Program TV

wstecz
 • Królowe życia 11

  To już ostatni odcinek w tym sezonie! Wakacje Dagmary w Hiszpanii również dobiegły końca. Królowa długo będzie je pamiętać. W Barcelonie spędziła wiele wspaniałych dni w otoczeniu ludzi, których kocha. Takie chwile trzeba celebrować! Dlatego wszyscy razem wybrali się na uroczystą kolację, podczas której podsumowuje ten wyjazd. Iza jest bardzo rozkojarzona po ostatnim incydencie, kiedy grupka młodych osób urządziła sobie imprezę w ich ogrodzie. Postanowiła, że tak tego nie zostawi. Czy wspólnie z Patrykiem uda im się znaleźć uczestników nielegalnej imprezy? Miłość Ani i Mateusza powoli rozkwita i związek znowu nabiera barw. Mieszkanie w trójkę nie sprzyja jednak budowaniu intymności. Mateusz na szczęście wie, co robić! Arek uwielbia szokować. Dlatego chętnie występuje w teledyskach. Im bardziej szalona produkcja tym lepiej! W tym odcinku sprawdzimy, jak to wszystko wygląda od zaplecza.
  30 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara i Jacek od ponad roku wspierają Wicia w jego walce z problemem alkoholowym. Na razie Wicio wygrywa tę walkę, a Dagmara i Jacek pękają z dumy. Są jednak chwile, kiedy martwią się o kolegę. Szczególnie, gdy ten znika na kilka godzin. Nie jest tajemnicą, że Kasia lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i lubi się zmieniać. Po szeregu operacji plastycznych nadszedł czas na trochę mniej drastyczne zmiany. Kasia chce zacząć inaczej się malować. Postanowiła zaczerpnąć rady specjalistki w tej dziedzinie. Damian i Leon umówili się z przyjaciółką na wieczór. Za każdym razem, kiedy ją odwiedzają mają ten sam problem. Jakie prezenty dać jej dzieciom? Czy poradzą sobie z wyzwaniem i odnajdą się w sklepie z zabawkami?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Ewelina (35) jest skromną, samotną matką dwójki dzieci Kasi (15) i Marcina (13). Kasia popełniła samobójstwo, nie zostawiła po sobie listu, nie miała kłopotów w szkole ani wrogów. Ewelina nie rozumie sytuacji. Tęsknota za córką doprowadzają jaj na skraj załamania. Jedyne, co trzyma ją przy życiu, to rozmowy z przyjaciółką córki Agnieszką (15). W międzyczasie kobieta próbuje zrozumieć, co się mogło wydarzyć. Dowiaduje się, że Kasia kochała się nieszczęśliwie w Robercie (16), który odrzucił jej uczucie i ją ośmieszył. Próbując dotrzeć do motywów samobójstwa córki, Ewelina kontaktuje się z byłym mężem Przemkiem, który od rozwodu mieszka w starym domu i nie płacił alimentów na dzieci. Ewelinie jest przykro, że nawet w takim momencie Przemek nie wspiera syna. Okazuje się, że jednak coś zupełnie innego jest przyczyną samobójstwa Kasi…
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest 15-latek, który chciał zaimponować kolegom z nowej szkoły i zatruł się helem. Chłopak wstydzi się przed rówieśnikami ojca, który czyści przenośne toalety. Kiedy koledzy pacjenta dowiadują się prawdy, wyśmiewają chłopaka i jego tatę. Mężczyzna próbuje przekonać syna, że nie powinien się z nimi zadawać. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 47-latką, która uderzyła w znak drogowy, którego nie zauważyła. Lekarze diagnozują u kobiety zapalenie nerwu wzrokowego. Pacjentka jakiś czas temu została porzucona przez męża i chcąc zrobić mu na złość związała się z dużo młodszym tancerzem. Wkrótce na oddział docierają córka i mąż kobiety. Mężczyzna zerwał z kochanką i chciałby odzyskać żonę. Czy pacjentka da mu jeszcze szansę?
  60 MIN.
 • Szpital

  Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział 18-latka, który miał wypadek na koncercie rockowym. Na SOR przyprowadza go gitarzysta zespołu. Okazuje się, że mężczyzna to jego biologiczny ojciec. Nastolatek jest zachwycony jego stylem życia i chce opuścić adopcyjnych rodziców. Pacjentem doktor Roberta Szewczyka jest 45-latek, który miał wypadek na budowie. Mężczyzna pracuje ponad siły, by mieć pieniądze na zachcianki młodej kochanki. Opuścił dla niej rodzinę. Córka pacjenta martwi się o niego, widzi, że kobieta wykorzystuje jej ojca.
  60 MIN.
 • Klinika naturalnego piękna 2

  W kolejnym odcinku Klinikę odwiedzi mama i córka. Obie prowadzą bardzo aktywny tryb życia i co najważniejsze są dla siebie bardzo dużym wsparciem. Urszula, mama, chciałabym odświeżyć wygląd twarzy i pozbyć się przebarwień z rąk. Nie może sobie poradzić także z drugim podbródkiem. Czy na wszystkie te problemy znajdzie radę dr Miracki? Córka Kasia mimo iż dużo ćwiczyć i dba o swoją dietę walczy z wystającym brzuchem i boczkami. Czy i na to znajdzie się rada w Klinice? W „Klinice naturalnego piękna” poznamy także Dagmarę. Zadbaną, atrakcyjną kobietę, o nienagannej figurze, której tylko twarz zdradza prawdziwy wiek. Dagmara chciałaby poprawić koloryt skóry, wypełnić zmarszczki i usta oraz podnieść policzki. Jakie zabiegi zaproponują jej specjaliści.
  30 MIN.
 • Klinika naturalnego piękna 2

  W ostatnim odcinku serii „Klinika naturalnego piękna” poznamy Emilię. Wygląd jest dla niej ważny zwłaszcza w pracy - dba o siebie jak może, ale radzi już sobie z opadającym owalem twarzy i zanikiem elastyczności skóry. Chciałaby polepszyć swoje samopoczucie poprzez poprawę kondycji skóry twarzy, czy doktor Miracki znajdzie dla niej odpowiednie zabiegi? Klinikę odwiedzi także dobrze nam znana modelka - Anna Markowska. W 7. edycji programu „Top Model” podbiła serca widzów swoim pięknem i determinacją w powrocie do zdrowia po chorobie nowotworowej. Z jakim problem zgłasza się do doktora Mirackiego przekonacie się już niebawem.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Szkoła

  Licealista Szymon Walczak odrzucony przez Zosię Szymczyk, w której się zakochał, chce się zemścić. Uważa, że dziewczyna go zwodziła i musi ponieść karę. W odwecie oblewa cuchnącą substancją ubrania Zosi i innych dziewczyn. Nie daje mu to jednak satysfakcji. Zachęcony przez internetowych hejterów licealista planuje atak na Zosię… Ósmoklasiści prześladowani przez agresywnych kolegów, postanawiają pokonać ich sprytem i inteligencją. Zmuszeni do napisania referatu, wykorzystują to by ośmieszyć Błażeja i Patryka. Nastolatkowie są wściekli. Remek i Piotrek przejmują także ich konta społecznościowe. Chcą by Błażej i Patryk zrozumieli że nie powinni ich lekceważyć tylko dlatego, że są słabsi fizycznie.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Darek (25) niedawno skończył studia administracyjne, jednak nie potrafi znaleźć pracy w zawodzie i jest ochroniarzem na parkingu. Mieszka z babcią (Irena, 68). Matka chłopaka popełniła samobójstwo, gdy miał kilka miesięcy – zdaniem babci przez ojca, który złamał serce córce i uciekł. Któregoś dnia do drzwi Darka puka mężczyzna, który twierdzi, że jest jego tatą. Okazuje się, że ma w Warszawie swoją firmę i chce poznać syna. 25-latek, początkowo wrogo nastawiony, zaczyna powoli zbliżać się do ojca. Babcia jest zdecydowanie przeciwna tej relacji. Starsza pani staje się coraz bardziej zazdrosna, a w firmie taty, w której Darek znalazł zatrudnienie, wszyscy krzywo na niego patrzą. Chłopak zaczyna się zastanawiać czy nie nazbyt pochopnie zaufał obcemu mężczyźnie.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 6

  Z okazji karnawału, Dagmara przygotowała dla Edzi i Jacka coś specjalnego. Zaprosiła ich na bal przebierańców. Jak to zwykle bywa w ich przypadku, po drodze pojawi się wiele problemów i niespodziewanych zwrotów akcji. W ich świecie nawet klasyczna impreza musi zostać poprzedzona licznymi turbulencjami. Rafał i Gabriel postanowili zacząć spełniać swoje noworoczne postanowienie. Biorą się za siebie! Plan jest taki, że latem będą świecić na plaży kaloryferem na brzuchu. Czy im się uda? Nie wiadomo, ale nie można im odmówić zaangażowania. Monika uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Są jednak takie momenty, kiedy ma już serdecznie dość. Szczególnie, kiedy sama daje z siebie sto procent, a w zamian otrzymuje figę z makiem.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • COOL turyści

  Ostra kuchnia, nietypowy język, zamiłowanie do wód termalnych i łaźni – z tego właśnie znani są Węgrzy, twórcy teqball. Co to takiego? Filip i Vienio udali się do Budapesztu, by to sprawdzić. Dowiedzieli się również dlaczego Polak i Węgier to dwa bratanki, spróbowali piwnej kąpieli, a nawet wskoczyli na scenę, gdzie dali popisowy koncert! Jak zawsze w ich wydaniu – niezapomniane atrakcje gwarantowane.
  30 MIN.
 • Szokujące potrawy

  Kolejnym punktem na kulinarnej mapie Jarka będzie Kambodża - niewielkie państwo w południowo-wschodniej Azji, do którego warto udać się, by poznać różnorodną kulturę oraz pyszną i... szokującą kuchnię. Sercem każdego miasta jest tam bazar oferujący najdziwniejsze potrawy - od warzyw i egzotycznych owoców po owłosione tarantule smażone na głębokim oleju. Jarek odwiedzi lokalny market i przeżyje prawdziwą gastro-przygodę! Na pierwszy ogień pójdzie specjalność kuchni khmerskiej, jaką jest prahok, czyli fermentowana pasta rybna. Na talerzu Jarka wyląduje też szczur i nietoperz, a na deser plaster miodu z… larwami. To nie wszystko! Za kulinarnymi dziwactwami kryje się bogata historia kraju, którą Jarek przybliży widzom w odcinku. W menu prowadzącego pojawią się też inne szokujące potrawy, tylko czy odważy się ich skosztować? Oglądajcie koniecznie!
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku pokażemy, czym może grozić zakazany sportowy doping, odkryjemy, jak od kulis działa port kontenerowy i sprawdzimy, co świadczy o klasie i luksusie pięciogwiazdkowego hotelu.
  25 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Sylwia Bomba z "Gogglebox.Przed telewizorem" w "Damy i Wieśniaczki.PL" Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba me także swoje drugie oblicze. Jest świetnie zarabiającą fotografką, która może pozwolić sobie na największe luksusy. Ma wiele kobiecych słabości: drogie torebki i ubrania, perfumy oraz markowe szminki. Dla Sylwii nie istnieją buty inne niż szpilki, które, jak podkreśla, są częścią jej osobowości. Na wsi spróbuje wcielić się w gaździnę. Każdy krok Sylwii będzie oceniany przez nieczułych na jej wdzięki, wymagających, mężczyzn oraz przywiązane do tradycji góralki. Jak poradzi sobie z natłokiem pracy fizycznej? W Kościelisku mieszka dumna ze swojego góralskiego pochodzenia Józefa. Do jej codziennych obowiązków należy wykarmienie rodziny, opieka nad zwierzętami, przygotowanie pokoi dla turystów i dbanie o dom. Pomimo ciężkiej pracy Józi nie stać na realizacje marzeń. Wieśniaczka sprawia wrażenie pogodnej osoby, ale pod uśmiechem skrywają się niepewność, kompleksy i zmęczenie Jak góralka z krwi i kości odnajdzie się w stolicy? Czy pobyt w Warszawie pozwoli jej odzyskać pewność siebie? Czy zgodzi się na inwazyjny zabieg upiększający, którego efekty będzie musiała pokazać po powrocie mężowi? Spotkanie przy stole pozwoli im się poznać i wymienić obserwacjami o swoich życiach. Czy któraś z nich chciałyby zamienić się na stałe? Co skłoni Sylwię Bombę do niespodziewanego wyznania odnośnie jej dotychczasowego życia? Czy Józia dostrzeże w sobie skrywaną od lat kobiecość i postanowi zawalczyć o nią w przyszłości?
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 11

  Dagmara uwielbia niespodzianki, a Jacek doskonale o tym wie! Dlatego przygotował dla niej i dla Suzie szczególne popołudnie. Zależało mu, żeby się zrelaksowały i dobrze bawiły. Zabrał jej więc w podróż w czasie, do beztroskiego dzieciństwa z bajkami i smakowitym jedzeniem. Iza i Patryk doskonale rozumieją upływ czasu i zmieniający się czas. Płyną z prądem i... z internetem. Dlatego z Elizą mają dobry kontakt. Rozumieją jej rozterki, problemy i to, że dorasta. Za to Arek nie chce tak całkiem dorosnąć! On woli żyć po swojemu, tak jak lubi. Kiedy poczuł ochotę na podróż do Berlina i spotkanie z synem, po prostu wsiadł w samochód i pojechał do Berlina. Proste, bang! Życie Ani i Mateusza to ostatnio niekończące się pasmo zmian i rewolucji. Teraz, na lotnisku czeka na nich kolejna wielka zmiana. Czyli siostra Ani, która po wielu latach wróciła do Polski i przez jakiś czas będzie z nimi mieszkać. Oj, będzie się działo!
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  70 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Trwają prace w sklepiku Motyków. Tadeusz jak zwykle poucza Roberta, żeby więcej pracował niż gadał. Ze sklepiku trzeba wynieść starą ladę, okazuje się to dużo trudniejsze niż panowie przypuszczali. Awantura wisi w powietrzu. Robert dzwoni do żony dzieląc się z nią pierwszymi wrażeniami z wakacji u ojca. Deszczowy wieczór nastraja Roberta do wspomnień o mamie.
  30 MIN.
 • Królowe życia 9

  Dagmara i Edzia bardzo by chciały, żeby wszystkie kobiety mogły czuć się piękne i zadbane. Wiedzą, że nie dadzą rady uszczęśliwić wszystkich, ale... Basię mogą. Szczególnie, że zbliża się rocznica śluby Basi i Wicia. Dagmara i Edzia mają dla niej wspaniały prezent! Kasia niedawno postanowiła realizować swoje marzenia. Jednym z nich jest prawdziwa walka w ringu. Kasia poważnie zaangażowała się w realizację swojego celu. Regularnie trenuje i robi coraz większe postępy. Kto wie... może już niedługo widzowie będą mieli okazję, zobaczyć ją w ringu. Ania uwielbia swoją pracę. Nie chodzi tylko o to, że relaksuje się, mogąc upiększać fryzury swoich klientek. W salonie otaczają ją sami przyjaciele, z którymi praca to czysta przyjemność. Dlatego nawet kiedy jest zmęczona, do domu zawsze wraca naładowana pozytywną energią!
  65 MIN.
 • Królowe życia 11

  Dagmara musi być w stałym kontakcie ze światem. Dlatego stara się nadążyć nad nowinkami, które oferuje internet. Mogłaby żyć bez kuchni, lodówki i piekarnika. Jednak za nic nie wyobraża sobie życia bez internetu! Iza i Patryk marzą o swoim nowym, dużym domu. Jednak jeszcze muszą poczekać na spełnienie tego pragnienia. Teraz mogą się cieszyć ze szczęścia swoich przyjaciół i z ich nowego, świeżego gniazdka. Arek uwielbia nieprzeciętnych ludzi i takimi właśnie się otacza. Ma wielu przyjaciół, bo wierzy, że to oni są wielką wartością w jego życiu. A Arek jest wierny swoim wartościom. Podobnie jak swojej fryzurze! Dobre zasady chcą wpoić swojej córce Aleksandra i Marcin. Zależy im, aby zaszczepić w niej miłość do świata, ludzi i sportu. Trzeba przyznać, że idzie im całkiem nieźle!
  25 MIN.
 • Królowe życia 11

  Czasami trzeba podjąć radykalne kroki, żeby dopiąć swego. Dagmara wie o tym doskonale. Dlatego, po wielu latach nieskutecznych diet, treningach i wyrzeczeniach, postanowiła poszukać pomocy gdzie indziej. Jest zdeterminowana, bo utrata zbędnych kilogramów to ostatnio jej jedno z większych marzeń. Marzeniem Aleksandry jest szczęście i zdrowie jej najbliższych. Kiedy Marcinowi dzieje się nawet najmniejsza krzywda, ona od razu wpada w panikę. Czasami może nieuzasadnioną, ale... miłość rządzi się własnymi prawami. Własnymi prawami rządzi się też przyjaźń. Kasia jest zawsze, kiedy tylko Żyleta jej potrzebuje. A ostatnio bardzo jej potrzebowała, bo na chwilę jej świat się zatrzymał.
  25 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 6

  Starzy znajomi z „Gogglebox” wracają przed telewizory! „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  40 MIN.
 • Paloma

  Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.
  65 MIN.
 • Paloma

  Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.
  60 MIN.
 • Rozmowy kontrolowane

  W tym telewizyjnym eksperymencie windowym główną obsadę stanowią przypadkowi ludzie z ulicy, którzy niczego nieświadomi wsiądą do windy. Ich rozmowy i zachowania będą rejestrowane przez ukryte kamery. Prowadzący program Rudy, będzie najbardziej zainteresowany tym, co na co dzień skrywamy za swoimi maskami w pracy, w domu, na ulicach. To on zdecyduje, kto wsiądzie do windy i spędzi godzinę wisząc między piętrami. Jego metody, czasem żartobliwe, a czasem niewybredne, pokażą wycinek naszej rzeczywistości. Dowiemy się kim jesteśmy, a raczej, kim nigdy nie będziemy. Dzięki temu będziemy mieli odwagę pośmiać się. Z samych siebie.
  30 MIN.
 • Rozmowy kontrolowane

  W tym telewizyjnym eksperymencie windowym główną obsadę stanowią przypadkowi ludzie z ulicy, którzy niczego nieświadomi wsiądą do windy. Ich rozmowy i zachowania będą rejestrowane przez ukryte kamery. Prowadzący program Rudy, będzie najbardziej zainteresowany tym, co na co dzień skrywamy za swoimi maskami w pracy, w domu, na ulicach. To on zdecyduje, kto wsiądzie do windy i spędzi godzinę wisząc między piętrami. Jego metody, czasem żartobliwe, a czasem niewybredne, pokażą wycinek naszej rzeczywistości. Dowiemy się kim jesteśmy, a raczej, kim nigdy nie będziemy. Dzięki temu będziemy mieli odwagę pośmiać się. Z samych siebie.
  25 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów