Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 5

  W dzisiejszym odcinku dowiemy się między innymi, czy po Warszawie można jeździć, skręcając tylko w prawo? W Krakowie Łukasz Kmiecik sprawdzi znajomość znaków drogowych u wyjątkowo roztargnionego Waldka. O ile nie możemy być pewni, czy uda mu się zaskoczyć swojego mistrza wiedzą teoretyczną, to z pewnością w temacie dbania o siebie, ten uczeń będzie mieć bardzo wiele do powiedzenia. Początki bywają trudne. Na szczęście Michał pierwszą lekcję ma już za sobą i od teraz powinno być już tylko lepiej. Szczególnie, że Ewa Kwaszyńska pospieszy nastoletniemu podopiecznemu z pomocą dydaktyczną, zarówno na drodze, jak i w kwestiach damsko-męskich.
  30 MIN.
 • Usterka 12

  W pierwszym odcinku nowej serii fachowcy z Gdańska będą mieli za zadanie wymienić rurę odpływową na tarasie. Beata dostała polecenie od swojej mamy Joanny, aby przypilnować specjalistów podczas pracy. Nowa rura odpływowa ma być zamontowana wzdłuż tarasu, po którego ścianach pnie się bluszcz, Joanna zasadziła tam także swoje ukochane kwiaty. Fachowcy muszą tak zrealizować zlecenie, aby nie ucierpiała na tym żadna roślinka. Czy im się to uda? Z trudnym zadaniem zmierzy się duet, w którym każdy ma swój pomysł na montaż rury. Pojawi się także specjalista, który bardzo łatwo się rozprasza. Będzie też pan… ochroniarz, ale czy da radę zadbać o bezpieczeństwo roślinek Joasi?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Justyna właśnie dowiedziała się od lekarza, że stwierdzono u niej genetyczne predyspozycje do zachorowania na raka jajnika. Kobieta jest przerażona tym bardziej, że na nowotwór zmarła jej siostra, z rakiem walczyła też jej matka. Czuje, że musi poddać się profilaktycznej operacji wycięcia jajników. Matka Justyny tłumaczy, że najpierw powinna kogoś poznać i urodzić dziecko. Czy kobiecie uda się spotkać właściwego kandydata na partnera i ojca?
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką ordynatora szpitala jest 18-latka, która nie może zatamować krwotoku z nosa. Okazuje się, że dziewczyna cierpi na nadciśnienie. Towarzyszy jej chłopak, z którym od kilku dni się spotyka. Nastolatka nie wie, że jest przez niego okłamywana. Co zrobi kiedy prawda wyjdzie na jaw? Doktor Anna Nowicka przyjmuje na oddział 40-latkę, która została dotkliwie pobita przez własnego syna. Kobieta samotnie go wychowuje i nie chce przyznać, że chłopak jest agresywny. Pacjentka okłamuje lekarkę i chroni nastolatka, jednak prawdę odkrywa ciężarna dziewczyna, która również leczy się na oddziale. Chłopak uważa, że młoda kobieta buntuje jego matkę i w zemście atakuje ją. Czy lekarze uratują ciążę pacjentki?
  60 MIN.
 • Szpital

  Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 23-latką, która została przygnieciona szafą podczas próby kradzieży. Kobieta podkrada pieniądze i cenne rzeczy rodzinie męża, który bardzo ją kocha i jest w szoku, gdy dowiaduje się prawdy. Mężczyzna wierzy, że dziewczyna się zmieni i przeprosi jego bliskich. 19-latek przynosi do szpitala 7-letniego brata, przyjmuje ich doktor Michał Morawski. Chłopiec został potrącony przez samochód, kiedy razem z 13-letnim bratem myli szyby na skrzyżowaniu. W ten sposób chcieli pomóc 19-latkowi, który ich wychowuje. Ojciec dzieci jest alkoholikiem i nie dba o rodzinę. Czy chłopcy trafia do domu dziecka?
  55 MIN.
 • Michniewicz. Inny świat

  Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się na drugim końcu świata? Jak wyglądałaby Twoja praca na innej szerokości geograficznej? Przenieś się wraz z Tomkiem Michniewiczem do nieznanej rzeczywistości i zobacz program, o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest wycieczką. Tomek Michniewicz, obieżyświat, autor książek podróżniczych i dziennikarz radiowy, w każdym odcinku zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się, dokąd lecą. A dalej - już tylko nowe doświadczenia i niespodzianki. Realia życia w nowym miejscu całkowicie mijają się z ich wcześniejszymi wyobrażeniami. Jak projektantka mody poradzi sobie na wyspie śmieci na Malediwach? Co zainspiruje polskiego kucharza w Tajlandii? Czy bizneswoman zakocha się na Bali? Dokąd jeszcze dotrą kamery TTV? I kogo Tomek Michniewicz wybierze jako towarzysza podróży? Zapraszamy do zupełnie innego świata.
  35 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  W pierwszym odcinku „Walk the line. Prosto do celu” na przeciwnych końcach wyznaczonej w Starym Sączu linii staną znani z jednej kanapy w „Gogglebox” Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski. Do swojej drużyny Dominik zaprosił partnerkę Igę Muszakowską, natomiast po drugiej stronie barykady staną przyjaciele z siłowni Krzysiek Radzikowski i Konrad Karwat. Drużyny mają do pokonania około 3 km, niby niewiele, ale przeszkody jakie znajdują się na tym odcinku mogą pokonać niejednego śmiałka. Jedną z trudniejszych „atrakcji” jest zbiornik wodny, przez który powinni się przeprawić. Na jakie rozwiązania zdecydują się drużyny, aby pokonać wodę? Przepłyną wpław? A może postanowią ją ominąć robiąc dodatkowe metry, i to woda pokona ich?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Szkoła

  Uczennica pierwszej klasy liceum Sara Czarnecka jest zła kiedy odkrywa, że jej chłopak Piotr Zaucha korzysta z aplikacji randkowej. By się zemścić także zaczyna z niej korzystać i dowiaduje się, że jeden z kolegów ze szkoły od dawna jest w niej zauroczony. Piotrek jest zazdrosny na wieść o tym, że jego dziewczyna też używa aplikacji. Czy Sara da szansę zakochanemu w niej koledze? Iza Sordyl uczennica klasy 3c gimnazjum pada ofiarą prześladowań atrakcyjnej koleżanki, która wpędza ją w kompleksy. Emma jest wysportowana, dlatego wyśmiewa się z koleżanek, które uważa za grube. Kolega, któremu podoba się Iza, pod wpływem szyderstw złośliwych uczennic, rezygnuje ze spotkania z dziewczyną…
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Danuta po śmierci męża mieszka z 19-letnią córką Zosią. Jest w szoku, gdy dziewczyna oznajmia jej, że zamierza zostać zakonnicą. Matka jest przerażona, bo wyobrażała sobie, że jedyna córka urodzi dzieci i zaopiekuje się nią na starość. Kobieta na wszelkie sposoby chce odwieść dziewczynę od absurdalnego pomysłu. Wynajmuje jej mieszkanie i daje kieszonkowe, by Zosia – dotychczas chowana pod kloszem – mogła poznać uroki nastoletniego życia. Jednak imprezy i spotkania z rówieśnikami nie wpływają na zmianę decyzji nastolatki. W końcu Danuta wyznaje córce, że ma raka i będzie potrzebować jej opieki...
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 6

  Dagmara i Jacek zamierzają odwiedzić Konana we Wrocławiu. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami więc oprócz słoików ze zdrową żywnością Dagmara postanowiła przywieźć synowi kilka drobiazgów. Nowa królowa pracuje jako modelka, a ten dzień zapowiada się bardzo pracownie i emocjonująco. Kasia jedzie na dworzec odebrać swojego chłopaka, który na co dzień mieszka we Francji. Gabriel jest modelem i trenerem personalnym. Dużo pracuje ale w końcu udało mu się znaleźć kilka wolnych dni, żeby odwiedzić ukochaną Mama Gabriela musiała wyjechać na kilka dni. Rafał z partnerem mają zając się jej domem i spędzić w nim kilka dni. Wyciszenie ma dobrze im zrobić zwłaszcza, że Rafał źle się czuje od rana. Królowe życia - O programie Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii. Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie, w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością. Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 14

  „ZABUDOWA POD ZBIORNIK RETENCYJNY” Odkąd w usterkowym domu zawitała mama Mateusza, jego ogród przechodzi spore transformacje. Nie obejdzie się bez estetycznej zabudowy zbiornika na deszczówkę. I w tym przypadku pomoc krakowskich fachowców będzie niezbędna. Wszystkie etapy pracy nad zbiornikiem retencyjnym będzie komentował Dominik Strzelec. Na dobry początek czeka nas uważne omówienie tematu oraz wykonanie pomiarów. Kluczem do sukcesu będzie współpraca z Mateuszem. W przypadku drugiej pary, spotkają nas niemałe problemy komunikacyjne. Czy bariera językowa nie przeszkodzi w wykonaniu zadania? Trzeci duet odważnie zabierze się do zadania, ale czy finalnie mu sprostają?
  30 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Dawid będzie kontynuował jazdę z ładunkiem z Kansas City do Miami i będzie miał szczęście podróżować w ten weekend, gdy Stany Zjednoczone będą obchodzić rocznicę swojej niepodległości. A że akurat będzie na południu, to przekona się na własne oczy, jak w tym regionie wygląda celebracja święta 4 lipca i przekona się, jak trudnymi tematami są (nawet po tylu latach) pewne aspekty amerykańskiej historii.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku sprawdzimy jedzenie przyszłości – co już niedługo może królować na naszych talerzach, zbadamy, jak na ciało działają różne rodzaje sauny i pokażemy, co wspólnego mają ze sobą piękne konie i wielkie pieniądze.
  25 MIN.
 • Złomowisko PL 7

  Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dzięki którym nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie. „Złomowisko PL” to seria, pokazująca pracę zbieraczy złomu. Widzowie śledzą, jak uczestnicy programu radzą sobie z utylizacją metalu. W nowym sezonie widzowie zobaczą nowe twarze: duet sióstr emerytek Annę i Marię oraz Justynę - gwiazdę pop-rock. Powrócą również znani widzom bohaterowie: Marek z Edkiem, ekipy Piotro-Stalu, Olmetu, Desha, Holdmaru oraz Zlomuj.pl.
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 11

  Witaj przygodo! Dagmara, Edzia i Jacek właśnie wyruszają w podróż. Taką w stylu... Jacka. Czyli będzie dziko i spontanicznie. Nie będzie drogich hoteli i jacuzzi. Czy Dagmara i Edzia są gotowe na taką wyprawę? Z pewnością nie zabraknie mniejszych i większych kryzysów. Kasia ma silną wolę i duszę sportowca. Jednak smaczne jedzenie to jej słabość. Umie z niego zrezygnować, ale nie jest to dla niej takie proste. Dlatego musi mieć kogoś, kto będzie ją sprawdzał i kontrolował. Jej trener to twardy zawodnik, ale czy tak samo twardy jak Kasia? Damian i Leon lubią żyć kilka metrów nad ziemią. Czasami jednak muszą zejść na ziemię, gdzie błahe problemu potrafią skutecznie skomplikować im pół dnia. Na szczęście, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  65 MIN.
 • Down the road 3

  Po surowych warunkach na ekofarmie przyszedł czas na odrobinę hotelowej wygody. Mija połowa wyjazdu, ekipa Down the road poświęca się przyziemnym obowiązkom takim jak pranie czy przeorganizowanie ekwipunku. W hotelu nad rzeką Dalyan spędzi kolejne noce dlatego będzie mieć dużo czasu na relaks i zadbanie o dobre samopoczucie. Paweł postanawia zadzwonić do mamy i siostry. Następnego dnia, nowy uczestnik, Bartek, decyduje się wyznać Agnieszce, że mu się podoba, co staje się lekcją stawiania granic i ich obrony. Przemek zabiera Pawła do tradycyjnego tureckiego barbera, gdzie mężczyźni odbywają poruszającą rozmowę o życiu. Wieczorem przychodzi czas na zorganizowanie wspólnej imprezy, która kończy się szalonymi tańcami.
  45 MIN.
 • COOL turyści

  Ostra kuchnia, nietypowy język, zamiłowanie do wód termalnych i łaźni – z tego właśnie znani są Węgrzy, twórcy teqball. Co to takiego? Filip i Vienio udali się do Budapesztu, by to sprawdzić. Dowiedzieli się również dlaczego Polak i Węgier to dwa bratanki, spróbowali piwnej kąpieli, a nawet wskoczyli na scenę, gdzie dali popisowy koncert! Jak zawsze w ich wydaniu – niezapomniane atrakcje gwarantowane.
  30 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże 2

  W dzisiejszym odcinku do poprawki będą kolejne "Najgorsze polskie tatuaże"! Jarek dzięki Juniorowi wyjedzie z biomechaniczną ręką. Transformacja Łukasza zakończy się bombą, dzięki czemu bez przeszkód będzie mógł pokazać zimny łokieć w swoim passacie. Tomek pomoże Kasi zakończyć pewien etap w swoim życiu. Natomiast Magda wykona Karolowi dziarę 10/10.
  40 MIN.
 • It’s my life! To moje życie 2

  Nowy dzień - nowe, ekscytujące przygody. Z samego rana mieszkańców czekają szczególne odwiedziny. Po krótkiej, jednak intensywnej rozłące, z Warszawy przyjedzie miłość Czarka - Victoria - by sprawdzić, jak jej ukochany radzi sobie w Krakowie. Jak ich relację ocenią domownicy? Nikola dostanie kolejną propozycję sesji zdjęciowej - będzie to reklama bielizny… menstruacyjnej. Dość drażliwy temat nie będzie jedynym problemem - jak porozumieć się ze zleceniodawcą, kiedy mówi w języku angielskim, którego Nikola nie rozumie? Z pomocą przybędzie Alex! Czarek nie zrezygnuje z branży fitness, postanowi jednak działać zdalnie - poprowadzi trening online. Czy klienci będą współpracować, a technika nie zawiedzie? Kamienicę natomiast wypełnią rozterki Emilii. W jej życiu nadejdzie czas na kardynalne zmiany i miesiące pełne nerwów - nie tylko o siebie samą. Czy będzie mogła liczyć na wsparcie współlokatorów?
  30 MIN.
 • It’s my life! To moje życie 2

  W kamienicy zrobi się nerwowo. Emilka, przedstawi domownikom swoje obawy dotyczące jej stanu zdrowia. Z pomocą ruszy jej Natalia, która postanowi zabrać ją do lekarza. Oskar również nie pozostanie obojętny zmartwieniom młodszej koleżanki. Czarek, za namową ukochanej, spróbuje pracy z bardzo groźnymi (w jego oczach) zwierzętami. Co takiego wydarzy się na farmie, że chłopak wróci zrezygnowany i gotowy na podjęcie kolejnego, odważnego kroku? Nikola postanowi dalej walczyć o karierę modelki, jednak czekają ją chwile przerażenia i lęku. Alex - niczym starszy brat - po raz kolejny uratuje ją z opresji. Czego dotyczyć będzie sesja i dlaczego Nikola wybiegnie ze łzami w oczach? By ochłodzić emocje, Oskar postanowi zabrać Czarka i Victorię na modne w tym sezonie morsowanie. Będzie to wypad pełen krzyku i emocji!
  30 MIN.
 • It’s my life! To moje życie 2

  Ten dzień zadecyduje o „być albo nie być” mieszkańców w Krakowie. Alex uda się na spotkanie ze zleceniodawcą sesji zdjęciowej, jednak forma rozliczenia nie będzie dla niego satysfakcjonująca i wywoła poruszenie wśród domowników. Natalka poświęci dużo czasu, nerwów i pieniędzy, by odrestaurować nowy samochód i sprzedać go z nadwyżką. Czy uda się znaleźć kupca? Sytuacja z samochodem poważnie wpłynie na relację dziewczyny z ojcem, która uradowana postanowi zmienić coś w swoim życiu - reakcja domowników będzie pełna radości i łez ze wzruszenia! Dla większości domowników będzie to jednak czas pożegnania z Krakowem. Kto z mieszkańców postanowi zostać w kamienicy, jaką niespodziankę będzie miał dla Nikoli jej pracodawca i dlaczego, w ostatniej chwili, do domowników dołączy…Ola?
  30 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Schody Krzysztof Zabielski oskarżony jest o zepchnięcie swojej żony ze schodów podczas sprzeczki. Motywem ma być podejrzenie Krzysztofa wobec żony Ewy Zabielskiej o romans z sąsiadem, mieszkającym niedaleko lekarzem. Parze od dawna się nie układa. Zdaniem męża kobieta nadużywa alkoholu i jest uzależniona od narkotyków. W momencie wypadku też była nietrzeźwa i być może sama spadła ze schodów. W sprawie zeznają mąż, córka i domniemany kochanek pokrzywdzonej.
  60 MIN.
 • Pilna Usterka

  "Pilna usterka" to podsumowanie i przypomnienie najciekawszych momentów popularnego serialu fabularno-dokumentalnego "Usterka". Jest to ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów seria, której celem jest sprawdzanie uczciwości i profesjonalizmu tzw. fachowców, a także firm remontowych. Przed nagraniem każdego wydania programu "Usterka" jej autorzy fingują jakiś defekt w mieszkaniu, w którym założone są ukryte kamery. Następnie do naprawienia tytułowej usterki wzywani są fachowcy. W lokalu przyjmują ich sympatyczni prowadzący, którzy wcielają się w rożne postacie. Po zakończeniu naprawy pracę swoich kolegów po fachu oceniają eksperci, którzy doprowadzili do powstania defektu.
  15 MIN.
 • Pilna Usterka

  "Pilna usterka" to podsumowanie i przypomnienie najciekawszych momentów popularnego serialu fabularno-dokumentalnego "Usterka". Jest to ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów seria, której celem jest sprawdzanie uczciwości i profesjonalizmu tzw. fachowców, a także firm remontowych. Przed nagraniem każdego wydania programu "Usterka" jej autorzy fingują jakiś defekt w mieszkaniu, w którym założone są ukryte kamery. Następnie do naprawienia tytułowej usterki wzywani są fachowcy. W lokalu przyjmują ich sympatyczni prowadzący, którzy wcielają się w rożne postacie. Po zakończeniu naprawy pracę swoich kolegów po fachu oceniają eksperci, którzy doprowadzili do powstania defektu.
  10 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów