Archiwum

W Paczkowie tną od trzech pokoleń

Aktualności

Tomek Schmidt. TTV

 

W Paczkowie tną od trzech pokoleń

Najpiękniejsze są te historie w których tradycja góruje ponad podziałami i miłość do zawodu przekazywana z pokolenia na pokolenie przynosi coraz większe zyski i umacnia rodzinne więzi. Tyle teoria. W praktyce sprawdza się częściej jednak powiedzenie, że z rodziną, to się najlepiej wygląda na zdjęciu.

W Pacżkowie w salonie fryzjerskim Izabela tradycja sięga już trzech pokoleń kobiet, a i zdjęć dokumentujących historię tego miejsca też nie brakuje. Brakuje natomiast wszystkiego innego. Wiedzy, klientów, chęci do pracy i współpracy.

I to dość szybko zauważyli nasi mistrzowie; Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Mama Iza prowadząc salon w domu, robi wszystko sama. Córka Ola jak trzeba to pomoże albo i nie pomoże, bo w sumie nawet jak chce pomóc, to prawie we wszystkim wyręcza ją Iza. Nad salonem unosi się duch Babci i załamuje ręce nad takim stanem rzeczy. Pomieszanie z poplątaniem, a wieść gminna niesie, że onegdaj był to najlepszy salon fryzjerski w okolicy.

Andrzej i Tomek postanowili to wykorzystać. Wiedzieli, że trzeba zacząć od podziału obowiązków pomiędzy Izę i Olę. Jedna daje wiedzę i doświadczenie, druga talent i promocję. A na szczęście chęci do nauki żadnej z nich nie brakowało. Czy to oznacza, że czasy dawnej świetności powrócą?

 

PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

Powtórki: Sobota 8:55, Niedziela 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix