O nas

Strony statyczne

O nas

TTV to telewizja, w której rzeczywistość zaskakuje!

TTV to dynamicznie rozwijająca się telewizja, która od ponad ośmiu lat obecna jest na polskim rynku. Konsekwentna polityka programowa jest doceniania przez widzów i sprawia, że TTV z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności. Stacja ma swój niepodrabialny charakter i nie boi się eksperymentować. W swoich programach TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Wśród najchętniej oglądanych propozycji stacji znajdują się takie produkcje jak: „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Damy i wieśniaczki”, „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Usterka”, „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, „O tym się nie mówi” oraz serwis informacyjny „Express”.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Komentarze (40)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

poproszę więcej programów naukowych/ dokumentalnych a nie jakieś programy gdzie się ciągle kłócą

~Gość

czy ktos wie kiedy i gdzie odbedzie sie pogrzeb Jarka z wiesniakow ?

~Gość

Czasem oglądam Wasze wiadomości, są bardzo treściwe,choc krótkie, mili prezenterzy, ale proszę, nie podajcie słowa - solenizant w z znaczeniu - jubilat. W końcówce programu pojawia się analiza urodzonych danego dnia i potem srru,nazwa- dzisiejsi solenizanci, czyli niby urodzeni. URODZENI TEGO DNIA TO JUBLIACI! SOLENIZANT OBCHODZI IMIENINY!... rozwiń

~Gość

Nie znasz znaczenia tych slow. Jubilant to ten ktory obchodzi jubileusz. a urodziny i imieniny obchodzi solenizant.

~Gość

Dlaczego przestajecie nadawać "Sędzia Anna Wesołowska" ? Panią Bosacką możecie przecież też nadawać, ale dlaczego kosztem dobrego programu ???
Poza tym zmiana programu bez uprzedzenia oznacza, że ja zaprogramowałam nagrania "Sędzia Wesołowska", a nagrałam Panią Bosacką, czyli zwiększyłam oglądalność programów tej Pani. A to... rozwiń

~Gość

Dlaczego w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” ten co ma kasę i opływa w luksusach nazywa się „dżentelmenem”? Nie jeden tzw „dżentelmen” nie ma zielonego pojęcia kto to jest „dżentelmen”, posiadanie pieniędzy nie czyni faceta „dżentelmenem”...

~Gość

DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYMI POWTÓRKAMI MASAKRA PO 5 RAZY TO SAMO , BRAK SŁÓW

~Gość

Podajcie jakim sposobem "BIG BOJ" tak się odchudził. Oczywiście z programu "GOOGLE BOX"

~Gość

Piszecie "robimy dobrą telewizję" i ja się z tym zgadzam ale proszę przy pogodzie dodajcie kierunki wiatrów- będzie super. Przemek.

~Gość

Kierunki wiatru. Natomiast wiatry wieją zawsze od d... strony.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix