Archiwum

Zamiana Żon: Performens z nową żoną? Ale co to jest?

Aktualności

Zamiana Żon

Życie Doroty i Igora z Warszawy upływa przy dźwiękach muzyki klasycznej i  tybetańskich gongów. On to były muzyk prowadzący aktualnie firmę poligraficzną, a ona to tłumaczka i malarka w jednym. Artystyczny duch widoczny jest też we wnętrzach ich mieszkania, które ozdabiają liczne obrazy i instalacje autorstwa pani domu.

Wrażliwość na sztukę para stara się zaszczepić również w 3-letnim Jonatanie, który już w wieku 4 miesięcy chadzał z rodzicami na koncerty muzyki poważnej. Dorota i Igor chcąc zapewnić synowi jak najlepszy start w przyszłość, zapisali go na liczne zajęcia dodatkowe. Poranki teatralne, warsztaty sensoryczne czy koncerty w filharmonii to dla kilkulatka codzienność. Dorota i Igor są zwolennikami wychowywania bez nadmiernej ilości zakazów i zasad. Wierzą, że nawet z małym człowiekiem wszystko należy załatwiać przede wszystkim cierpliwą rozmową.

Zdaniem Igora tak niezwykłą jak Dorota kobietę należy rozpieszczać, więc regularnie obdarowuje ukochaną biżuterią i szytymi na zamówienie futrami. Dorota z kolei uwielbia celebrować życie. Organizuje przyjęcia tematyczne dla przyjaciół, z rozmachem świętuje każdą ważną rocznicę. Zdarza jej się nawet - jeśli tylko ma ochotę - organizować święta Bożego Narodzenia we wrześniu. Jak w tym domu poradzi sobie nowa żona - Zuzanna? Tego dowiecie się w nowym odcinku programu.

Jak nowy mąż Doroty poradził sobie z malowaniem? Nie chodzi tu o malowanie ścian, a obrazów. Czy ten performens spodoba się Bartłomiejowi?

 

Premierowe odcinki programu "Zamiana Żon"
w środy o 22:30 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix