Damy i wieśniaczki: Opryski na stonkę i sztuczne włosy. Co wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu programu? 

Autor:
Paulina
Kunkowska
Damy i wieśniaczki: Opryski na stonkę i sztuczne włosy. Co wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu programu?

W programie "Damy i wieśniaczki" nie brakuje ciekawych zadań i zaskakujących zwrotów akcji. Tym razem zobaczymy, jak wybiera się włosy do doczepienia i jak wyglądają opryski na stonkę. Co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu programu?

Jak dwie kobiety z różnych środowisk poradzą sobie w swoich światach? Zamiana może być zaskakująca, a nawet mocno szokująca. Jak żyć w mieście, a jak odnaleźć się na wsi? Na te pytania nasze bohaterki będą próbowały znaleźć odpowiedź. Zobaczcie fragment z 2. odcinka 7. sezonu programu "Damy i wieśniaczki".

"Damy i wieśniaczki" - co wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu?

Paulina pracuje na gospodarstwie swoich rodziców w Jachówce, ale w związku z tym, że wygląda dość szokująco, jak na mieszkankę wsi - czuje, że do swojej wioski nie pasuje. Dagmara to dziewczyna znanego zawodnika MMA, Alana i doskonale prosperująca specjalistka medycyny estetycznej. Obie panie na chwile zamienią się życiami. Okazuje się, że taka zamiana może być niezwykle trudna, nie tylko z powodu agresywnych baranów, czy toksycznych oprysków, które na wsi są codziennością, a dla Damy koszmarem. Z kolei ostrzyknięcie komuś ust kwasem hialuronowym, czy jazda samochodem za kilkaset tysięcy może się okazać nie lada wyzwaniem dla dziewczyny z małej miejscowości. Czy dziewczyny sprostają zadaniom? Czy przetrwają w nieprzyjaznym środowisku?

"Damy i wieśniaczki" - o czym jest program?

W tym sezonie miłośniczki miejskich wygód zamienią się miejscami z kobietami pochodzącymi z prowincji. Niektóre z dam żyją w luksusie za granicą. Tytułowe wieśniaczki sprawdzą i ocenią styl życia tamtejszych bogaczek, do których trafiły w gości. Elegantki spróbują natomiast odnaleźć się w nowej roli i nieznanych dotąd warunkach.

Zobacz także:

Autor:Paulina Kunkowska

Pozostałe wiadomości