Program TV

wstecz
 • Projekt Cupid

  Projekt Cupid to historie 8 niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a, które poszukują miłości. Basia Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski wraz z redakcją programu i z pomocą ekspertów spróbują znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. W pierwszym odcinku poznamy dwóch bohaterów. 21-letni Sylwester dla rozrywki wymyśla programy nieistniejących stacji telewizyjnych i śledzi budowy autostrad. Denerwują go nieoczekiwane zmiany i kebaby z warzywami. Jego marzeniem jest znalezienie dziewczyny, nigdy jeszcze nie był na randce. 21-letnia Maja jest członkiem klubu morsów, a w wolnych chwilach lubi obserwować przez lornetkę ptaki. Najbardziej jednak kocha taniec i to właśnie w ruchu wyraża swoje najgłębsze emocje. A tych jest bardzo wiele, bo to wyjątkowo wrażliwa dusza. Była już nawet dwa razy zakochana - niestety, bez wzajemności. Nadal wierzy jednak, że spełni się jej wielkie marzenie - zaręczyny pod wieżą Eiffle’a. Jak wygląda według Mai mężczyzna idealny? Czy Sylwkowi przyda się treningowa randka z... Przemkiem Kossakowskim? I przede wszystkim - czy uda się znaleźć osoby, na których widok naszym bohaterom szybciej zabiją serca?
  65 MIN.
 • Express

  20 MIN.
 • Defacto 7

  Piasek kojarzy się niektórym jedynie z plażą i piaskownicą. Tymczasem, jak się okazuje, surowiec tez znaleźć można dosłownie wszędzie. Nie wierzycie? No to obejrzyjcie koniecznie dziewiąty odcinek DeFacto. Opowiemy także o swojskich i dobrze wszystkim znanych ziemniakach i sprawdzimy, jak powstają okulary.
  25 MIN.
 • Defacto 7

  Bursztyn przez wieki uznawany był za kamień magiczny. A jak jest dziś? Postanowiliśmy poszukać odpowiedzi na to pytanie, a Wy poznacie ją w dziesiątym odcinku DeFacto. To jednak nie wszystko, bo przyjrzymy się w nim także muchom oraz zbadamy, co potrafi ludzki język.
  30 MIN.
 • MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką 3

  MĄDRE KUPOWANIE Wydawałoby się, że zrobienie zakupów do trudnych zadań nie należy, ale czy wiemy jak robić je mądrze? W tym odcinku udzielimy kilku rad dotyczących przemyślanych zakupów i pokażemy, że lista rzeczy do kupienia, sprawdzanie ceny za kilogram, czy wybieranie artykułów sezonowych to tylko kilka kluczowych elementów mądrego kupowania. Zbadamy jak zachowuje się nasz mózg na zakupach, a Bartek Jędrzejak wraz z psycholożką biznesu przeprowadzą “ślepy test”, aby sprawdzić, czy produkty marki własnej supermarketu różnią od tych produkowanych przez znane firmy.
  35 MIN.
 • Down the road 3

  Poranek na morzu. Tomek z Pawłem łączą siły i wspólnie przygotowują dla wszystkich śniadanie a potem zabierają się za pracę na pokładzie. W końcu każdy chce być wilkiem morskim. Tomek ma problem z tym, że przyznał się do fascynacji Pauliną, rozmawia o tym z Przemkiem. Ten rejs okazuje się szansą odkrycia czego chcą kobiety. Po zejściu na ląd grupa rusza na ekofarmę. Teraz wszyscy mogą się wykazać – w końcu czas szykowania wspólnego posiłku jest do tego dobrą okazją. Paweł, Tomek i Daria nie boją się przyjmować pomocy. Choć tak bardzo pragną samodzielności, wiedzą, że czasem każdy potrzebuje wsparcia.
  40 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie przyglądać się będą pierwszym kłótniom świeżych małżeństw w Ślubie od pierwszego wejrzenia. W napięciu i emocjach będą oglądać nowy serial kryminalny Odwilż, a także spróbują odgadnąć która tajemnicza gwiazda wygra finałowy odcinek Mask Singer.
  60 MIN.
 • Gorączka złota 9

  To wielki dzień dla Beetsów: Monica wychodzi za mąż. Tony cieszy się szczęściem córki, ale też martwi się przerwą w pracy w sytuacji, kiedy cel nie został jeszcze osiągnięty.
  65 MIN.
 • Down the road 3

  Czas na wycieczkę: kierunek plaża, a jeżeli plaża, to opalanie i pływanie. Paweł przyznaje, że nie umie pływać. To dla niego duże wyznanie, bo przecież on… potrafi wszystko. Po powrocie chłopcy grają w rzutki. Szybko okazuje się, że Tomek jest w tym dużo lepszy. Paweł ma żal do Tomka, że ten się przechwala swoim sukcesem, ale ostatecznie panowie uznają remis. W tym czasie dziewczyny robią latawiec. Podczas kolacji Przemek chwali Pawła za to, że potrafił przyznać się do tego, że nie umie pływać. Uczestnicy dowiadują się również o tym, że następnego dnia do grupy dołączy Bartek.
  45 MIN.
 • Królowe życia 12

  Podczas operacji liposukcji, Dagmarze odjęto osiem litrów tłuszczu! Królowa jeszcze przez długie tygodnie będzie wracała do formy. Pomimo bólu jest najszczęśliwsza na świecie, bo wie, że podjęła dobrą decyzję. Kasia zamierza skupić się na Lidzi i jej dodatkowych kilogramach. Nie zamierza łatwo odpuścić, tutaj chodzi o jej zdrowie! Iza chce przygotować Patrykowi niezapomniane urodziny. Wszystko już dokładnie wymyśliła. Teraz musi tylko przygotować niespodziankę, na szczęście ma przyjaciół do pomocy! Nie jest łatwo być mamą nastolatki. Alicja wie o tym doskonale. Już nie raz przekonała się, że krzykiem i zakazami wiele nie zdziała. Stara się być wyrozumiałą matką, której można zwierzyć się ze swoich potrzeb. Związek Ani i Mateusza przechodzi poważny kryzys. Właściwie to zostały z niego już tylko strzępy… Czy to się uda jeszcze uratować?
  40 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  Ostatni odcinek drugiego sezonu „Orła czy reszki” nabierze iście hitchcockowskiego rozmachu - rozpocznie się od trzęsienia ziemi, a później napięcie będzie już tylko rosnąć. U stóp Bramy Brandenburskiej spotkają się bowiem kobiety obok, których nie da się przejść obojętnie. Berlin podbiją Dagmara Kaźmierska, czyli wyjątkowa i niepowtarzalna „Królowa życia” oraz Malwina Wędzikowska – stylistka odpowiadająca za metamorfozy, między innymi bohaterów „Drugiej twarzy”. O tym jak będzie wyglądała dalsza część ich podróży zdecyduje rzut monetą. Pewnym można być tylko jednego – stolica Niemiec nie będzie już taka sama jak przed ich przybyciem. Ten duet nie zna granic, nie idzie na kompromisy i nie bierze jeńców. To będzie starcie dwóch wybuchowych charakterów. Dlaczego w przypływie emocji zdecydują się porzucić samochód w środku miasta? Co będzie powodem kłótni z kilkoma mieszkańcami Berlina? I co sprawi, że z oczu Dagmary poleją się łzy?
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  65 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku bohaterowie będą pomagać tym, którzy sami pomagają. Wszystko za sprawą Doroty Szelągowskiej i jej totalnych remontów! Zostaną również świadkami kolejnej zdrady w serialu "M jak miłość". Taki obrót wydarzeń wywoła wśród komentujących dyskusję na temat niewierności. Z kolei w programie "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" gogglebox'owcy będą świadkami walki na nogę z manekinem!
  65 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  W tym odcinku do walki o zwycięstwo stanie dziś gwiazda „Gogglebox” Agnieszka Kotońska - jak zwykle przygotowana i błyszcząca - oraz jej przyjaciółka Kasia. Dziewczyny będą musiały się natrudzić, bo drugi team to nie są seniorzy z kółka parafialnego. Przyszły wojownik MMA zwany „Tarzanem”, czyli Mateusz z „Królowych życia”, oraz jego serdeczny kumpel i wymagający trener - Szymon! Linia prosta ku rozczarowaniu obu drużyn nie prowadzi jednak przez Krupówki, trasa jest znacznie trudniejsza, wiedzie przez pola, płoty, góralskie dachy, strumyki i pensjonaty. Wniosek – jesteśmy w górach i trasa jest wymagająca. Już na wstępie zawodnicy obu drużyn stwierdzają, że nie są dobrze przygotowani. Czy uda im się dotrzeć do mety suchą stopą i bez uszczerbku na zdrowiu?
  40 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Królowe życia 11

  Czasami trzeba podjąć radykalne kroki, żeby dopiąć swego. Dagmara wie o tym doskonale. Dlatego, po wielu latach nieskutecznych diet, treningach i wyrzeczeniach, postanowiła poszukać pomocy gdzie indziej. Jest zdeterminowana, bo utrata zbędnych kilogramów to ostatnio jej jedno z większych marzeń. Marzeniem Aleksandry jest szczęście i zdrowie jej najbliższych. Kiedy Marcinowi dzieje się nawet najmniejsza krzywda, ona od razu wpada w panikę. Czasami może nieuzasadnioną, ale... miłość rządzi się własnymi prawami. Własnymi prawami rządzi się też przyjaźń. Kasia jest zawsze, kiedy tylko Żyleta jej potrzebuje. A ostatnio bardzo jej potrzebowała, bo na chwilę jej świat się zatrzymał.
  25 MIN.
 • Królowe życia 11

  Dagmara uwielbia niespodzianki, a Jacek doskonale o tym wie! Dlatego przygotował dla niej i dla Suzie szczególne popołudnie. Zależało mu, żeby się zrelaksowały i dobrze bawiły. Zabrał jej więc w podróż w czasie, do beztroskiego dzieciństwa z bajkami i smakowitym jedzeniem. Iza i Patryk doskonale rozumieją upływ czasu i zmieniający się czas. Płyną z prądem i... z internetem. Dlatego z Elizą mają dobry kontakt. Rozumieją jej rozterki, problemy i to, że dorasta. Za to Arek nie chce tak całkiem dorosnąć! On woli żyć po swojemu, tak jak lubi. Kiedy poczuł ochotę na podróż do Berlina i spotkanie z synem, po prostu wsiadł w samochód i pojechał do Berlina. Proste, bang! Życie Ani i Mateusza to ostatnio niekończące się pasmo zmian i rewolucji. Teraz, na lotnisku czeka na nich kolejna wielka zmiana. Czyli siostra Ani, która po wielu latach wróciła do Polski i przez jakiś czas będzie z nimi mieszkać. Oj, będzie się działo!
  30 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmara miała poważny wypadek samochodowy. Przeszła poważną operację i czekają ją kolejne. Istnieje niebezpieczeństwo, że królowa spędzi sporo czasu na wózku inwalidzkim. Mimo że jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo, jej najbliżsi przeżywają traumę. Nie mniejszą traumę przeżywają Rafał i Gabriel, którzy po rozstaniu nie mogą znaleźć sobie miejsca. Pozytywną iskierką w czwartym odcinku zdecydowanie będzie Adrianna. Razem z synem wybiorą się na obiad do dziadków. Będzie smacznie, miło, a przede wszystkim zabawnie.
  50 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 2

  Dama Magdalena razem z partnerem wychowuje 2-letniego synka w Łodzi. Była fotomodelka i prezenterka telewizyjna zajmuje się medycyną estetyczną i dekoracją wnętrz. Wieśniaczka Małgosia z Kamilówki ma czwórkę dzieci i mieszka z mężem i dziećmi w dwuizbowym domku na 30 metrach kwadratowych. Czy kobiety podołają zamianie i powierzonym im zadaniom?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Robert odbiera niespodziewany telefon od menadżera. Musi wyjechać na występ z kabaretem. Tadeusz dzwoni do hurtowni z używaną odzieżą, żeby zorientować się w cenach. Ze względu na sezon urlopowy musi pospieszyć się z zakupem towaru. W związku z wyjazdem Roberta, napięcie w domu Motyków rośnie. Kto pomoże Tadeuszowi podczas nieobecności syna?
  30 MIN.
 • Down the road 3

  Po surowych warunkach na ekofarmie przyszedł czas na odrobinę hotelowej wygody. Mija połowa wyjazdu, ekipa Down the road poświęca się przyziemnym obowiązkom takim jak pranie czy przeorganizowanie ekwipunku. W hotelu nad rzeką Dalyan spędzi kolejne noce dlatego będzie mieć dużo czasu na relaks i zadbanie o dobre samopoczucie. Paweł postanawia zadzwonić do mamy i siostry. Następnego dnia, nowy uczestnik, Bartek, decyduje się wyznać Agnieszce, że mu się podoba, co staje się lekcją stawiania granic i ich obrony. Przemek zabiera Pawła do tradycyjnego tureckiego barbera, gdzie mężczyźni odbywają poruszającą rozmowę o życiu. Wieczorem przychodzi czas na zorganizowanie wspólnej imprezy, która kończy się szalonymi tańcami.
  40 MIN.
 • Down the road 3

  Kolejna przygoda czeka bohaterów w Antalyi, tym razem będzie to survival! Aby dotrzeć w góry Taurs, niezbędna jest zmiana środka transportu. W niecodziennych warunkach najlepiej odnajduje się Tomek, który zafascynowany tematem staje się prawdziwym przywódcą stada. Noc pod gwiazdami dla wszystkich okazuje się ekscytującym doświadczeniem. Kolejnego dnia udaje się dotrzeć na turecką riwierę. To tu spełnia się największe marzenie naszych bohaterów - zamieszkają sami. Problemy rozpoczynają się już na początku, kiedy to trzeba ustalić kto, gdzie śpi... Bartkowi nie podoba się, że pozostali decydują za niego. Czuje, że nie potrafi odnaleźć się w już zintegrowanej grupie. Nerwową atmosferę pozwala załagodzić wspólne przygotowanie wieczornej imprezy, podczas której bohaterowie spotykają się online z Przemkiem.
  45 MIN.
 • Królowe życia 9

  Dagmara i Edzia bardzo by chciały, żeby wszystkie kobiety mogły czuć się piękne i zadbane. Wiedzą, że nie dadzą rady uszczęśliwić wszystkich, ale... Basię mogą. Szczególnie, że zbliża się rocznica śluby Basi i Wicia. Dagmara i Edzia mają dla niej wspaniały prezent! Kasia niedawno postanowiła realizować swoje marzenia. Jednym z nich jest prawdziwa walka w ringu. Kasia poważnie zaangażowała się w realizację swojego celu. Regularnie trenuje i robi coraz większe postępy. Kto wie... może już niedługo widzowie będą mieli okazję, zobaczyć ją w ringu. Ania uwielbia swoją pracę. Nie chodzi tylko o to, że relaksuje się, mogąc upiększać fryzury swoich klientek. W salonie otaczają ją sami przyjaciele, z którymi praca to czysta przyjemność. Dlatego nawet kiedy jest zmęczona, do domu zawsze wraca naładowana pozytywną energią!
  55 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany

  Pamiętacie "piekło-niebo"? Papierową zabawkę, którą otwierało się trafiając na czerwony albo niebieski kolor? Dla Przemka ta podróż jest właśnie zabawą w "piekło-niebo." Tylko na Bałkanach można trafić z prawosławnej cerkwi prosto do piwnicy wypełnionej pentagramami. Na początku Kossakowski trafia do chorwackiego uzdrowiciela. Ten przyjmuje go na łodzi i częstuje alkoholem. A wszystko to w towarzystwie... ochroniarzy. Metody lecznicze Magnusa okazują się porażające. Dosłownie. Im dalej, tym mroczniej. Przemek odwiedza Miłosza, będącego członkiem stowarzyszenia hermetystów. W trakcie magicznego rytuału tworzy on specjalny amulet. Wszystko w scenerii rodem z filmu o czarnoksiężnikach - dziesiątki świec, modły i przywoływanie duchów. Czegoś takiego jeszcze nie było.
  30 MIN.
 • Endrju

  „Endrju” to opowieść o sportowcu, który nie może pogodzić się z własnymi słabościami i perspektywą zejścia z ringu na zawsze. Jak mantra powracają w jego głowie spektakularne zwycięstwa i porażki w walkach o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Film ukazuje samotność sportowca w brutalnym świecie na styku mediów i zawodowego boksu, ale też człowieka, który by wyjść do walki, najpierw musi uporać się z „demonami przeszłości” i stoczyć walkę sam ze sobą. Tylko jego żona Mariola, mimo dramatycznych przeżyć związanych ze sportową karierą męża, wiernie mu towarzyszy w każdym najważniejszym momencie jego życia. Jest kobietą silną i pewną siebie, prawnikiem i menadżerem, decydującym o ich wspólnym życiu, nie tylko prywatnym. Gołota nie zdobył mistrzostwa świata, ale w przeciwieństwie do innych bokserów ma coś cenniejszego – kochającą rodzinę.
  55 MIN.
 • Fachowcy 2

  Poznaj historie tych, którzy niejedno widzieli i mają wiele do opowiedzenia. Zobacz rekonstrukcje prawdziwych zbrodni, poznaj kulisy kryminalnych śledztw i niewyjaśnionych zaginięć. Każdy odcinek przedstawia dwie historie oparte na realnych wydarzeniach. Jaką mroczną tajemnicę skrywa serwisant domofonu, do jakiej tragedii doprowadzi nadmierna ambicja lekarza i do czego zdolny jest chciwy inkasent? Jedno jest pewne — w drugim sezonie programu żarty się skończyły. Wojciech Smołka jest komornikiem sądowym. Od kilku lat wspólnie z zaprzyjaźnionym notariuszem i właścicielem firmy budowlanej prowadzą nielegalne interesy. Szajka podstępem wyłudza nieruchomości. Jako funkcjonariusz publiczny komornik powinien postępować zgodnie z prawem i etyką, ale ten jest oszustem i zarabia na ludzkiej krzywdzie. Zamierza przeprowadzić eksmisję 40-letniej pani Elżbiety i jej syna, których razem podstępem pozbawił domu. Pani Elżbieta sądziła, że podpisuje umowę pożyczki, naprawdę jednak sprzedała dom i teraz musi go opuścić. Była właścicielka nie zamierza jednak robić tego dobrowolnie, stąd zachodzi konieczność użycia siły… Bogdan Zarzeczny jest złodziejem i specjalizuje się w okradaniu domów zamożnych przedsiębiorców. Mężczyzna wzbudza sympatyczne odczucia i mało rzuca się w oczy, dlatego podając się za kominiarza bez przeszkód wchodzi do domów i pod pozorem pracy z ramienia urzędu miasta czy gminy, ocenia systemy alarmowe i zabezpieczenia majątku. Później nocą skutecznie się włamuje. Przestępca działa w całym kraju już od ośmiu lat i dopracował swoją metodę do perfekcji. Okradł w ten sposób dziesiątki domów i nigdy nie został złapany.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  35 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów