Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 5

  Egzaminy wewnętrzne i państwowe trwają w najlepsze. Mariusz zaprasza swoich dwóch kursantów do wspólnej jazdy egzaminacyjnej. Czy ta metoda przyniesie pożądany skutek? Jedna z najpilniejszych uczennic programu przystępuje do praktycznego egzaminu państwowego. Przyszłej dziennikarce, którą cechuje spokój i umiejętność trzymania nerwów na wodzy, towarzyszyć będzie instruktor - Łukasz Kmiecik. Z takim talizmanem zdanie prawka to tylko formalność! Czy tak właśnie będzie w przypadku Ani?
  31 MIN.
 • Nauka jazdy 5

  Wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. Jednak czy na pewno wszyscy kursanci na dobre zakończyli lekcje ze swoimi instruktorami? W tym odcinku zobaczymy przebieg ostatnich państwowych egzaminów praktycznych. O prawo jazdy powalczą dwie, niezwykle barwne uczestniczki - Kasia oraz Ania, która, zupełnie w swoim stylu, zabrała ze sobą głośnego kibica do dopingowania! Czy którejś z nich uda się zdobyć wymarzone prawo jazdy?
  31 MIN.
 • Dobra robota

  Krzysiek, właściciel wołomińskiej Autopomocy, szkoli swojego zięcia zabierając go na jedną z robót. W Szkotowie, Agnieszka zleca swoim pracownikom przygotowanie wybiegu dla młodych koni. A rodzina cyrkowców przeżywa najbardziej stresujący dzień - premierę nowego programu we Wrocławiu. Stalowy, szef złomowiska, wręcza swojemu bratu wyjątkowy prezent!
  51 MIN.
 • Królowe życia 12

  Czasami codzienność atakuje znienacka. Ostatnio tak zaatakowała Jacka. Na szczęście zawsze może on liczyć na wsparcie swojej drużyny! Czyli Dagmary i Wicia, którzy wiedzą jak działać szybko i skutecznie. Alicja przygotowuje się do wystawy psów. Jak zwykle zaangażowana jest cała rodzina, bo wszyscy wiedzą, że to dla niej niezwykle ważne. Kasia nie zwalnia tempa. Prędkość ją nakręca. Czasami ma ochotę na pełny gaz na drodze, jednak pomimo swojego szaleństwa, stara się być odpowiedzialna. Dlatego, kiedy poczuła ochotę na szybką jazdę super wozem, postanowiła pojechać na tor. Tam da upust swoim emocjom! Pędzić lubią też Aleksandra i Marcin. Chociaż ostatnio coraz częściej zastanawiają się nad zatrzymaniem, albo chociaż zwolnieniem czasu… Iza natomiast będzie chciała się cofnąć o parę lat. Miło tak powspominać…
  44 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara długo nie wytrzymała w jednym miejscu. Podróże zawsze napędzały ją do działania. Dlatego teraz, wspólnie z Jackiem podjęli decyzję o podróży. Nie wybierają się co prawda na koniec świata, ale mimo to są podekscytowani. Jacek jest szczególnie przejęty, bo to on jest organizatorem całego tego przedsięwzięcia. Kasia i Żyleta pokonały razem wiele przeszkód i rozwiązały całe mnóstwo problemów. Jednak czasami te na pozór najbardziej błahe potrafią przysporzyć najwięcej problemów i narobić niezłego zamieszania. Złamane serce Ani wciąż krwawi. Po rozstaniu z Mateuszem wylała niezliczone litry łez. Jednak oprócz uwalniania swoich emocji, postanowiła skorzystać z pomocy terapeuty. Oczywiście, zawsze może liczyć też na swoich przyjaciół. Przed Alicją wielkie wydarzenie. Mimo że często bierze udział w wystawach psów, za każdym razem stresuje się równie mocno.
  39 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara chce żyć pełnią życia! Podczas wycieczki na Słowację zamierza solidnie odpocząć. Postanowiła nie zaprzątać sobie głowy problemami i skupić się na odpoczynku. To będzie jedno wielkie ładowanie akumulatorów! Kasia nie rezygnuje ze swoich marzeń i zamierza jak najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy na motocykl. Chciałaby to zrobić po mistrzowsku. Dlatego nie koncentruje się tylko na podstawowym kursie. Ona zamierza zostać królową jednośladów! Zajęcia w szkole rolniczej, do której uczęszczają Iza i Patryk niedługo się kończą. Za kilka miesięcy będą musieli zdać egzamin. Patryk postanowił już teraz zacząć się przygotowywać. Przygotował dla Izy szaloną niespodziankę. Alicja uwielbia atmosferę, która panuje podczas międzynarodowej wystawy psów. Emocje są ogromne, bo poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko!
  39 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie będą się świetnie bawić, przypominając sobie swoje zmagania w programie 99 - Gra o wszystko. Sprawdzą też, co słychać u byłych uczestników programu Ślub od pierwszego wejrzenia – postscriptum. Natomiast Opowieści małżeńskie, serial o niekończących się zwrotach akcji wciągnął naszych bohaterów na dobre. Na resztę niespodzianek zapraszamy już w poniedziałek o godz. 22:00 w TTV.
  59 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku widzowie będą śledzić poczynania zamaskowanych i rozśpiewanych gwiazd w nowym show Mask Singer - czy zgadną kto ukrywa się pod maską? Z uwagą przyjrzą się też Kanapowcom, ponieważ ten sezon jest wyjątkowy - w programie Marek Morus będzie wyciskał siódme poty - czy koledzy będą go wspierać w zrzucaniu kilogramów? To tylko namiastka tego, co czeka na widzów już w poniedziałek o godz. 22:00 w TTV!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku widzowie bardzo ucieszą się z powrotu kolejnego sezonu serialu Kowalscy kontra Kowalscy, który nie przestaje ich bawić i zaskakiwać. Z kolei nowy serial Zagadki losu zamienią bohaterów w rasowych detektywów śledzących ludzkie perypetie życiowe. A jak ocenią losy Kingi Zduńskiej z serialu M jak miłość? Tym razem potraktują je z pewnym dystansem!
  60 MIN.
 • TRWA

  Nauka jazdy 5

  W tym odcinku lekcje jazdy odbędą się w trzech, zmotoryzowanych miastach - Białegostoku, Krakowa oraz Warszawy. A w nim, o swoim pomyśle na biznes opowie Marta - gospodyni domowa z Podlasia. Prawo jazdy jest dla niej niezbędnym czynnikiem, by spełnić marzenia o rozwoju swojego własnego interesu. Z kolei Waldek jest coraz bliżej egzaminu wewnętrznego u instruktora Kmiecika, ale zanim to jednak nastąpi, czeka go… próba świateł! Do jakiej, niespodziewanej sytuacji na drodze doprowadzą jego braki w teorii?
  29 MIN.
 • Nauka jazdy 5

  Na krakowskie drogi po raz kolejny powraca zdeterminowana kursantka Kasia. Nieodłączny atrybut jazd - chiński kotek, cały czas czuwa nad jej szczęściem. Jednak czy będzie miał on szansę w starciu z czarnym kotem, przebiegającym przez jezdnię? Jakim nieprzewidywalnym zachowaniem za kółkiem, tym razem zaskoczy widzów warszawianka? Jeden z kursantów zmierzy się po raz pierwszy z manewrem parkowania. U większości nowicjuszy to polecenie wywołuje nieprzyjemne ciarki… Po ilu próbach Wojtkowi uda się zaparkować poprawnie? Na koniec przeniesiemy się do Białegostoku, gdzie Adrian będzie świadkiem niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia!
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 5

  Agnieszka z Warszawy wyjeździła już niecałe 30 godzin za kierownicą! Ostatnio warunki atmosferyczne, z którymi przyszło jej się zmierzyć, nie należały do najlepszych. Na szczęście tym razem Warszawa obdarowała kursantkę pięknym słońcem, które niewątpliwie będzie sprzyjało długim rozmowom o mężczyznach, zdradach i znakach zodiaku. Szeregi uczniów instruktora Kmiecika powiększą się o kolejną kursantkę, pragnącą zdobyć wymarzone prawo jazdy. Roksanie, młodej mamie, ta umiejętność niewątpliwie pomoże wejść na wyższy poziom niezależności. Z kolei w Białymstoku Adam po raz pierwszy podejdzie do egzaminu wewnętrznego. Jak mu pójdzie? Zwrotów akcji z pewnością nie zabraknie! Będziemy mieli również okazję dowiedzieć się jakie zasady komunikacji obowiązują kandydata na prawo jazdy i egzaminatora.
  30 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 5

  Dziś w odcinku dama ze stolicy sprawdzi jakie tajemnice kryje w sobie wieś, a wieśniaczka z Podkarpacia udowodni w mieście, że nie zejdzie tak nisko, jak miastowe dziewczyny. Wieśniaczka Monika ma trzech synów i żyje z dnia na dzień. Czy wielkie miasto rozbudzi w niej wielkie marzenia? Dama Kornelia od ponad roku mieszka z 11-letnim synem w Warszawie. Żyje tu w dostatku i rozwija swoje pasje, takie jak modeling i taniec. Czy jest gotowa na spotkanie z prawdziwą wsią?
  64 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  69 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  70 MIN.
 • Królowe życia 10

  Niektóre zwariowane przygody Dagmary i Jacka na długo pozostają w ich pamięci. Właściwie każde ich spotkanie kończy się jakąś szaloną sytuacją i nie inaczej będzie tym razem. Co takiego im się przytrafi? Kasia, Żyleta i Lidka odpoczywają w górach. Zamierzają porządnie się wyspać, a później wyruszyć na podbój Zakopanego. One są gotowe! Pytanie brzmi, czy Zakopane jest gotowe na nie?! To z pewnością nie będzie zwyczajny wyjazd. Operacja, przy której asystuje Damian, nieco się przedłuża. W głowie Leona mnożą się czarne scenariusze, a stres sięga zenitu. Czy wszystko dobrze się skończy? Pomimo licznych wątpliwości, Leon stara się myśleć pozytywnie.
  29 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Królowe życia 10

  Odkąd Dagmara i Jacek przyłapali Wicia na piciu alkoholu, bardzo się o niego martwią. Bez przerwy wydzwaniają do niego i do Basi. Pomimo ich zapewnień, że był to jednorazowy incydent, Dagmara i Jacek nie odpuszczają. Chcą przeprowadzić z nimi poważną rozmowę. To ważne, żeby Wicio wiedział, że nie jest sam ze swoim problemem. Iza i Patryk mają swoją pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji, Patryk przygotował coś wyjątkowego. Na jaki romantyczny gest się porwał? Gorąca miłość z pewnością zawiśnie w powietrzu! Kasia, Żyleta i Lidka rozkręcają się w górach. Po białym szaleństwie na stoku przyszedł czas na inne rozrywki. Zakupy na Krupówkach też mogą być fascynujące. Wystarczy odrobina fantazji!
  24 MIN.
 • Królowe życia 10

  Mieszkanie Jacka powoli nabiera kolorów. Etap budowy się zakończył i nadszedł czas na dekoracje. O estetykę wykonania dba Dagmara. To ona nadzoruje cały proces twórczy i trzeba przyznać, że jest niezwykle wymagająca. U Królowej nigdy nie ma miejsca na kompromisy! Kasia, Lidka i Żyleta odpoczywają w górach. Po serii przygód, przyszedł czas na kolejną. Chcą wywieźć z Zakopanego jak najwięcej wspomnień i wybrały się na kulig. Przygoda, jednak niekoniecznie miła, spotka też Damiana i Leona. Po miłym dniu w pracy, musieli zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Jak pech to pech!
  30 MIN.
 • Królowe życia 12

  48 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Królowe życia 12

  Urodziny Dagmary to zawsze wielkie wydarzenie. Królowa tego dnia zawsze tryska pozytywną energią. Jest wdzięczna za swoje życie, więc to dla niej czas podsumowań, podziękowań i okazja do spotkań z bliskimi. W tym roku Jacek bardzo ją zaskoczył! Dagmara uwielbia niespodzianki, ale to przerosło nawet jej oczekiwania. Kasia w swoim zabieganym życiu zawsze znajduje czas na małe rzeczy, bo wierzy, że właśnie one kształtują cały jej świat. Nawet kilka minut spędzonych z Lidzią i Żyletą, poprawiają jej nastrój. Ania i Mateusz zasłużyli na relaks! Po ich wielkim kryzysie, w końcu wyszło słońce. Wiedzą jednak, że związek trzeba pielęgnować. Bardzo się zmienili i z nowym nastawieniem wyjechali na kilka dni za miasto. Zamierzają zacząć od początku.
  39 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 10

  HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.
  62 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  59 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  59 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  Tym razem widzowie będą pod wrażeniem szczerości dziewczyn z programu „Rolnik szuka żony”. Felek - jeden z komentujących w show - dostanie bardzo praktyczny prezent od swoich kumpli z kanapy - Mariana i Krzyśka. Jak się okazuje, niektórzy z gogglebox’owców mają lekkie pióro! Na koniec, żeby pozostać w klimacie, program „One wolą młodszych” pokaże naszym widzom, że miłość nie zna wieku.
  58 MIN.
 • Królowe życia 12

  49 MIN.
 • Down the road 2

  Po dwudniowej przeprawie promem bohaterowie docierają do Grecji, gdzie Przemek zarezerwował dla nich ekskluzywny hotel, w którym będą mogli odpocząć po męczącej podróży. Pod największym wrażeniem jest Szymon, dla którego spełnieniem marzeń jest bogactwo i sława, ale nie wszystkim udziela się nastrój luksusu i pojawia konflikt między dziewczynami. Wieczorem wszyscy spotykają się nad basenem, piją drinki i podziwiają tancerki tańczące zmysłowy taniec brzucha w rytm greckiej muzyki. Po kolejnej nocy spędzonej bez Przemka pojawia się kolejny konflikt, tym razem między chłopakami.
  46 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2

  Trwa wymiana rur. Robert wraz z kolegą omal nie zalali piwnicy. Na szczęście Tadeusz czuwa nad pracami. W ramach treningu i odreagowania stresu, Robert wybiera się z Kakusiem nad rzekę, by oddać się modnemu ostatnio morsowaniu. Wieczorem odwiedziny przyjaciół zamieniają się w małą imprezę, cierpliwość Tadeusza zostanie wystawiona na kolejną próbę.
  24 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Niebezpieczny klub go-go 34-letni Adrian, ochroniarz w klubie go-go, staje przed sądem oskarżony o napaść na jednego z klientów – Ludwika (43). Oskarżony nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jak znalazł pokrzywdzonego, to ten był już nieprzytomny. Chwilę wcześniej poszarpali się tuż przed lokalem, co zarejestrował monitoring. Adrian wyrzucił Ludwika z klubu za namawianie jednej ze striptizerek, by odeszła z pracy. Ludwik potwierdza: namawiał Andżelikę, by rzuciła klub, bo się w niej zakochał. Jest zamożny, będzie w stanie ją utrzymać. Andżelika chciała odejść, ale bała się zemsty brutalnego Adriana i właściciela klubu – Romana.
  56 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Ofiara przemocy domowej Anna (33) oskarżona jest o pozbawienie wolności swojego syna, 15-letniego Wojtka. Krzyki chłopaka dochodzące z piwnicy domu usłyszał sąsiad. Wezwał policję, która znalazła na miejscu związanego 15-latka. Okazało się, że chłopak spędził w zamknięciu dwie doby. Matka chłopca na rozprawie próbuje wzbudzić współczucie sądu. Urodziła Wojtka jako 18-latka, uciekła z domu rodzinnego, w którym obecna była przemoc i zamieszała u ciotki. Musiała samotnie wychowywać syna, a Wojtek nie jest łatwym dzieckiem. Pyskaty buntownik, bez przyjaciół, potrafi znikać na całe dnie. Tamtego dnia ją uderzył, a ona nie wytrzymała i mu oddała. Związała go i powiedziała, że będzie siedzieć w piwnicy tak długo, aż nie obieca jej, że się zmieni. Uważała, że tylko tak może mu przemówić do rozumu.
  77 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów