Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 5

  W dzisiejszym odcinku po raz pierwszy na miasto wyjedzie czwórka kursantów! Kraków zaskoczy nie tylko słoneczną pogodą! Poznamy również niekonwencjonalne metody instruktora Kmiecika na zwiększenie poziomu koncentracji u przyszłych kierowców. Z kolei na Podlasiu, na swoją pierwszą jazdę po mieście stawi się Marta - matka, żona, strażniczka domowego ogniska. Czy prowadzenie samochodu okaże się dla niej równie łatwe, co prowadzenie gospodarstwa domowego? I na koniec dwoje nierozłącznych przyjaciół. Łączy ich nie tylko wspólna praca, wieloletnia przyjaźń i brak prawka, ale i niemała zdolność do podnoszenia poziomu adrenaliny u Ewy Kwaszyńskiej. Zapowiada się poważne “double trouble”! Bądźcie z nami!
  35 MIN.
 • Królowe życia 11

  O tym, że Dagmara skończyła pisać swoją książkę, wiedzieli tylko nieliczni. Królowa była niezwykle podekscytowana, trzymając w rękach swoją historię, oprawioną w okładkę. Zanim książka trafi na półki księgarni, Dagmara chciałaby, żeby przeczytali ją ci najważniejsi. Przyjaźń Mateusza i Patryka rozkwita. Ostatnio rozmawiają nie tylko o błahostkach, ale też... o miłości. Jakie są ich punkty widzenia i przemyślenia? Kasia ostatnio bardzo intensywnie trenuje. MMA jest jej wielką pasją. Mimo że czasami już myśli, że nie da rady, zawsze daje z siebie wszystko. Czasami nawet jeszcze więcej. Nie ma że boli! Kasia wie, że musi boleć, żeby zwyciężyć.
  25 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Olek jest zamożnym przedsiębiorcą. Po śmierci żony związał się z Wandą, piękną menedżerką w firmie kosmetycznej. Jego syn jest przekonany, że kobiecie zależy tylko na pieniądzach ojca. Zaostrza się konflikt pomiędzy Patrykiem a Wandą. Olek próbuje poprawić atmosferę panującą w rodzinie, ale kiedy to się nie udaje, coraz więcej czasu spędza z młodą ekspedientką pracującą w jego sklepu. Wkrótce jego zdrada wychodzi na jaw.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentami SORu na Biskupińskiej są uczniowie, którzy do Krakowa przyjechali na zieloną szkołę. Podczas dyskoteki jeden z uczniów rozpylił gaz paraliżujący. Część uczniów ma jedynie podrażnione oczy, ale u niektórych występują także poważniejsze objawy. Czy szybka i profesjonalna reakcja lekarzy pozwoli zapobiec tragedii?
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentami doktor Wojciecha Jarosza jest para nastolatków, która zatruła się spalinami na randce. Stan osiemnastolatki jest bardzo poważny. W szpitalu wychodzi na jaw, że młodzi są rodzeństwem. Okazuje się, że ojciec dziewczyny spędził przed laty upojną noc z matką pacjenta. Mężczyzna boi się, że żona i córka mu tego nie wybaczą… Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział mężczyznę, który udawał próbę samobójczą, żeby zmusić żonę do rezygnacji z rozwodu. Kobieta ma dość życia z tyranem, do czego zmusza ją jej matka. Kiedy na oddział dociera syn małżeństwa, nie wierzy, że ojciec chciał targnąć się na swoje życie.
  60 MIN.
 • Klinika naturalnego piękna 2

  W kolejnym odcinku „Kliniki naturalnego piękna” poznamy Kasię. Kasia, do tej pory bardzo dbająca o swoje ciało, przez okres lockdownu spowodowany pandemią, straciła kontrolę nad swoją sylwetką. Chciałaby poprawić wygląd brzucha i ud. Czy dr Miracki zaradzi tym problemom i Kasia znów będzie się cieszyć idealnym ciałem? I co lekarze zrobią w problemem zmarszczek pod oczami oraz rumieniem na twarzy, z którymi również walczy Kasia? W Klinice Mirackich zagości także aktorka - Barbara Kurzaj-Jonak, która widzowie mogą kojarzyć z ról w wielu serialach i spektaklach teatralnych. Wygląd jest dla niej bardzo ważny, w końcu praca aktora to praca głównie twarzą. A z tym właśnie ma problem Barbara. Skóra twarzy straciła blask, stała się wiotka, pojawiły się zmarszczki. Aktorce zależy na delikatnych zmianach, nie chciałaby osiągnąć efektu maski i stracić mimiki twarzy. Czy to się da zrobić?
  30 MIN.
 • Klinika naturalnego piękna 2

  W tym odcinku Klinikę Mirackich odwiedzą aż 3 bohaterki. Czy każdej z nich uda się pomóc? Z jakimi problemami przyjdzie się zmierzyć lekarzom? Pierwszą bohaterką będzie Aleksandra. Szalona, 43-letnia kobieta, której buzia nigdy się nie zamyka, zwłaszcza w pracy, gdzie jest szkoleniowcem. Jednak to właśnie twarz stanowi dla niej główny problem. Pierwsze oznaki starzenia spędzają jej sen z powiek. Czy uda się wypełnić zmarszczki i podnieść policzki, o czym marzy Aleksandra? Drugą bohaterką będzie Agnieszka. 45-latka, która 5 lat temu zaczęła okres przekwitania, przez co bardzo uwidoczniły się u niej oznaki starzenia. Na twarzy ma widoczne zmiany - cienie pod oczami i opuchniętą okolicę oka. Do tego opadające kąciki ust, które powodują, że wygląda na smutną i zmęczoną, co jest błędnie odbierane przez otoczenie. Czy Klinika Mirackich sobie z tym poradzi i Agnieszka znów będzie się uśmiechać? Klinikę odwiedzi też Mariola. Mama 8-letniej dziewczynki. Miłośniczka ogrodów, jazdy na rowerze i nordic walkingu. Mariola ma za sobą walkę z chorobą nowotworową. Chciałaby zacząć nowe życie. Czy dr Miracki będzie w stanie zawalczyć z oznakami leczenia chemioterapią?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Szkoła

  Laura Puchalska z 7b pochodzi z zamożnej rodziny. Organizuje w klasie casting na weekendowy wyjazd do jej domu w górach. Nastolatka odrzuca Martynę Gąskę, która organizuje u siebie konkurencyjną imprezę. Laura jest wściekła, kiedy uczniowie rezygnują z jej wyjazdu. Postanawia oczernić Martynę w oczach kolegów i koleżanek. Licealista Paweł Krolak daje lekcje podrywu młodszym uczniom. Zdobywa w ten sposób pieniądze, bo chce zaprosić swoją dziewczynę do drogiej restauracji z okazji jej urodzin. Chłopcy żądają od Pawła, by pokazał im w praktyce jak skutecznie poderwać dziewczynę. Nagrany przez nich filmik trafia do Kingi Brzozowskiej, dziewczyny Pawła. Licealistka jest przekonana, że chłopak ją zdradza.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  20-letni Mateusz jest barmanem w jednym z warszawskich pubów. Pewnego dnia w pracy pojawia się nowa kelnerka – Janka (19). Młodzi od razu łapią wspólny język, ale dziewczyna nie chce umówić się z kolegą z pracy. Wkrótce okazuje się, że nastolatka ma problem z bratem, Tomkiem (14). Jakby tego było mało, zaczyna podrywać ją szef (Michał, 36). Początkowo nowa pracownica się opiera, ale wkrótce mężczyzna stawia jej ultimatum – albo się z nim prześpi, albo ją zwolni. Mateusz usiłuje wspierać dziewczynę, ale ta go spławia. Chłopak jest zdziwiony nagłą zmianą zachowania Janki. Wkrótce 20-latek dostaje telefon od zaniepokojonego Tomka, który uważa go za przyjaciela siostry. Kiedy Mateusz odwiedza mieszkanie kelnerki, zaczyna podejrzewać, co stoi za dziwnym zachowaniem koleżanki.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 6

  Emocje po kłótni Edzi, Dagmary i Jacka wciąż są gorące. Ich temperamenty sprawiają, że w tej przyjaźni nigdy nie wieje nudą, ale źle się dzieje, kiedy trzy wulkany wybuchają jednocześnie. Dagmara będzie chciała dać nauczkę swoim przyjaciołom. Oby tylko ta nauczka nie okazała się zbyt brutalna... W życiu Rafała i Gabriela też nie zabraknie emocji. Jeden z nich obudzi się w wyjątkowo złej formie, a drugi będzie próbował mu pomóc. Będzie dużo śmiechu, często przez łzy! Iza i Patryk mają ostatnio w pracy gorący okres. Śpiesząc się na spotkanie, zauważą na ulicy coś niepokojącego i od razu ruszą z pomocą. Zrobi się niebezpiecznie, a emocje sięgną zenitu. Iza potrafi zachować zimną krew, ale czy tym razem jej się uda? Odpowiedź poznacie, oglądając szósty odcinek „Królowych życia”.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 14

  „LAMPY W OGRODZIE” Pobyt teściowej w usterkowym domu jeszcze nie dobiegł końca. Prace w ogrodzie trwają w najlepsze! Tym razem nadszedł czas na zainstalowanie porządnego oświetlenia. Krakowskim majstrom przyjdzie zmierzyć się z lampami ogrodowymi. Realizację zlecenia ocenią bracia Łukasz i Adam Milcz. Pierwsi goście będą zapowiadać się obiecująco, czy taki też będzie efekt ich pracy? Drugi, damsko-męski duet, wyróżni się dość nietypowym podziałem obowiązków. Na koniec powitamy parę pewnych siebie fachowców. Czy przebojowość ich nie zgubi i tego wieczoru ogród rozświetli jasne światło lamp?
  30 MIN.
 • W sieci eksperymentów s.3

  W tej serii zobaczymy najlepsze filmiki z internetu – od samozwańczych naukowców, po domowe eksperymenty, wynalazki i akrobacje, które stały się popularnymi viralami.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku zbadamy, jaką moc skrywa w sobie mały atom, pokażemy jak działają na nas pocałunki i miłosne zbliżenia i sprawdzimy, co wpływa na cenę luksusowych dzieł sztuki.
  25 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W kolejnym odcinku „ Dam i Wieśniaczek” poznamy Beatę i Barbarę. Beata mieszka w samym centrum Warszawy w luksusowym apartamencie. Kobieta dała się poznać jako medialna prowokatorka biorąc udział w projekcie „ Celebryta”. To film dokumentalny, który miał udowodnić, że każdy może być sławny, biorąc udział w bankietach, imprezach i bywając na ściankach. Dzięki temu uzyskała rozgłos i swoje 5 minut. Uważa, że nie kupuje się butów za mniej niż 1 000 złotych, a szampan jest jedynym trunkiem, którym można poczęstować gości i znajomych. Drugą uczestniczką jest wieśniaczka Barbara Zbijowska. Kobieta klepie biedę w miejscowości Chybie na Śląsku. Na co dzień wieśniaczka zajmuje się hektarem pola, oraz swoim pięcioletnim synkiem. Kobiety zamienią się swoim dotychczasowym życiem na kolejne trzy doby. Czy praca na tak wielkim gospodarstwie, jakie ma Barbara, spodoba się damie ze Stolicy? Czy ciągłe dbanie o piękno zewnętrzne nie znudzi się wieśniaczce?
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 11

  Czasami trzeba podjąć radykalne kroki, żeby dopiąć swego. Dagmara wie o tym doskonale. Dlatego, po wielu latach nieskutecznych diet, treningach i wyrzeczeniach, postanowiła poszukać pomocy gdzie indziej. Jest zdeterminowana, bo utrata zbędnych kilogramów to ostatnio jej jedno z większych marzeń. Marzeniem Aleksandry jest szczęście i zdrowie jej najbliższych. Kiedy Marcinowi dzieje się nawet najmniejsza krzywda, ona od razu wpada w panikę. Czasami może nieuzasadnioną, ale... miłość rządzi się własnymi prawami. Własnymi prawami rządzi się też przyjaźń. Kasia jest zawsze, kiedy tylko Żyleta jej potrzebuje. A ostatnio bardzo jej potrzebowała, bo na chwilę jej świat się zatrzymał.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Tadeusz z Robertem wybrali się na zakupy, w wiejskim lumpeksie nie może zabraknąć fachowego oświetlenia. Niestety w stacjonarnym sklepie panowie nie znaleźli idealnej lampy, zostaje im poszukać czegoś ciekawego w Internecie. Robert znajduje w warsztacie taty swój motor - Tadeusz zdecydował, że 47-letni Robert jeszcze nie dorósł, by mieć taki sprzęt. Podczas popołudniowej koszykówki na wiejskim boisku Robert razem z kumplami rozmawia o życiu, diecie i wegetarianizmie.
  35 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie będą świadkami wielkiej afery w Hotelu Paradise. Tym razem wykonawcy programu Twoja twarz brzmi znajomo zostaną dość srogo ocenieni przez naszych widzów, a program Bardzo ostry dyżur sprawi, że nasi bohaterowie będą go oglądać z zamkniętymi oczami.
  60 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 3

  Dżentelmen i biznesmen Axel, czyli Cezary Nowicki z Warszawy kontra Wojtek Plis rolnik na pół etatu, który śpiewa disco polo prosto ze wsi Kraczkowa w województwie podkarpackim. Jak przebiegnie ta zamiana?
  65 MIN.
 • Królowe życia 11

  Jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał, że Jacek polubi dekorowanie i urządzanie swojego otoczenia. Podczas remontu mieszkania odkrył w sobie coś niezwykłego. Upiększanie sprawia mu wiele frajdy. Na szczęście ma Dagmarę, która nie powstrzymuje go i pozwala mu dać upust swojej artystycznej duszy. Mateusz śmiało sięga po swoje marzenia. Ma odwagę iść śmiało do przodu. Walka MMA to było jego wielkie marzenie, które stało się rzeczywistością. Piękną rzeczywistością, która czasami jest… nieco skomplikowana. Iza i Patryk mają wiele szalonych pomysłów. Jednak ten, który zaczynają realizować teraz wydaje się być bardzo ciekawy i… całkiem dochodowy. Arek kocha swoją pracę. To, co robi daje mu niesamowite szczęście i chciałby, żeby jego syn w przyszłości doświadczył tego samego. Dlatego teraz chce przekazać mu całą swoją wiedzę o tym biznesie.
  25 MIN.
 • Królowe życia 11

  Czasami chciałoby się zatrzymać czas, albo przynajmniej wsiąść do wehikułu. Jackowi się udało, bo jego garderoba pęka w szwach od ubrań z tamtej epoki. Zuzia wiedziała, gdzie szukać stylizacji na przebieraną imprezę! Mateusz stoczył zaciętą walkę MMA. Miał obok siebie najwierniejszego kibica. Trudno stwierdzić czy przed walką bardziej stresował się on, czy jednak może Ania… Silne emocje polubiła Lidzia. Kasi to pasuje, bo sama jest poszukiwaczką przygód. Co ekstremalnego tym razem wymyśliła Lidzia? O tym już w nowym odcinku „Królowych Życia”. Dagmara uwielbia niepokorny charakter Albamy. Jednak ostatnio ich wspólne spacery stały się dla Królowej bardzo męczące. Uznała, że poprosi o pomoc fachowca.
  30 MIN.
 • Nagi instynkt przetrwania 4

  Obca sobie para ludzi, pozbawiona ubrań i zaopatrzenia, musi przetrwać 21 dni w samym sercu dziczy. Jak poradzą sobie z tym ekstremalnym wyzwaniem w miejscu pełnym drapieżników? To jak przetrwają tą niebezpieczną przygodę, zależy tylko od nich. Sami podejmują decyzję czy stawią czoła wyzwaniu razem, czy osobno. Czy uda im się pokonać swoje słabości zarówno fizyczne, jak i emocjonalne? Czy przetrwają w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków planety? Jak człowiek poradzi sobie w starciu z nieobliczalną matką naturą? To będzie niesamowity test, w którym ich umiejętności będą sprawdzone w 100%.
  60 MIN.
 • Defacto 6

  W pierwszym odcinku pokażemy jak polscy lekarze operują serca małych dzieci jeszcze przed ich urodzeniem. Zajrzymy też za kulisy słynnego Gabinetu Figur Woskowych Madame Tussauds i sprawdzimy, jak tworzy się wierne kopie gwiazd i celebrytów. Na koniec zaś sprawdzimy co potrafią współczesne roboty i jakimi przykazaniami muszą się kierować takie nowoczesne maszyny.
  30 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  Ta zamiana miejscami będzie wyjątkowa. Wieśniaczka – bizneswoman z Ukrainy zburzy stereotypy o ubogim życiu na wsi. Przedsiębiorcza farmerka zakosztuje życia gwiazdy, a polska dama trafi do wiejskiej bajki. Lecz pozornie sielskie życie zmieni się w istną szkołę przetrwania. Obu dziewczętom puszczą nerwy. Bolesne rodzinne tajemnice i trudne zadania - gdzie żyje się lepiej – w mieście czy na wsi?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  Pora na kolejną niezwykłą zamianę miejscami. To będzie najbardziej roztańczony odcinek w historii programu! Bliźniaczki z ukraińskiej wsi pokażą damie z Polski, jak tańczyć hopaka. Damie Patrycji szybko puszczą nerwy, bo nie jest przygotowana na pracę w gospodarstwie, a wieśniaczka Viktoria będzie dosłownie pławić się w złocie.
  60 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów