Program TV

wstecz
 • Kossakowski. Wtajemniczenie

  W jutrzejszym odcinku Przemek Kossakowski uda się do Kolumbii, gdzie popłynie wraz z radosną falą procesji na cześć obchodów święta trzech króli. W Timbiki, w którym postara się odnaleźć lekarstwo dla swojej duszy. Ku jego własnemu zaskoczeniu da się porwać gorącym tańcom, a muzyka będzie go kołysać do snu i budzić. Trafi do znachora, który uleczywszy jego fizyczne dolegliwości podpowie mu dalszy trop w drodze do uzdrowienia duszy. Przemek wyruszy do Amazonii, gdzie ma odnaleźć szamana Renato. To będzie spotkanie, które może wpłynąć na całe jego życie. Weźmie udział w ceremonii, po której dostanie noc do namysłu, by zdecydować czy podejmie wyzwanie i poddania się procesowi kilkudniowego odosobnienia w dżungli.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Czas nauki jazdy dobiega końca. Dzisiejszy odcinek to podsumowanie kursu. Instruktorzy jeszcze raz powtórzą jak ustawić lusterka, ile jest pedałów i którą nogą się wciska sprzęgło. Będą pierwsze ruchy na placu manewrowym i pierwsze kilometry na mieście. Nie zabraknie największych wpadek i wypadków – jazdy pod prąd, bliskiego spotkania z organami władzy i gwałtownych hamowań. Będą też największe sukcesy – zdane egzaminy oraz osobiste porażki. Którzy kursanci zdobyli prawo jazdy przed naszymi kamerami, a którzy podchodzili do egzaminów państwowych bez większych sukcesów. Na koniec tej serii zobaczymy jak do egzaminu wewnętrznego pod okiem Łukasza Kmiecika przystępuje Pani Krystyna Niewińska. Czy Kraków okaże się tak samo przerażający jak Warszawa? I czy pani Krysia zostanie dopuszczona do egzaminu państwowego?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Królowe życia 3

  W premierowym odcinku dowiemy się czy rodzina Dagmary się powiększy. Dylemat, co dalej zrobić z prowadzoną przez siebie dyskoteką, tylko potęguje nerwową atmosferę. Jak zawsze w podjęciu trudnych decyzji wesprze Dagmarę niezawodna babcia. Z kolei Gabriel i Rafał podejmą ważną decyzję, która odmieni ich życie na długie lata. Ich rodzina się powiększy o uroczego czworonoga. Mocnym wejściem swoją obecność zaznaczy nowa królowa – Inga. Przekonamy się, że jest młoda, piękna i ….wybuchowa.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  47-letnia Celina samotnie wychowuje córkę Maję (19). Kobieta pracuje na poczcie. Jej dochody są skromne, a córka dostała się właśnie na wymarzoną medycynę. Jednak już za dwa miesiące, z początkiem kwietnia, czeka je eksmisja z wynajmowanego od lat mieszkania. 4 lata wcześniej rozpoczął się bowiem koszmar mieszkańców tej przedwojennej kamienicy. Poznali wtedy „kuratora” działającego w imieniu przedwojennego właściciela, który prawdopodobnie zginął w Auschwitz. Zarządca z miejsca podwyższył wszystkim czynsz. W przypadku mieszkania wynajmowanego przez Celinę, była to zmiana z 600 na 1200 zł. Kobiety nie stać było na taki wydatek. Od tamtego czasu jej dług rośnie. Po dwóch latach postępowania sąd wydał już nakaz eksmisji. W podobnej sytuacji są inne rodziny, praktycznie nikt nie jest w stanie płacić podwyższonych czynszów. Zarządca i jego pracownicy od dawna starają się uprzykrzyć życie mieszkańców, nie mieli zamiaru czekać aż dwa lata, by sąd wydał nakaz eksmisji. Wyłączanie prądu, odcinanie wody i rozlewanie fekaliów na klatkach to już standard. Celina i jej córka są zrozpaczone. Mieszkańcy kamienicy mają zamiar zabarykadować się i walczyć o możliwość pozostania wszystkimi sposobami.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 19-latka, która rodzi. Okazuje się, że dziewczyna chce porzucić niemowlę w szpitalu. Pomaga jej przypadkowa kobieta, która od lat stara się z mężem o dziecko. Przyjaciółka pacjentki przekonuje ją, żeby oddała córeczkę do adopcji, bo nie ma warunków, żeby ją wychować… Doktor Michał Morawski przyjmuje dwóch nastolatków, którzy pobili się w szkole. Okazuje się, że ojciec jednego z nich, ukradł pieniądze drugiemu mężczyźnie, u którego pracował. Matka pacjenta nie chce w to uwierzyć i jest w szoku, kiedy widzi nagranie z biura. Jej syn ma nadzieje, że kobieta wreszcie porzuci wyrodnego męża.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 46-latka po wypadku samochodowym. Kobieta ma męża, który jest o nią chorobliwie zazdrosny. Ukrywa więc przed nim, że chodzi na siłownię i ma trenera personalnego. Mąż pacjentki poznaje prawdę gdy przyjeżdża na SOR. Żona zapewnia go o swojej wierności ale ten jest przekonany, że zdradza go z trenerem… Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział 17-latka, u którego lekarze podejrzewają poważną chorobę. Pacjent jest poniżany przez ojca, przez co bardzo cierpi i nie wierzy w siebie. Mężczyzna nie przyjmuje do wiadomości, że jego syn może być chory. Twierdzi, że jest mięczakiem. Dziewczyna, której bardzo zależy na chłopaku, próbuje go przekonać, żeby sprzeciwił się ojcu.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 7

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Ewelina (35) mieszka na stałe w Niemczech. Zdecydowała się wpaść na krótką wizytę do Polski z okazji urodzin matki (Irena, 60). Kiedy wchodzi do domu i wita się z rodzicami, dowiaduje się od ojca (Mirosław, 64), że dzisiaj zginął w wypadku samochodowym jej starszy brat (Patryk, 38). Według policji mężczyzna podczas ulewnego deszczu nie dostosował prędkości do warunków jazdy, przez co stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ewelina jest zszokowana niespodziewaną śmiercią Patryka. Decyduje się na chwilę zająć jego miejsce w rodzinnej księgarni, w której pracowała przed wyjazdem za granicę. Jej matka podupadła na zdrowiu, a żona zmarłego (Kinga, 31) sama sobie nie poradzi. W księgarni Ewelina pracuje z Kingą. Kiedy zagląda do laptopa Patryka, przypadkiem znajduje historię przeglądarki – a w niej zapytania, jak popełnić samobójstwo. Młodszy brat (Wojtek, 32) nie chce, by Ewelina mówiła o tym rodzicom. Kobieta dowiaduje się dzięki koledze Patryka, że mężczyzna najpewniej miał depresję. Czy Ewelina odkryje, co tak naprawdę się stało?
  60 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Pracownik stacji benzynowej zgłasza policji znalezienie błąkającej się po okolicy 6-latki. Okazuje się, że dziewczynce towarzyszył w podróży tajemniczy mężczyzna… Inny patrol dostaje wezwanie od spanikowanej kobiety, której porwano dziecko z wózka… Straż pożarna wchodzi do mieszkania, z którego ulatnia się gaz. Zarządzona ewakuacja budynku prowadzi służby do ujawnienia dramatycznej historii miłosnej.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  19-letnia Marysia i jej mama Kamila musiały przerwać urlop i wrócić do Warszawy. Kilka dni temu dowiedziały się, że Roman – ojciec Kamili i dziadek Marysi zmarł z powodu wylewu krwi do mózgu. Na miejscu zastają Martę - starszą siostrę Kamili i jej męża Jacquesa (50). Para przyjechała do domu Romana kilka godzin wcześniej z Francji, w której mieszkają. Siostry dowiadują się, że wszystkie formalności już zostały załatwione przez siostrę Romana- Janinę (65), nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na pogrzeb, który ma się odbyć pojutrze. Między Kamilą, a Martą niemal od progu dochodzi do awantury o spadek po Romanie. Kamila uważa, że to ona powinna odziedziczyć dom, bo przynajmniej odwiedzała ojca od czasu do czasu, w przeciwieństwie do Marty, która zawsze wymawiała się brakiem czasu lub zbyt wysoką cenę biletów. Marysia stawia sobie za punkt honoru pogodzić mamę i ciocię, jednak zamiast tego na jaw wychodzą głęboko skrywane, rodzinne tajemnice.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  65 MIN.
 • Królowe życia 12

  Niektóre szalone pomysły Dagmary i jej zadziwiające zasady, powoli stają się legendą. W tym odcinku widzowie odkryją jej kolejne dziwactwo i z pewnością będą zaskoczeni. Kasia uwielbia podążać za modą, chce być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Dlatego też, kiedy trener powiedział jej o zastrzykach witaminowych, stwierdziła, że musi tego spróbować! Ma nadzieję, że dzięki nim będzie miała jeszcze więcej energii. Alicja kocha być mamą, podziwianie kolejnych kroków swoich dzieci dodaje jej skrzydeł. Wzrusza ją fakt, że jej malutka Ceasey wkracza w dorosłość – czas studniówek to wielki i wspaniały etap w życiu jej córki. Iza też wie, że macierzyństwo to wspaniała sprawa. Choć ma ono swoje blaski i cienie. Chciałaby, żeby w końcu wszyscy mężczyźni dowiedzieli się, z czym musi mierzyć się kobieta już na początku swojej drogi z dzidziusiem.
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" doradzimy wszystkim ojcom co zrobić, aby zostać tatą na mirę XXI wieku, zabierzemy Was w podróż na środek oceanu, by odkryć jak nasza cywilizacja zagraża przyrodzie, a na koniec pokażemy niezwykły przeszczep serca i pokażemy człowieka, który promuje transplantologie w szczególny sposób.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  Tym razem bohaterowie programu zostaną mile zaskoczeni błyskotliwością Daniela Kuczaja w roli gościa Kuby Wojewódzkiego. W niemałe zdumienie wprowadzą ich również perypetie i niespodziewane wyznania miłości mieszańców Domu Wielkiego Brata. Bardzo atrakcyjna Pani Dagmara z serialu „Na ratunek” też nie pozostanie bez komentarza.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  2 MIN.
 • Życie na kredycie

  W “Życiu na kredycie” sprawdzamy, czy w trudnych finansowo czasach da się “zaciskać pasa” i jednocześnie spełniać marzenia? Beata z Oławy przejdzie operację powiększenia biustu, na którą czekała od lat. Czy zabieg przebiegnie pomyślnie i zakończy się sukcesem? Łukasz z Palczyna postanowi zrobić niespodziankę swojej żonie i w tym celu wybierze się do miasta. Czy jego pomysł spodoba się Kamili? Przed Dorotą i Kamilem wiele wyzwań dotyczących przeorganizowania życia rodziny, która ma się powiększyć już za kilka miesięcy. Praca od rana do zmierzchu nie będzie dalej możliwa, ale jak inaczej zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo? W Nowej Soli wielki finał remontu poddasza. Czy Ani spodoba się jej nowy pokój? Ile ostatecznie kosztowało wykończenie przestrzeni i jak wpłynie to na dalsze plany Wiesławy i Roberta?
  30 MIN.
 • Złomowisko PL 10

  Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Zamiana żon 3

  Agacie i Krzysztofowi z Siechnic niedaleko Wrocławia przyświeca w życiu dewiza – kontrola najwyższą formą zaufania. Kierują się nią zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Prym wiedzie tu przede wszystkim Agata – bardzo zakochana, ale i zazdrosna o męża. Przed nią nic się nie ukryje. Potrafiła sprawdzać Krzysztofowi telefon, zakazała samemu wychodzić wieczorami z domu, a po jej naciskach zrezygnował ze swoich hobby. Bezkompromisowi potrafią być również w stosunku do swoich trzech synów, ale tylko w temacie tabletów, telefonów i konsol do gier. Te bowiem w ich domu są zakazane. Para zabranie dzieciom elektroniki uważa za najlepszą decyzję wychowawczą, jaką podjęła w życiu. W Bańskiej Wyżnej w domu Larysy oraz Andrzeja życie płynie zupełnie inaczej. Tę rodzinę cementuje wzajemne zaufanie. Małżeństwo często się mija próbując zarobić na zrealizowanie marzenia, jakim jest wykończenie swojego domu. Ona pracuje w pensjonacie, on gra w zespole góralskim i występuje jako didżej na różnorakich imprezach. Prowadzą również własny food truck. Choć zdarza się, że Andrzej stojąc za konsoletą jest adorowany przez kobiety, które potrafią zostawić mu klucz do swojego pokoju, to o żadnej kontroli nie ma tu jednak mowy. Małżeństwo odpowiedzialności i pracowitości uczy swoje dzieci – Oliwię i Andrzeja. Sześcioletniej dziewczynce zdarza się nawet pomagać rodzicom przy budowie domu. Jak zazdrosna Agata odnajdzie się w domu didżeja i nocnym, góralskim życiu, gdzie nie brak pokus? Co sprawi, że na co dzień pracowita i sumienna Larysa odmówi wykonania obowiązków swojej zmienniczki?
  65 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Robert wraca do Sieniawy po kilkudniowej nieobecności. Tadeusz nie czekał na niego z robotą. Robert złości się na ojca, bowiem stan zdrowia Tadeusza nie pozwala mu ciężko pracować. W Sieniawie pojawiają się pierwsze ogłoszenia informujące o otwarciu lumpeksu. Teraz nie ma już odwrotu. Czy Motykowie zdążą z pracami remontowymi na czas?
  35 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Nic do ukrycia

  Funkcjonariusze i pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej są nieustannie w akcji – 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Pracują na lądzie i na morzu. Wykrywają kontrabandę, rozpracowują grupy przemytników i ujawniają wielomilionowe nadużycia. Korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych. Wspólnie są postrachem przemytników papierosów, narkotyków i innych zabronionych towarów. Codziennie chronią nasz kraj i Unię Europejską przed napływem towarów niebezpiecznych dla zdrowia, środowiska, a nawet życia. W programie ,,Nic do ukrycia’’ widzowie zobaczą z bliska jak wygląda ich praca. Nasze kamery były na przejściach granicznych, na lotnisku, w portach ale też w lokalach z nielegalnymi automatami czy brały udział w pościgach na autostradach. Jak przemytnicy tłumaczą się z ukrytych w silnikach papierosów? Kto prowadzi miejsca z nielegalnym hazardem? Czy przewóz skóry z niedźwiedzia jest legalny? Odpowiedzi na te pytania w najnowszej serii programu ,,Nic do ukrycia’’!
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 17

  Od ponad ośmiu lat poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym: porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku będzie się działo. Naszych bohaterów zaskoczy to, kto odpadnie w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami. Sprawdźcie czy dadzą się wkręcić w randkę jak bohaterowie nowego programu. Natomiast to jak Majka Jeżowska z programem Szansa na sukces Eurowizja Junior przeniesie ich w czasy młodości i zachęci do śpiewania ulubionych piosenek z dzieciństwa, trzeba zobaczyć koniecznie.
  60 MIN.
 • Imprezujemy, zanim umrzemy – 101 testów Adama i Jona

  Komicy i przyjaciele, Adam Pally i Jon Gabrus wyruszają na wielką imprezę po Stanach Zjednoczonych. Przetestują 101 atrakcji, dzięki którym można nieźle zaszaleć. Podczas weekendowych wypadów odwiedzą Maui, Moab, Miami, Puerto Rico, Portland, Richmond, Atlantę i Denver i sprawdzą, gdzie jest najlepsza impreza!
  35 MIN.
 • DeFacto Extra 2

  W DeFacto EXTRA zaskoczymy Was dużą dawką ciekawostek i niezwykłych wiadomości. Opowiemy, jak dokładnie działa Pendolino, zobaczymy również, jak od kulis wygląda proces prania chemicznego. Przyjrzymy się też kolorowym, kuszącym i słodkim... lizakom. Na koniec zaś odwiedzimy port lotniczy Okęcie i sprawdzimy jakie zwierzęta dbają na nim o bezpieczeństwo pasażerów i samolotów.
  25 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • DeFacto. Bosacka

  BAKTERIE Kuchnia to serce każdego domu i zazwyczaj dbamy o jej czystość. Okazuje się jednak, że na kuchennych ścierkach jest około 1 500 bakterii na centymetr kwadratowy, a na gąbce do mycia naczyń – nawet 1 500 000! Czy to zdrowe? W czwartym odcinku programu Katarzyna Bosacka sprawdzi jak pozytywnie na nasze zdrowie potrafią wpływać bakterie wokół nas, czego należy unikać, by nie pozbawiać się naturalnej odporności i co wspólnego z alergiami potrafią mieć popularne… zmywarki do naczyń.
  20 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów