ja bym z nim nie rozmawiała, zostawiłabym mu śliwe pod okiem za takie chamstwo!!!

~Gość

Amsterdam- zamknięty kościół za opłatą do tego tylko kartą ( nie jestem dewotą, .i kafejki z narkotykami..( jestem tolerancyjna w granicach rozsądku....ale moim zdaniem ta Holandia to chory kraj i chorzy ludzie! ..

~Gość

PSEŁDO FOTOGRAF TO BUFFFON KASI NIC ZLEGO NIE ZROBILAS WSPOCZUJE ZE Z NIM BYLAS I CI POPSUL WYJAZ

~Gość

nie wiadomo kto komu popsuł, to tylko telewizja

~Gość

odcinek 2, ten facet ma przerost ego większy niż swoje mięśnie. Mniej sterydów. Humory większe, niż u jakiejś panny

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix