Archiwum

Usłyszcie nas: Poznaj bohaterów programu

Aktualności

Usłyszcie nas: Poznaj bohaterów programu
Usłyszcie nas!

Poznaj wszystkich bohaterów programu "Usłyszcie nas!":

 

  • Odcinek 6

W 6. odcinku Usłyszcie Nas! zobaczyliście trzy ostatnie występy przed wielkim głosowaniem. Jako pierwsze zaprezentowały się dziewczyny z grupy Cats' Crush, których pokaz rozpalił scenę i mentorów do czerwoności. Lotek długo nie dojdzie do siebie, po wrażeniu jakie zrobiły na nim elementy ich kostiumu. Niestety na co dzień twórczość dziewczyn spotyka się z hejtem i dwuznacznymi propozycjami. Czy przekaz, o którym chcą opowiedzieć trafi do mentorów?

Poznaliście też wyjątkową młodą kobietę, która cierpi na zespół Jadassona. Kasia jest jedyną osobą w Polsce, która zmaga się z tą tajemniczą chorobą. Z jej powodu wymaga opieki 24h/dobę, a mimo to zdecydowała się na udział w programie. Z jakim przesłaniem do nas przyszła? Na koniec przenieśliście się z Warszawy do Krakowa, a to za sprawą Michała, który porzucił tradycyjną scenę, by przeprowadzać pozytywne ataki terrorystyczne. Jak znieśli to mentorzy?


Dowiedzcie się więcej o bohaterach 6. odcinka i zobaczcie ich występy:

Cuts' Crush ->http://ttv.pl/4369,cats-crush,ludzie.html
Katarzyna Wolińska -> http://ttv.pl/4370,katarzyna-wolinska,ludzie.html
Michał Koncewicz ->http://ttv.pl/4368,michal-koncewicz,ludzie.html

Usłyszcie nas
Usłyszcie nas

  • Odcinek 5

W 5. odcinku „Usłyszcie nas!” w studiu zagościli kolejni nieszablonowi artyści porywający swoimi występami. Jako pierwsza zaprezentowała się Anna, która zdecydowała się zabrać mentorów na plac pełen maszyn budowlanych. Co tak wyjątkowego dla nich przygotowała? Następni bohaterowie dotarli prosto z Londynu. Piotr, Robert i Mateusz, dali popis jakiego ten program jeszcze nie widział. Na sam koniec wystąpiła Kasia, która zaprezentowała coś absolutnie szalonego. Skomplikowane konstrukcje z drutów, elementów rurek i... sprasowanych włosów sprawiły, że mentorzy aż zaniemówili. Co wzruszyło Przemka Kosskowskiego? Który występ tak przestraszył Krzysztofa Hirsztritta? I czy w końcu poznaliśmy prawdziwą twarz draq queen Himery?

Dowiedzcie się więcej o bohaterach 5. odcinka i zobaczcie ich występy:

Anna Klecha -> http://ttv.pl/4357,anna-klecha,ludzie.html
Trio polskich drag queens ->
http://ttv.pl/4358,trio-polskich-drag-queens,ludzie.html
Katarzyna Złamaniec ->
http://ttv.pl/4359,katarzyna-zlamaniec,ludzie.html

 

Usłyszcie nas!
Usłyszcie nas!

 

  • Odcinek 4

Pierwsza bohaterka „Usłyszcie nas!” od samego początku wszystkich zaskoczyła. Matylda swoim wyglądem niektórych szokuje. Czym wystraszyła Łukasza „Lotka” Lodkowskiego? Kolejny uczestnik zaprezentował coś, co zaskoczyło samego Przemka Kossakowskiego. Wyjątkowe umiejętności Damiana tak zachwycą, że po raz pierwszy w historii programu bohater wystąpił dwa razy. Na sam koniec prawdziwe show, którego przygotowanie zajęło Marianowi 8 godzin. Ale czy efekt był tego wart? Nieoczekiwanie pojawiła się okazja, żeby spełnić wielkie marzenie Krzysztofa Hirsztritta z „Down the road”. Czy tym razem udało się je zrealizować? Poznaliście również odpowiedzi na inne pytania. Przemek, Łukasz, Krzysztof, a może Himera – kto okazał się najlepszy w siłowaniu na rękę?


Dowiedzcie się więcej o bohaterach 4. odcinka i zobaczcie ich występy:

Marian Folga -> http://ttv.pl/4354,marian-folga,ludzie.html
Damian Knop ->
http://ttv.pl/4355,damian-knop,ludzie.html
Matylda Niedźwiecka ->
http://ttv.pl/4356,matylda-niedzwiecka,ludzie.html


Usłyszcie nas!
Usłyszcie nas!

  • Odcinek 3

W tym odcinku poznaliście Yevgeniya, który razem ze swoim zespołem pokazał naszym mentorom na czym polega voguing, czyli nowoczesny taniec, który swoimi korzeniami sięga lat 60. ubiegłego wieku. Wszyscy byli zaszokowani możliwościami, jakie daje ten rodzaj tańca lub inaczej - performance'u. Kolejny uczestnik przedstawił swoją historię, która może mrozić niektórym krew w żyłach. Krzysztof, który niedawno zakończył swój 20-letni wyrok za morderstwo, chce pokazać innym, że można się zmienić. Pragnie edukować ludzi i przestrzegać ich przed błędami, które sam popełnił. W tym odcinku także zobaczyliście znaną wam już z programu "Down the road. Zespół w trasie" - Olę Mandrygę. Pokazała wszystkim swoja największą pasję - gimnastykę. Oczarowała mentorów swoim magicznym tańcem. Pokazała, że niepełnosprawność nie koliduje w rozwijaniu pasji i czerpaniu radości z niej.

Dowiedzcie się więcej o bohaterach 3. odcinka i zobaczcie ich występy:

Ola Mandryga  -> http://ttv.pl/4351,ola-mandryga,ludzie.html
Krzysztof Głowicki -> http://ttv.pl/4352,krzysztof-glowicki,ludzie.html
Yevgeniy Glazkov -> http://ttv.pl/4353,yevgeniy-glazkov,ludzie.html


Usłyszcie nas!
Usłyszcie nas!

  • Odcinek 2

Tym razem poznaliście Tomka, w którego życiu wyjątkową rolę pełnią... kobiece buty. Jego pasja naraża go jednak na  komentarze. Co sprawiło, że po tym występie Łukasz „Lotek” Lodkowski wybiegł wystraszony ze studia? Kolejna bohaterka Ada, zaszokowała wyzywającym strojem, którego najistotniejszym elementem był husarski pióropusz. Co takiego zaprezentowała mentorom, że po jej show zapadła cisza? Największe poruszenie wywołał jednak pokaz Magdy, Pauliny, Basi, Karoliny oraz Patrycji. Ich występ dogłębnie wstrząsnął Przemkiem Kossakowskim. Co wspólnego miała z tym wszystkim złota farba?

Dowiedzcie się więcej o bohaterach 2. odcinka i zobaczcie ich występy:

Modelki XXL -> http://ttv.pl/4350,barbara-patrycja-karolina-paulina-magdalena-modelki-xxl,ludzie.html
Tomasz ->http://ttv.pl/4348,tomasz-jakowienko,ludzie.html
Ada -> http://ttv.pl/4349,ada-karczmarczyk,ludzie.html

 

Usłyszcie nas
Usłyszcie nas

  • Odcinek 1

W 1. odcinku poznaliścieŁukasza, niskorosłego aktora-amatora, który na co dzień musi mierzyć się z falą obelg na temat tego jak wygląda. Okazało się jednak, że jego niewielki wzrost może być sporym atutem. Wiele emocji wzbudził rap w wykonaniu kolejnego uczestnika osiemnastoletniego Gabriela. Polały się łzy! Największe kontrowersje wywołał jednak występ Natalii, która otwarcie przyznała, że uwielbia się rozbierać. Który występ był według was najlepszy?

Dowiedzcie się więcej o bohaterach 1. odcinka i zobaczcie ich występy:

Łukasz -> http://ttv.pl/4346,lukasz-szoblik,ludzie.html
Natalia ->http://ttv.pl/4345,natalia-drogowska,ludzie.html
Gabriel ->http://ttv.pl/4347,gabriel-kawa,ludzie.html

Usłyszcie nas!
Usłyszcie nas!

Niecodziennych bohaterów „Usłyszcie nas!” wspierają –  wokalistka Monika Kuszyńską, stand-up’er Łukasz „Lotek” Lodkowski, Krzysiek Hirsztritt, uczestnik „Down the road. Zespół w trasie” oraz człowiek od zadań specjalnych,  Przemek Kossakowski.  Program prowadzi zjawiskowa draq queen Himera.

Dwóch uczestników programu "Usłyszcie nas" wygra 50 tys. złotych i to Wy zadecydujecie którzy z nich zasłużą na tę wygraną. 22 listopada, tuż po 6. odcinku na tej stronie ruszy głosowanie, które potrwa do 28 listopada. Do zobaczenia!

Wielki finał programu "Usłyszcie nas!"
już w niedzielę o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (49)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

ZDECYDOWANIE GŁOSUJĘ NA PRZEMKA KOSSAKOWSKIEGO !!! PO PROSTU JEST SUPER W KAŻDYM PROGRAMIE !!! DZIĘKUJĘ !!!

~Gość

Ogólnie jako TTV jest jedyną stacją którą oglądam w tv ale z tym "Usłyszcie nas " to jakaś porażka pierwszy odcinek obejrzałem i kolejne gów..o promujące problemy psychiczne... mam na myśli dokładnie transwestytów itp... dziwactwa pseudonowocznej cywilizacji ....

~Gość

Marian to super zdolny człowiek i uważam,że on jest niepowtarzalny...reszta dla mnie jest taka sobie...

~Gość

Głosujemy z rodziną na Mariana. Występ zaskakujący i trzymający w napięciu

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix