Program TV

wstecz
 • Kossakowski. Wtajemniczenie

  W poprzednim odcinku zostawiliśmy Przemka Kossakowski podczas ceremonii przygotowującej go do kilkudniowego odosobnienia w dżungli. Ma tam bez jedzenia, bez wody, bez dachu nad głową. Zanim wyruszy na to najważniejsze spotkanie ze sobą i swoi strachem będzie musiał się poddać rytuałowi oczyszczania. Dowie się, że strach jest tylko wytworem umysłu. Czy mu to pomoże w jego zmaganiach z samym sobą? Post go tak nie przeraża, jak brak możliwości picia. Kim się stanie po tych czterech dniach? Czy znajdzie remedium dla swojej duszy ?
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 4

  Pierwszy odcinek zaczniemy od poznania grupy uczestników kursu. Instruktorzy przeprowadzą test sprawdzający, kto nadaje się (przynajmniej na papierze) do pierwszych jazd – jak Kamil, nauczyciel języka polskiego. Teoretycznie ma największą wiedzę, a w praktyce udoskonala autorską metodę ruszania samochodem przy użyciu hamulca. „Ileż pomyłek popełni rozum, nim dojdzie do prawdy” – można by zacytować, cierpliwie czekając, aż Kamil zakończy swój skręt w lewo po prawej stronie placu. Szansę zmierzenia się z polską zimą dostanie też Momo – dotychczasowy uczestnik senegalskiej sieci dróg, często posypanej piaskiem, choć te przecież nie słyną z gołoledzi. Paulina w nagrodę za świetne wyniki wyjedzie na ulice Krakowa. Przerażenie tej kursantki sprzyja koncentracji — lepiej dla Krakusów, żeby nie brakło jej wrażeń. Iwona – barmanka z Bytomia – zapali się do jeżdżenia tak bardzo, że straci nie tylko głowę… i już w pierwszym odcinku będziemy wzywać pomoc drogową. Czy pomimo wypadku przekona się do kontynuowania nauki
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Królowe życia 3

  W ostatnich tygodniach sprawa dyskoteki spędzała Dagmarze sen z powiek. Po rozmowie z babcią podjęła w końcu ostateczną decyzję. Teraz czeka ją spotkanie biznesowe z Roksaną. Rafał i Gabriel zauważyli, że ich pracownia futer na Starym Mieście straciła dawny blask, a przecież miejsce, w którym kolorowe ptaki spędzają większość czasu musi lśnić jak diament i od razu przykuwać pełne zachwytu spojrzenia. Postanowili własnoręcznie odmalować elewację swojej pracowni.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Andrzej i Ewa są farmaceutami i wspólnie prowadzą aptekę. Ich oczkiem w głowie jest córka Marta (21), która studiuje historię sztuki w Krakowie. Dziewczyna wraca do domu na przerwę semestralną i oznajmia rodzicom, że jest w ciąży i planuje ślub z ojcem dziecka – Krystianem (32). Andrzejowi nie podoba się wybranek córki. Chłopak jest długowłosym hipisem, który chodzi w kwiecistych koszulach, koralach i bransoletkach. Jest weganinem, medytuje nago na środku salonu przyszłego teścia i utrzymuje się ze szkoleń, podczas których uczy sfrustrowanych ludzi jak odnaleźć swoje prawdziwe ja i nawiązać kontakt z własną duszą. Któregoś dnia Andrzej jest świadkiem spotkania Krystiana z tajemniczą kobietą i dzieckiem. Andrzej podejrzewa, że chłopak może mieć przed jego córką kilka tajemnic…
  60 MIN.
 • Szpital

  Dr Anna Nowicka przyjmuje 16-latkę, która połknęła kapsułkę do prania. Dziewczyna mieszka sama, bo jej rodzice pracują w amerykańskiej korporacji i większość czasu spędzają w Stanach. Pacjentka tęskni za normalnym domem i kochającymi rodzicami. Doktor Anna Nowicka postanawia zgłosić sprawę do opieki społecznej. Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 60-latką, która przeszła udar mózgu, upadła w łazience i zraniła się w głowę. Mimo to kobieta uważa, że jest samodzielna i nie potrzebuje specjalistycznej opieki. Córka pacjentki zdaje sobie sprawę z poważnej choroby matki i zajmuje się nią kosztem swojej rodziny. Mąż 35-latki próbuje przekonać teściową, że musi zgodzić się na wynajęcie opiekunki. Inaczej jego rodzina się rozpadnie.
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką doktora Piotra Wójtowicza jest 38-latka, która zemdlała na zakupach. Jej mąż odszedł do innej. Kobieta wciąż go kocha i nie może pogodzić się z rozstaniem, dlatego ogranicza mężczyźnie kontakt z dziećmi. Lekarze diagnozują u pacjentki guza mózgu. Czy kobieta przyjmie pomoc męża? Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział dziewczynę ze zwichniętą ręką. 22-latka marzy o dziecku. Nie wie, że jej chłopak chce z nią zerwać. W szpitalu okazuje się, że pacjentka może być w ciąży. Mimo braku wyników badań, informuje o tym ukochanego.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 7

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Małżeństwo Wamińskich żyje w separacji od 5 miesięcy, kiedy to Łukasz (31) zdradził Klaudię (29). Zraniona kobieta opiekuje się 8-miesięcznym synem Piotrusiem. Któregoś dnia podczas spaceru z nianią chłopczyk zostaje porwany. Klaudia jest zrozpaczona, a Łukasz ma pretensje do żony, że przez jej szybki powrót do pracy mogą stracić dziecko. Gdy z policyjnego śledztwa nic nie wynika, zdesperowany ojciec wynajmuje jasnowidza. Mężczyzna w swoich wizjach wciąż widzi koło Piotrusia jego nianię. Okazuje się, że kobieta została zwolniona z poprzedniej pracy, bo za bardzo przywiązała się do dziecka, którym się opiekowała i zaczęła traktować je jak swoje. W domu po raz kolejny pojawia się jasnowidz, który wskazuje miejsce ukrycia zwłok dziecka.
  60 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Strażacy pomagają przygniecionemu stertą palet pracownikowi hurtowni. Po odkryciu rażących zaniedbań właściciela firmy konieczna okazuje się także interwencja jednostki chemicznej… Patrol policji zauważa leżącą na ławce półprzytomną dziewczynę. Krótka rozmowa prowadzi policjantów do podejrzenia, że mogła zostać odurzona pigułką gwałtu i zgwałcona... Inny patrol interweniuje w patologicznej rodzinie. Po odkryciu zaniedbanego dziecka policjanci próbują ustalić, co stało się z utrzymującym rodzinę dziadkiem, którego sąsiedzi nie widzieli od dłuższego czasu…
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Andrzej po pięciu latach wraca z Londynu do Warszawy. Odniósł sukces, zarobił dużo pieniędzy i postanowił na nowo ułożyć sobie życie w Polsce. Spotyka się z dawnym przyjacielem Michałem, któremu wyznaje, że ciągle myśli o jego kuzynce Lilce, z którą był związany przed wyjazdem. Andrzej z każdym rokiem coraz bardziej żałował, że ich związek się rozpadł i bardzo przeżył wiadomość, że Lilka rok temu wyszła za mąż. Gdy Michał mimochodem wspomina, że jego kuzynka nie jest szczęśliwa w małżeństwie, Andrzej postanawia o nią zawalczyć. Mężczyzna liczy na to, że jego skrucha i decyzja o zamieszkaniu w Warszawie na dobre zrobią na dziewczynie pozytywne wrażenie. Czy Andrzejowi uda się rozbić małżeństwo byłej narzeczonej?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  65 MIN.
 • Królowe życia 12

  Urodziny Dagmary to zawsze wielkie wydarzenie. Królowa tego dnia zawsze tryska pozytywną energią. Jest wdzięczna za swoje życie, więc to dla niej czas podsumowań, podziękowań i okazja do spotkań z bliskimi. W tym roku Jacek bardzo ją zaskoczył! Dagmara uwielbia niespodzianki, ale to przerosło nawet jej oczekiwania. Kasia w swoim zabieganym życiu zawsze znajduje czas na małe rzeczy, bo wierzy, że właśnie one kształtują cały jej świat. Nawet kilka minut spędzonych z Lidzią i Żyletą, poprawiają jej nastrój. Ania i Mateusz zasłużyli na relaks! Po ich wielkim kryzysie, w końcu wyszło słońce. Wiedzą jednak, że związek trzeba pielęgnować. Bardzo się zmienili i z nowym nastawieniem wyjechali na kilka dni za miasto. Zamierzają zacząć od początku.
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" sprawdzimy jak nowoczesna technika pomaga uczyć się języków obcych, pokażemy wybuchową pracę polskich saperów, wyjaśnimy dlaczego miasto potrzebuje dzikich kotów, a na koniec odkryjemy tajemnice kobiecej choroby, czyli endometriozy.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  Tym razem widzowie będą pod wrażeniem szczerości dziewczyn z programu „Rolnik szuka żony”. Felek - jeden z komentujących w show - dostanie bardzo praktyczny prezent od swoich kumpli z kanapy - Mariana i Krzyśka. Jak się okazuje, niektórzy z gogglebox’owców mają lekkie pióro! Na koniec, żeby pozostać w klimacie, program „One wolą młodszych” pokaże naszym widzom, że miłość nie zna wieku.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  2 MIN.
 • Życie na kredycie

  W “Życiu na kredycie” pokazujemy, jak rodziny z różnych stron Polski radzą sobie w czasach galopującej inflacji. Małżeństwo motorniczych z Sosnowca stanie przed jedną z najcięższych decyzji ostatnich miesięcy. Co ich do niej doprowadzi i jakie radykalne rozwiązanie sytuacji zaczną rozważać? Wiesława i Robert opuszczają Nową Sól i wyjeżdżają… no właśnie dokąd? Na jaki nowy pomysł wpadli i co doprowadzi wielbicielkę luksusu do płaczu? Narzeczeni z Oławy wrócą do domu po operacji powiększenia biustu Beaty. Przez najbliższy miesiąc 27-latka nie może wykonywać większości domowych obowiązków. Jak poradzi sobie w tej sytuacji Marcel?
  30 MIN.
 • Złomowisko PL 10

  Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Orzeł czy Reszka

  Program "Orzeł czy Reszka" ze znanymi bohaterami z m.in. "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowe Życia"! Dwie wyjątkowe pary Rafał Grabias i Gabriel Seweryn z programu "Królowe życia" oraz Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" wspólnie wylądowali w Chorwacji. Jednak tylko jeden duet będzie mógł spędzić ten czas luksusowo i z pełną pompą, dzięki złotej karcie bez finansowych ograniczeń do wykorzystania. Z kolei przegrani muszą sobie poradzić z budżetem równym 100 dolarów. Jakie przygody czekają na naszych bohaterów? Kto wylosuje los, a kto będzie musiał kombinować?
  65 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Wspólne oglądanie kabaretowego występu Roberta, jakoś nie bawi Tadeusza. W końcu w lumpeksie jest jeszcze wiele pracy do zrobienia. Zardzewiałe kraty w oknach lumpeksu nie wytrzymują próby czasu. Napięcie między ojcem i synem rośnie. Czy uda im się pogodzić podczas wspólnego wypadu na ryby?
  35 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko. VIP 2

  Zaczynamy wielki finał! W tym odcinku poznamy zwycięzcę „99 – Gra o wszystko”! Przed widzami konkurencje, jakich jeszcze nie było, wielkie emocje, rywalizacja i bezwzględna eliminacja. Zaczynamy śpiewająco, a właściwie grająco… Zadaniem uczestników będzie nauczenie się nut do znanego wszystkim utworu, a następnie zagranie go na fortepianie. Kto zda egzamin, dosłownie wślizgnie się w kolejną konkurencję, która będzie polegała na jak najszybszym wejściu na szczyt schodów, ale żeby nie było tak łatwo schody zostaną oblane śliską mazią. W kolejnych konkurencjach zawodnicy zabawią się w hydraulików i będą musieli „załatać” dziurawe rury, a następnie dowiemy się, kto nie potrafi czytać z ruchu warg i tym samym nie weźmie udziału w konkurencji finałowej. I wreszcie finał! Dwójka najwytrwalszych zmierzy się trampolinowym wyścigu!
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku powrót programu „Czar Par” dostarczy naszym widzom dużo radości i skłoni do refleksji nad relacjami w ich własnych związkach. Natomiast wieczór kawalerski Marka z „Na wspólnej” nie do końca legalnymi zabawami przypadnie im bardzo do gustu. Będzie tez bardzo empatycznie i wzruszająco za sprawa programu „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Zapraszamy już w poniedziałek o godzinie 22:00 w TTV.
  60 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 3

  Dżentelmen i biznesmen Axel, czyli Cezary Nowicki z Warszawy kontra Wojtek Plis rolnik na pół etatu, który śpiewa disco polo prosto ze wsi Kraczkowa w województwie podkarpackim. Jak przebiegnie ta zamiana?
  65 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  60 MIN.
 • Kanapowcy 3

  Pod okiem znanej kostiumografki Malwiny Wędzikowskiej Kanapowcy spróbują totalnie odmienić swój styl. Szybko jednak się okaże, że nie wszyscy są na to gotowi. Wyzwanie, z jakim przyjdzie się im zmierzyć totalnie ich zaskoczy i choć z pozoru banalne, przyniesie niezwykłą dawkę emocji. Co takiego sprawi, że jeden z nich kompletnie straci nad sobą kontrolę? Zwieńczeniem całości będzie wydarzenie o udziale w jakim jeszcze niedawno Piotr, Kamil, Kuba, Patryk i Seba nawet by nie pomyśleli. Dowiemy się również na jaką jedyną w swoim rodzaju zmianę zdecyduje się któryś z bohaterów. Czym bracia zszokują swoją mamę? I jak prezentuje się obraz, do którego Kanapowcy pozowali kilka miesięcy temu?
  60 MIN.
 • Kanapowcy 3

  Przed Kanapowcami ostatnia prosta na drodze do totalnej zmiany swojego życia. Przygotowania do końcowego biegu zwieńczy wyjątkowe spotkanie z bohaterami dwóch poprzednich edycji programu. Jakie niecodzienne góralskie wyzwanie przygotował charakterny Jędrek i co załamało kucharza Rafała? Pięciu mieszkańców stolicy czeka również ostateczna wizyta w klinice. W jej trakcie szybko okaże się czy każdy sumiennie przepracował ostatnie sześć, pełnych wyrzeczeń miesięcy. A niecodzienna decyzja podjęta przez lekarza doprowadzi do wielkiej awantury. Dowiemy się również kto został rekordzistą i zrzucił najwięcej kilogramów w całej historii programu. Ostatecznym testem będzie jednak ekstremalny bieg z przeszkodami. Czy wszyscy dotrą do mety? I za co jednemu z Kanapowców będzie groziła dyskwalifikacja?
  65 MIN.
 • DeFacto. Bosacka

  SEN W piątym odcinku programu razem z jego gospodynią, Katarzyną Bosacką, zajmiemy się tematem który spędza sen z powiek wielu z nas: zdrowym i spokojnym snem. To niezwykle ważne zagadnienie, ponieważ blisko 70% Polaków notorycznie nie dosypia…. Nie trzeba się jednak załamywać – lepiej obejrzeć DeFacto Bosacka! Podpowiemy jak polepszyć komfort spania, jakie warunki powinny panować w sypialni, zaś nasza prowadząca podda się nietypowemu badaniu, które pozwala odkryć jaka naprawdę jest jakość snu.
  20 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów