Program TV

wstecz
 • Kossakowski. Wtajemniczenie

  W kolejnym odcinku Przemek Kossakowski wyruszy do Ameryki Południowej w poszukiwaniu kontaktu ze światem zmarłych. W Wenezueli i Kolumbii spotka się z kapłanami religii Santoria, którzy oferują pomoc w dotarciu tam, gdzie żywi nie mają wstępu. Weźmie udział w ceremoniach prowadzonych przez Babalao (kapłanów), którzy poprzez kontakt z duchami pomagają swoim klientom odpowiedzieć na nurtujące ich pytania i rozwiązywać problemy dnia codziennego. W Wenezueli Przemek weźmie udział w mrocznej ceremonii paleria, przed którą go ostrzegano. Jest to doświadczenie na granicy czarnej magii z udziałem medium. W Kolumbii zaskoczy go odbiegający od standardowego pojęcia o kapłanach, były biznesmen, naznaczony błogosławieństwem, który podda Przemka rytuałom oczyszczającym z klątw z użyciem koguta.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.
  35 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Królowe życia 2

  Spodnie przestały się dopinać… Kondycja podupada… To nic, Królowa Życia Dagmara dietami sobie głowy nie zawraca, woli rozmowy o uczuciach. Jej zbyt dociekliwe pytania zamienią spacer z Jackiem w katastrofę, ale czy ona sama zechce ujawnić kto jest miłością jej życia? Patrycja stanie w obliczu nowego wyzwania – tym razem kulinarnego. Cały wachlarz jej talentów wzbogaci się jeszcze o talent do domowych wypieków … Gabriel bez reszty odda się swojej pasji gotowania. Zaangażowania nie zabraknie mu także na parkiecie. Na zakończenie kursu tańca z Rafałem pokaże jak ogniste może być tango w wykonaniu dwóch panów. Kamila wraca z sesji zdjęciowej w Mediolanie natchniona i refleksyjna ….i z dalekosiężnymi planami na przyszłość. Życiowy partner naszej Królowej wykaże się rycerską postawą i stanie w obronie honoru i godności swojej pani…
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  29-letnia Basia jest szczęśliwa w swoim małżeństwie – jej mąż Dominik (32) to ideał: kochający, czuły, zaradny. Podczas wyjścia na imprezę, znajoma Basi – Jowita (28), robi mężczyźnie psikusa. Wysyła do niego wiadomość ze swojego numeru telefonu, podając się za cichą wielbicielkę. Chłopak odpowiada i zaczyna flirtować z nieznajomą. Basia chce udowodnić Jowicie, że to przypadek. Wysyła mężowi kolejnego sms-a z telefonu koleżanki – wierzy, że tym razem mąż nie odpisze. Okazuje się jednak inaczej. Basia czuje, że jej dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Prosi koleżankę o pomoc – Dominik nie zna Jowity, kobieta może więc pójść na spotkanie i sprawdzić wierność mężczyzny. Znajoma umawia się z małżonkiem Basi. Na spotkaniu jest zaskoczona złożoną jej propozycją.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentem doktor Anny Nowickiej jest 18-latek z dłonią poszarpaną przez kosiarkę. Chłopak jest ogrodnikiem. Uwodzi bogate właścicielki domów i wyłudza od nich drogie prezenty. Jedna z kochanek zakochuje się w chłopaku i żąda od męża rozwodu. Doktor Robert Szewczyk przyjmuje na oddział dziewczynkę, która zraniła się w dłoń. 14-latka nie dogaduje się z matką i chce mieszkać z ojcem. Mężczyzna obiecuje jej daleką podróż, ale gdy spotyka dawną znajomą szybko zmienia plany. Nastolatka tak bardzo chce być ze swoim tatą, że godzi się na wspólny wyjazd z jego partnerką. W szpitalu kradnie kluczyki do samochodu innego pacjenta, by mieli czym pojechać na wyprawę.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką doktora Michała Morawskiego jest 15-latka, która spadła ze schodów podczas imprezy w wyniku szarpaniny z koleżanką. Dziewczyny są licealistkami i uczą się w tej samej klasie, jednak niewiele o sobie wiedzą. Jedna z nich ukrywa, że od lat jest katowana przez matkę. Wkrótce lekarz odkrywa rany na ciele pacjentki. Matka dziewczyny twierdzi, że córka została niedawno napadnięta, jednak doktor Michał nie wierzy jej i zawiadamia opiekę społeczną… Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje młodego mężczyznę, który zasłabł i źle się czuje. Towarzyszy mu koleżanka z pracy. 20-latek niedawno wyszedł z zakładu poprawczego, postanowił zmienić swoje życie i zerwać z przestępczą przeszłością. Wkrótce dziewczyna wyznaje pacjentowi miłość. Chłopak postanawia powiedzieć jej prawdę o sobie, choć boi się, że wtedy 20-latka nie będzie chciała z nim być…
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 3

  Już po raz trzeci zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Beata, jej mąż Roman oraz ich syn Kamil wprowadzają się do nowego mieszkania. Małżonkowie zdecydowali się zainstalować w całym mieszkaniu kamery i transmitować życie rodziny "na żywo" 24 godziny na dobę. Liczą na dużo widzów w Internecie i spory zarobek. Żeby kupić mieszkanie zaciągnęli kredyt w banku. W międzyczasie Roman stracił pracę, więc trzeba było znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu. Kamer nie ma jedynie w łazience. Rodzina szybko staje się swego rodzaju "celebrytami", jednak Beata nie chce "sprzedawać" całej prywatności. Roman wciąż upiera się, że dla lepszej oglądalności Beata powinna zgodzić się uprawiać z nim seks przed kamerami, Beata uważa to za sporą przesadę. Tymczasem Roman bardzo źle się czuje, męczą go bóle głowy. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń- to rak. Romana czeka długotrwałe leczenie. W obliczu rodzinnej tragedii Zofia oraz pozostali sąsiedzi solidaryzują się z Beatą i Romanem. Czy rodzina zdecyduje się przekroczyć kolejne granice intymności, żeby zyskać nowych widzów?
  60 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Ratownicy medyczni udzielają pomocy nastolatce, która spadła z konia. Policja ustala, czy udział w spłoszeniu zwierzęcia miały osoby trzecie… Inny patrol dostaje szokujące zgłoszenie o kradzieży zwłok w zakładu pogrzebowego... Policjanci wyjaśniają także okoliczności zniknięcia psa championa i napaści na właścicielkę hodowli.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Radek (18) mieszka z matką (Ewelina, 43). Jego ojciec (Andrzej, 46) 3 miesiące temu zostawił rodzinę i związał się z dawną znajomą (Iza, 40). Sprawa rozwodowa jest w toku. Chłopak źle to znosi. Wyładowuje swoją frustrację na córce Izy (Kasia, 17), z którą chodzi do jednej szkoły. Radek szuka dorywczej pracy, żeby zarobić pieniądze na nowy komputer. Zatrudnia się jako roznosiciel ulotek w firmie położonej niedaleko szkoły. Ku jego zaskoczeniu, w tym samym miejscu dorabia też Kasia. Chłopak nie chce mieć z nią nic wspólnego, traktuje ją bardzo ostro. Dziewczyna kiepsko znosi taką sytuację, próbuje jakoś dogadać się z Radkiem. Radek z czasem zbliża się do Kasi. Zaczyna coś do niej czuć. Wkrótce zostają parą, kryją się z tym. O związku szybko dowiadują się obie rodziny. Zgodnie domagają się od młodych, żeby z tym skończyli. Radek i Kasia nie zamierzają ze sobą zerwać. Czy mimo przeciwności losu będą razem?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  65 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara wierzy w ludzi. Nawet wtedy, kiedy oni sami tracą wiarę w samych siebie. Jednak nawet jej cierpliwość ma granicę, której nie wolno przekroczyć. Wicio niedawno ją przekroczył, królowa musi podjąć radykalną decyzję. Kasia kocha zwierzęta. Sama jest bardzo zabiegana i nie może pozwolić sobie w domu na mini zoo. Może kiedyś! Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc mamy i córki. Urodziny Patryka zbliżają się wielkimi krokami. Miała być niezapomniana impreza w stylu Bonda. A jak wyszło?! Młodość rządzi się swoimi prawami. Niedawno Ceasey poinformowała Alicję, że chciałaby zaprosić swojego chłopaka na noc do domu. Alicja zgodziła się od razu, co na to męska część ich dużej rodziny?
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" odkryjemy sekrety serów: żółtego, białego, krowiego, owczego czy koziego, odwiedzimy niezwykłe polskie przedszkola i sprawdzimy jak wspierają rozwój dzieci, zobaczymy czy Wisła jest czysta i co może jej zagrażać oraz pokażemy losy człowieka, który przeszedł pionierską operację przeszczepu twarzy pięć lat temu.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku ku zaskoczeniu wszystkich serial „M jak miłość” zmrozi krew w żyłach naszych bohaterów niczym dobry thriller. Emocji nie zabraknie przez cały wieczór, m.in. dzięki skomplikowanym relacjom damsko-męskim prosto z „Ukrytej prawdy”. Na deser oryginalna pacjentka z serialu „Na sygnale”, która na pewno nie pozostanie bez komentarza. Widzowie oraz komentujący dowiedzą się również jak według naszych bohaterów wygląda japoński model rodziny?
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  2 MIN.
 • Życie na kredycie

  Zwiększające się koszty życia dają się we znaki wszystkim Polakom. W “Życiu na kredycie” towarzyszymy z kamerami rodzinom, które dzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie w tej nowej finansowej rzeczywistości. Powiększenie piersi było marzeniem Beaty z Oławy od gimnazjum, a już za niecałą dobę 27-latka doczeka się jego spełnienia. Mówi, że nie potrafi żyć bez zabiegów estetycznych, ale czy przed samą operacją nerwy nie wezmą góry? W Kaniowie wielka rewolucja. Jaką wiadomość, która zmieni życie rodziny o 180 stopni przekażą dzieciom Kamil i Dorota? W Nowej Soli rozpoczęły się przygotowania do remontu i ocieplenia poddasza. Czy Robert jest przygotowany na ekstremalnie wysokie ceny materiałów budowlanych? Łukasz i Kamila z Palczyna wybiorą się na wydarzenie, na którym nie zabraknie pokus do wydawania pieniędzy. Czy marzenie o zmywarce znów się oddali?
  30 MIN.
 • Złomowisko PL 10

  Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Zamiana żon 3

  Sylwia i Gerard to polsko-romskie małżeństwo z Andrychowa. Żyją zgodnie z obyczajowym romskim prawem - Romanipen i w jego duchu wychowują sześcioro swoich dzieci. W tej rodzinie panuje jasny podział ról - mąż jest głową i żywicielem rodziny, a żona zajmuje się domem. W domu panują też ścisły reguły, które mówią co wypada, a co nie w kwestii zachowania i stroju. Dla Sylwii pasją i życiowym celem jest wychowywanie dzieci, dlatego nie marzy o karierze zawodowej. Razem z mężem nie chcą nic zmieniać i są szczęśliwi. Drugą rodzinę tworzą mieszkający w Chorzowie Karolina, Janek oraz ich 3-letni syn Franek. Każdy z małżonków prowadzi własną, świetnie prosperującą firmę. Zdaniem Karoliny, każda kobieta powinna być niezależna finansowo i posiadać własne cele i pasje. Ponieważ oboje prowadzą intensywne życie zawodowe, by zapanować nad napiętymi grafikiem, zatrudnili pomoc domową, która w razie potrzeby zajmuje się również małym Frankiem. Jan uwielbia swoją niezależną żonę i rozpieszcza ją od czasu do czasu gotując ulubione potrawy. Karolina uważa, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i dlatego podkreśla swoją sylwetkę kobiecymi ubraniami, korzystając bez skrępowania z zabiegów medycyny estetycznej. Jak domatorka Sylwia odnajdzie się w życiu zapracowanej businesswoman? Czy zarządzająca na co dzień firmą Karolina odnajdzie się w życiu licznej rodziny?
  65 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Robert odbiera niespodziewany telefon od menadżera. Musi wyjechać na występ z kabaretem. Tadeusz dzwoni do hurtowni z używaną odzieżą, żeby zorientować się w cenach. Ze względu na sezon urlopowy musi pospieszyć się z zakupem towaru. W związku z wyjazdem Roberta, napięcie w domu Motyków rośnie. Kto pomoże Tadeuszowi podczas nieobecności syna?
  35 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Dobra robota 2

  W wołomińskiej pomocy drogowej zapowiadał się spokojny dzień. Spokój zaburza jednak bardzo ważny telefon, bo od żony Krzyśka, której popsuł się samochód. Wiadomo, że jak dzwoni żona, to trzeba rzucić wszystko i ruszyć na ratunek. Justyn zajmuje się różnymi biznesami. Dodatkowym źródłem dochodu są dla niego „bujaki” dla dzieci, czyli pojazdy uruchamiane dwuzłotówkami. Justyn ustawia je w zaprzyjaźnionych restauracjach i dzieli się utargiem z właścicielami lokali. Tym razem ktoś chciał „oszukać system” i do jednego z bujaków napchał mniejszych monet, co spowodowało jego unieruchomienie. W sezonie letnim takie maszyny cieszą się wielkim powodzeniem, a każda godzina awarii to strata finansowa dla Wyburzacza. W mazurskim gospodarstwie Agnieszki panuje gorące lato. Wysokie temperatury i mało opadów powodują, że ekipa Rolniczki będzie musiała podlać uprawy. Nie jest to jednak proste zadanie, gdy do nawodnienia jest niemal 1000 ha. Na szczęście w zamian za dobrą robotę, szefowa przyszykowała dla Jarka, Gintra i Ryszarda niespodziankę. W Piotrostalu dziś ważny dzień – Michał szykuje się na randkę. Choć Sławek zleca Orłom zadanie rozbiórki starego, dużego busa, to Zbynio i Ghost znajdują też czas na pomoc Młodemu w wyborze odpowiednego stroju. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi także sam Sławek. Z takim wsparciem chłopak może być pewien, że zrobi wspaniałe pierwsze wrażenie.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 2

  Pochodząca z Łodzi 25 letnia dama Agata od zawsze miała życie usłane różami. Jej pasją jest łyżwiarstwo figurowe, które z sukcesami uprawia od dziecka. Agata na co dzień zajmuje się kreowaniem wizerunku, a także doradza w zakresie urządzania domów i ogrodów. Pracuje też jako fotomodelka. Kiedy tylko ma ochotę może pozwolić sobie, by czuć się i wyglądać jak księżniczka. Jak odnajdzie się w świecie wieśniaczki, które daleko odbiega od jej sielskiego wyobrażenia na temat realiów na wsi? Jak poradzi sobie z ciężką pracą, dojmującym chłodem i brakiem pomocy ze strony męża wieśniaczki? Wieśniaczka Basia mieszka z mężem i 5 dzieci w Dochowie koło Słupska. Jej życie nie jest łatwe. Dwupokojowe mieszkanie wymaga remontu, w łazience nie ma ciepłej wody, a w dziecięcym pokoju brakuje ogrzewania. Ograniczony budżet domowy zmusza Basię do zaciągania pożyczek nawet na podstawowe produkty takie jak chleb, wędliny czy pampersy. Dzieci są na pierwszym planie, a o sobie Basia nie ma nawet możliwości pomyśleć. Pobyt w Łodzi to będzie jej pierwszy wyjazd z domu od prawie 10 lat. Jak odnajdzie się w miejskiej rzeczywistości? Czy uda się jej odnaleźć utraconą kobiecość? Czy z chłopczycy przemieni się w Damę?
  65 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Dawid będzie kontynuował jazdę z ładunkiem z Kansas City do Miami i będzie miał szczęście podróżować w ten weekend, gdy Stany Zjednoczone będą obchodzić rocznicę swojej niepodległości. A że akurat będzie na południu, to przekona się na własne oczy, jak w tym regionie wygląda celebracja święta 4 lipca i przekona się, jak trudnymi tematami są (nawet po tylu latach) pewne aspekty amerykańskiej historii.
  60 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko. VIP 2

  W grze pozostało już tylko 12 zawodników, w tym odcinku poznamy finałową szóstkę! Na początek uczestników czeka skok przez płotki. Brzmi banalnie, ale zadanie zostanie utrudnione, ponieważ należy je wykonać z zasłoniętymi oczami. Sprawdzimy też, który zawodnik częściej robi zakupy, kto ma lepszą pamięć oraz komu uda się wyłowić perłę nurkując w szlamie.
  60 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  45 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  40 MIN.
 • Testerzy 3

  W TESTERACH zobaczymy więcej nowinek i więcej testujących. Nowy sezon Testerów to nowe studio, nowi prowadzący i oczywiście najnowsze gadżety, a całość zapowiada się inaczej niż do tej pory. Znana i lubiana Paulina Marciniak sprawdzi jakość przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie życia w XXI wieku. Iza i Joachim Zeiske rozwiną skrzydła i z właściwym sobie humorem ocenią innowacyjne produkty dla każdego domu, a gadżety dla prawdziwych facetów przetestują gwiazdy programu Gogglebox: Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus. Testerzy będą jeździć, skakać, gotować, strzelać, malować i nagrywać… Jednym słowem zmagać się z gadżetami w zupełnie nowej przestrzeni testowej po to, żeby jak najlepiej sprawdzić ich przydatność.
  35 MIN.
 • Testerzy 3

  W TESTERACH zobaczymy więcej nowinek i więcej testujących. Nowy sezon Testerów to nowe studio, nowi prowadzący i oczywiście najnowsze gadżety, a całość zapowiada się inaczej niż do tej pory. Znana i lubiana Paulina Marciniak sprawdzi jakość przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie życia w XXI wieku. Iza i Joachim Zeiske rozwiną skrzydła i z właściwym sobie humorem ocenią innowacyjne produkty dla każdego domu, a gadżety dla prawdziwych facetów przetestują gwiazdy programu Gogglebox: Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus. Testerzy będą jeździć, skakać, gotować, strzelać, malować i nagrywać… Jednym słowem zmagać się z gadżetami w zupełnie nowej przestrzeni testowej po to, żeby jak najlepiej sprawdzić ich przydatność.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów