Zbliżają się 10-te urodziny TTV. Zobaczcie, co dla Was przygotowujemy!

Aktualności

Zbliżają się 10-te urodziny TTV. Zobaczcie, co dla Was przygotowujemy!
99 gra o wszystko

Specjalna edycja "99 – GRA O WSZYSTKO" przygotowana z okazji 10.urodzin TTV. Kilkadziesiąt gwiazd stacji rywalizować będzie w rozrywkowym show!

W styczniu 2022 roku będziemy obchodzić swoje 10. urodziny. Z tej okazji, w Krakowie ruszyły zdjęcia do polskiej wersji „99 to beat”. W programie wezmą udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał. Będą to między innymi bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia”, „Ostrego cięcia” czy „Down the road”. Emisja serii planowana jest na początek przyszłego roku.

W programie „99 – GRA O WSZYSTKO” rywalizujący za wszelką cenę nie mogą być ostatni. W każdym odcinku zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Uczestnicy nie spodziewają się niczego, wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, zakończą na tym etapie zabawę. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?

Polska wersja „99 – GRA O WSZYSTKO” liczyć będzie 6 odcinków. Seria zadebiutuje na antenie TTV w styczniu 2022 roku. W programie wezmą udział m.in. Przemek Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Dominik Strzelec, Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba, Mateusz Borkowski, Jan Pirowski i inni.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix