Program TV

wstecz
 • Paloma

  Przed Ramonem pierwsze problemy w pracy. Jeśli ten nie zaakceptuje powrotu jednego zawodnika do zespołu, zostanie zwolniony. Na prośbę Alberto, Diego zdobywa adres Palomy. Kobieta mówi mu, że nie jest na sprzedaż, kiedy ten oferuje jej pieniądze w zamian za rozmowę z Alberto.
  65 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • DeFacto 12

  W przestrzeni kosmicznej znajduje się wiele odpadów, a ich liczba stale rośnie. W 7. odcinku „DeFacto” dowiemy się, czy śmieci dryfujące w kosmosie mogą nam spaść na głowę. Pozostając w temacie rzeczy niechcianych, sprawdzimy, czy da się usunąć tatuaż i jakie są na to sposoby. Następnie z Olą i Borysem zajrzymy do najwyżej położonego miasta na świecie, którym rządzi mafia, La Rinconada.
  25 MIN.
 • DeFacto 12

  Polacy w trakcie lockdownu przytyli średnio o 2 kg. A gdyby tak pozbyć się tłuszczyku bez zbędnego wysiłku? Opowiemy o treningu elektrostymulacyjnym - jak działa i czy naprawdę przynosi efekty. Sprawność fizyczna na pewno pomoże przy ucieczce przed najbardziej jadowitymi zwierzętami na świecie. Warto wiedzieć, jak wyglądają - pokażemy wam 4 z nich. Następnie dowiemy się w jaki sposób można sterować pogodą i dlaczego w niektórych krajach jest to konieczność. Na koniec z Olą i Borysem wybierzemy się na poligon atomowy w Kazachstanie.
  25 MIN.
 • Brudna robota - czysty zysk

  Program "Brudna robota - czysty zysk" opowiada o dwóch polskich firmach w Londynie. Jedna z nich jest największą polską firmą funkcjonującą w tym mieście. Obie zajmują się wywozem śmieci, głównie budowlanych. Okazuje się, że Polacy są potęgą w tym biznesie w Londynie i że na śmieciach można zrobić całkiem niezły interes. Codzienna praca przy odpadach potrafi być nieprzewidywalna. W ten nieoczywisty sposób Polacy przyczyniają się codziennie do sprawnego funkcjonowania jednej z największych światowych metropolii. Londyn stał się drugim domem również dla założycieli firmy HAWK. Jej pracownicy dbają, by tysiące ton śmieci generowanych przez osiem milionów mieszkańców tej aglomeracji nie trafiało na ulice, lecz do wyznaczonych do ich składowania i utylizowania miejsc. „Brudna robota – czysty zysk” to program ukazujący pracę Polaków, którzy każdego dnia przemierzają wąskie brytyjskie uliczki wielkimi, specjalistycznymi ciężarówkami.
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  65 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką 3

  MĄDRE KUPOWANIE Wydawałoby się, że zrobienie zakupów do trudnych zadań nie należy, ale czy wiemy jak robić je mądrze? W tym odcinku udzielimy kilku rad dotyczących przemyślanych zakupów i pokażemy, że lista rzeczy do kupienia, sprawdzanie ceny za kilogram, czy wybieranie artykułów sezonowych to tylko kilka kluczowych elementów mądrego kupowania. Zbadamy jak zachowuje się nasz mózg na zakupach, a Bartek Jędrzejak wraz z psycholożką biznesu przeprowadzą “ślepy test”, aby sprawdzić, czy produkty marki własnej supermarketu różnią od tych produkowanych przez znane firmy.
  35 MIN.
 • Szokujące potrawy

  W kolejnym odcinku „Szokujących potraw” wybierzemy się do Kazachstanu - kraju kontrastów, gdzie można zobaczyć różnorodne miejsca i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Z jednej strony można podziwiać tu dzikie, zielone stepy, z drugiej zaś nowoczesne i szybko rozwijające się miasta. Jarek Nowak uda się do Ałmaty, by dowiedzieć się, co jest najdziwniejszym przysmakiem Kazachów. Odwiedzi tradycyjną rzeźnię i największą na świecie farmę wielbłądów. Co tym razem wyląduje na talerzu prowadzącego? Spróbuje głowy owcy, wielbłądziny oraz koniny, która uważana jest przez lokalną ludność za kazachski doping. Miejscowi kultywują tu kulinarne tradycje i dawne zwyczaje, dlatego żadna część mięsa nie może się zmarnować, a samo przygotowanie dania jest prawdziwą celebracją. W odcinku zobaczycie naprawdę szokujące dania, na widok których dostaniecie gęsiej skórki!
  60 MIN.
 • Gorączka złota 9

  Parker prosi Brennana by zajął się jedną z części kopalni - z różnymi skutkami. Natomiast Rick przez swoją nieuwagę niszczy rurę doprowadzającą wodę.
  65 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże 2

  W dzisiejszym odcinku do poprawki będą kolejne "Najgorsze polskie tatuaże"! Jarek dzięki Juniorowi wyjedzie z biomechaniczną ręką. Transformacja Łukasza zakończy się bombą, dzięki czemu bez przeszkód będzie mógł pokazać zimny łokieć w swoim passacie. Tomek pomoże Kasi zakończyć pewien etap w swoim życiu. Natomiast Magda wykona Karolowi dziarę 10/10.
  40 MIN.
 • Pilna Usterka 3

  Najciekawsze momenty popularnego programu "Usterka", którego celem jest sprawdzanie uczciwości i profesjonalizmu tzw. fachowców, a także firm remontowych.
  10 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  W województwie podkarpackim we wsi Nadole mieszka wesoła wieśniaczka Izabela. W Nysie mieszka kochająca mocne wrażenia i wytworne gadżety dama – Debora. Czy po zamianie Iza doceni pracę damy, a Debora poradzi sobie na wsi?
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  65 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie będą świadkami wielkiej afery w Hotelu Paradise. Tym razem wykonawcy programu Twoja twarz brzmi znajomo zostaną dość srogo ocenieni przez naszych widzów, a program Bardzo ostry dyżur sprawi, że nasi bohaterowie będą go oglądać z zamkniętymi oczami.
  65 MIN.
 • Usterka 14

  „TAPETA” Usterkowi gospodarze domu w Krakowie - Kasia i Mateusz, potrzebują odświeżenia przestrzeni w korytarzu. Świetnym pomysłem wydaje się być tapeta na ścianie przy schodach. Bez pomocy majstrów się nie obejdzie! Pracę małopolskich fachowców obserwować będzie Dominik Strzelec. Pierwsza para ochoczo zabierze się do działania. Poza tapetowaniem, panowie będą musieli zmierzyć się też z negatywnymi opiniami w internecie. Czy recenzje okażą się słuszne, a zlecenie zostanie poprawnie wykonane? Drugi duet, iście zaskakujący, bo damsko-męski, podejdzie do zlecenia bez zbędnego gadania! Czy małżeństwo i wspólna praca idą razem w parze? Kto okaże się głową rodziny i do kogo będzie należało ostatnie słowo? Kolejna dwójka będzie miała dosyć niecodzienny podział obowiązków i duże podejrzenia co do… ukrytej kamery! Jak Kasia wybrnie z tej sytuacji? A co najważniejsze - czy Dominik będzie zadowolony z efektu?
  35 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Dobra robota

  Prowadzenie własnego biznesu to praca 24/7. Nie inaczej jest u naszych bohaterów – każdego dnia mierzą się z nowymi wyzwaniami i problemami. Na złomowisku u Stalowego zaginęło właśnie 600 kilogramów drogocennego granulatu miedzianego. Trwają poszukiwania! Z kolei Agnieszka, szefowa szkotowskiego gospodarstwa, przygotowuje do oddania, pożyczone na wykopki maszyny. Zawadzki, szef autopomocy, przyjmuje tym razem dość nietypowe zlecenie – musi odholować łódkę! Właściciele cyrku otrzymują wiadomość o tym, że plac na którym mają rozstawić namiot jest zajęty przez wesołe miasteczko. Jak wybrną z tej niełatwej sytuacji?
  70 MIN.
 • Królowe życia 11

  Czasami chciałoby się zatrzymać czas, albo przynajmniej wsiąść do wehikułu. Jackowi się udało, bo jego garderoba pęka w szwach od ubrań z tamtej epoki. Zuzia wiedziała, gdzie szukać stylizacji na przebieraną imprezę! Mateusz stoczył zaciętą walkę MMA. Miał obok siebie najwierniejszego kibica. Trudno stwierdzić czy przed walką bardziej stresował się on, czy jednak może Ania… Silne emocje polubiła Lidzia. Kasi to pasuje, bo sama jest poszukiwaczką przygód. Co ekstremalnego tym razem wymyśliła Lidzia? O tym już w nowym odcinku „Królowych Życia”. Dagmara uwielbia niepokorny charakter Albamy. Jednak ostatnio ich wspólne spacery stały się dla Królowej bardzo męczące. Uznała, że poprosi o pomoc fachowca.
  30 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Jako tytułowa "dama" wystąpi Monika Słowiańska - doktor nauk humanistycznych i współwłaścicielka kliniki chirurgii plastycznej. Nie musi martwić się o pieniądze. Na same zabiegi medycyny estetycznej wydaje w miesiącu nawet kilka tysięcy złotych. Uwielbia życie w luksusie, a drogie ubrania najlepszych projektantów to dla niej standard. Jak poradzi sobie w miejscu, w którym brakuje łazienki, a za toaletę służy plastikowe wiaderko? Czy ucieknie, kiedy poczuje fetor wydobywający się z obory? Czy pomimo różnego podejścia do życia znajdzie wspólny język z przyjaciółmi i rodziną wieśniaczki? We wsi Rozdzielna w zrujnowanym domu żyje Magda. To bezrobotna matka piątki dzieci, która podejmie się każdej pracy, żeby związać koniec z końcem. Pomimo starań wieśniaczki nie stać na remont walącej się chałupy, nie mówiąc o spełnianiu „zachcianek” w stylu wizyta u fryzjera czy kosmetyczki. Magda nie może się do dziś otrząsnąć po tragedii którą przeżyła rok temu. Czy życie w wielkim mieście przypadnie jej do gustu? Czy podczas lekcji gracji uda jej się przekroczyć swoje granice? Czy będzie potrafiła odegrać rolę bogatej kobiety, którą na wszystko stać? Finałowa kolacja będzie dla Moniki i Magdy szansą na wymianę doświadczeń. Czy przypadną sobie do gustu? Jakimi wspomnieniami będą chciały się ze sobą podzielić? Czy będą miały dla siebie jakieś rady?
  60 MIN.
 • Królowe życia 11

  Wybuchowe temperamenty i niezwykłe osobowości w jednym, specjalnym odcinku „Królowych Życia”! To będzie wyjątkowe wydanie programu, w którym wszyscy bohaterowie się spotkają. Czy między wszystkimi zaiskrzy? Jak odnajdą się w miejscu pełnym różnych charakterów. To będzie fascynujące spotkanie, pełne emocji!
  30 MIN.
 • Królowe życia 11

  Ostatnio Dagmara skupia się przede wszystkim na kontrolowaniu swojej wagi. Próbowała prawie wszystkiego, a kilogramy stoją w miejscu. Królowej nie zależy tylko na perfekcyjnej sylwetce. Chce schudnąć, ponieważ to pomoże zachować jej zdrowe nogi i życie bez bólu. Arek to niepoprawny optymista. Wierzy w ludzi i ich dobro. I chociaż wiele razy się zawiódł, to nie przestaje wierzyć. Iza i Patryk postanowili ostatnio skorzystać z usług behawiorysty. Ich suczka Chikita jest na ogół spokojna, jednak czasami ich zaskakuje. Chcieliby choć trochę utemperować jej temperament. Czy są na to gotowi? I… czy Chikita jest gotowa? Związek Ani i Mateusza przechodzi ostatnio kryzys. Chcą jednak walczyć o miłość i wierzą, że uda im się wygrać. Zdecydowali się na odważny krok. Być może osoba z zewnątrz pomoże im rozwiązać problemy.
  30 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Walka z ladą nadal trwa. Tadeusz załamany stanem podłogi po raz pierwszy zaczyna wątpić w ukończenie remontu. Robert wraz z ojcem udają się na wymianę zepsutego akumulatora, oderwanie od prac remontowych pozwala im na chwilę oddechu. Po powrocie do domu zmierzą się z trudniejszym wyzwaniem niż jakakolwiek praca fizyczna. Czy wieczorna wizyta na grobie mamy Roberta pomoże w relacji ojca z synem, czy rozdrapie niezabliźnione rany?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara dochodzi do siebie po operacji liposukcji. Jest jeszcze obolała i chociaż wszystko dzielnie znosi, pomoc Jacka jest teraz na wagę złota. Królowa jest zachwycona swoim nowym ciałem. Jacek natomiast uważa, że cała operacja była niepotrzebna. Kasia zamierza zrobić prawo jazdy na motor. Zawsze kręciła ją prędkość i mocne przeżycia. W końcu doszła do wniosku, że nadszedł czas na spełnienie swojego wielkiego marzenia. Iza i Patryk cały czas są w trakcie remontu swojego nowego domu. Mimo, że chcieliby się już wprowadzić, zamierzają dopiąć wszystko na ostatni guzik. Zdecydowali się na pomoc architekta wnętrz. Aleksandra często zaskakuje Marcina. Tym razem zrobiła chyba o jeden krok za daleko. Ta niespodzianka zdecydowanie nie spodoba się Marcinowi!
  40 MIN.
 • Paloma

  Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.
  70 MIN.
 • Paloma

  Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.
  65 MIN.
 • Nagi instynkt przetrwania 4

  Obca sobie para ludzi, pozbawiona ubrań i zaopatrzenia, musi przetrwać 21 dni w samym sercu dziczy. Jak poradzą sobie z tym ekstremalnym wyzwaniem w miejscu pełnym drapieżników? To jak przetrwają tą niebezpieczną przygodę, zależy tylko od nich. Sami podejmują decyzję czy stawią czoła wyzwaniu razem, czy osobno. Czy uda im się pokonać swoje słabości zarówno fizyczne, jak i emocjonalne? Czy przetrwają w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków planety? Jak człowiek poradzi sobie w starciu z nieobliczalną matką naturą? To będzie niesamowity test, w którym ich umiejętności będą sprawdzone w 100%.
  60 MIN.
 • Królowe życia. Po godzinach

  W życiu Rafała i Gabriela nie brakuje romantycznych chwil i miłosnych uniesień. Oni kochają zawsze na sto procent i nie boją się okazywać swoich uczuć. Podczas oglądania siódmego odcinka „Królowe życia. Po godzinach” warto uzbroić się w zapas chusteczek. Widzowie będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć jak Rafał i Gabriel przeżyli jeden z piękniejszych wieczorów. Czasami jedno „TAK” potrafi odmienić cały świat... Nie inaczej było tym razem. Mimo że są parą z długim stażem, nie zapominają sobie dziękować za każdy wspólny dzień. A dni bywały różne... Czasami słoneczne, a czasami pełne burz i wichur. Jednak to dzięki temu, teraz mogą wspinać się po kolorowej tęczy – zawsze ramię w ramię.
  15 MIN.
 • Królowe życia. Po godzinach

  Niektórzy, robiąc listę rzeczy najważniejszych w życiu, zdrowie stawiają na pierwszym miejscu. Takie podejście ma właśnie Dagmara, która jest już przebadana chyba w każdy możliwy sposób. Królowa szczególnie dba o zdrowie, a każdą, nawet najmniejszą dolegliwość traktuje śmiertelnie poważnie. Rafał i Gabriel, natomiast, funkcjonują w świecie uczuć... Jednak w pewnym momencie ich kolorowego życia, przyszedł czas na refleksje. Poważna choroba Gabriela spadła na nich jak grom z jasnego nieba i musieli zderzyć się z realnym światem. To odmieniło ich życie na zawsze, a zapach szpitalnych korytarzy pozostanie w ich pamięci na długo.
  10 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów