Program TV

wstecz
 • Paloma

  Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.
  60 MIN.
 • Express

  20 MIN.
 • Defacto 10

  W tym odcinku dowiesz się jakie zwierzęta pomagają ludziom na dalekiej Arktyce, dotrzemy do świata sztucznej inteligencji, razem z Anją Rubik podpowiemy jak uchronić się przed wirusem HIV.
  25 MIN.
 • Defacto 10

  W odcinku wyruszymy na daleką północ, by odkryć sekrety wiecznej zmarzliny, sprawdzimy, czym grozi niewyleczona do końca grypa, a na koniec odkryjemy, co łączy Marilyn Monroe i Steve’a Jobsa.
  25 MIN.
 • Gigantyczne konstrukcje według Hammonda

  Richard Hammond pozna tajemnice najwyższego budynku na świecie - dubajskiego Burdż Chalifa, zwanego gigantycznym pionowym miastem. Obejrzy każdy szczegół - od największych fontann na dole aż po zlokalizowany na wysokości 828 metrów wierzchołek. Odkryje niesamowitą inżynierię, dzięki której możliwe było zbudowanie tak imponującego obiektu na ruchomych piaskach pustyni, a następnie dołączy do nieustraszonej ekipy myjącej okna, która przez cały rok pracuje na niebotycznych wysokościach, konserwując blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych szyb. Prezenter zajrzy też do jednego z najgłębszych szybów windowych i podejmie się wspinaczki na najwyższy piorunochron na ziemi.
  60 MIN.
 • Usterka 14

  „LISTWY” Sonia - córka usterkowej gospodyni, bardzo dba o wystrój wnętrza swojego domu. Postanowiła trochę odświeżyć przestrzeń i nadać jej klimatu. Wraz z mamą Danusią zakupiły listwy podsufitowe, by strop pięknie się prezentował i cieszył oko domowników. Czy dla fachowców przyklejenie listw okaże się prostym zadaniem? Zobaczymy. Na pewno ważne jest, aby wszyscy mieli równo pod sufitem. Pierwszy duet zjawi się nieprzygotowany, ale co najgorsze…niezbyt chętny do pracy! Czy panowie przezwyciężą swoje lęki i zabiorą się w końcu do roboty? Do usterkowych drzwi zapuka również dwóch młodych majstrów, którzy od początku będą bardzo czujni i podejrzliwi. Czy uda im się wykonać zlecenie? Czy może za bardzo skupią się na obecności ukrytych kamer?
  30 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  Kolejna odsłona „Orła czy reszki” pokaże, kogo los skaże na liczenie każdego grosza w podróży, a kto będzie się pławił w luksusie? Ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” – czyli zwariowane trio z Kielc z „Big Boyem” na czele oraz paczka przyjaciół, Krzysiek, Felek i Marian – stają przed zupełnie nowym wyzwaniem. Zamiast komentować, co inni robią w telewizji, sami przeżyją szaloną przygodę. Chłopaki wyruszają do Budapesztu, a na miejscu rzut monetą decyduje, kto dostanie do ręki złotą kartę, a kto będzie musiał przetrwać ze 100 dolarami w kieszeni. Za dnia stolica Węgier kusi bajecznymi hotelami i luksusowymi atrakcjami, nocą zmienia się w zagłębie clubbingu, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki i towarzystwa pięknych kobiet. Istnieje tylko jedno ryzyko... Bohaterowie są gotowi na spotkanie z Budapesztem, ale czy Budapeszt jest gotowy na spotkanie z nimi? Czy pieniądze ze złotej karty są w stanie kupić dobrą zabawę, a może do tego potrzebna jest przede wszystkim zgrana ekipa, która w każdych warunkach potrafi zaszaleć? Kto zdecyduje się na gulasz z jąder koguta, a kto i dlaczego będzie miał ochotę uciekać ze spa? Kto urządzi sobie imprezę na środku Dunaju, a kto nauczy się czardasza od pięknej tancerki?
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  Tym razem widzowie będą pod wrażeniem szczerości dziewczyn z programu „Rolnik szuka żony”. Felek - jeden z komentujących w show - dostanie bardzo praktyczny prezent od swoich kumpli z kanapy - Mariana i Krzyśka. Jak się okazuje, niektórzy z gogglebox’owców mają lekkie pióro! Na koniec, żeby pozostać w klimacie, program „One wolą młodszych” pokaże naszym widzom, że miłość nie zna wieku.
  70 MIN.
 • Zamiana żon 3

  Gdyby istniały konkursy na najczystsze mieszkania, dom Marty, jej partnera Sławka i córki Melissy miałby szansę na wysoką notę. Zorganizowana łodzianka praktycznie nie rozstaje się ze ściereczką do kurzu. Nie zje obiadu, zanim po powrocie z pracy nie przetrze szafek i nie obejrzy filmu, jeśli na stole będą choćby drobne okruchy. Z tego powodu zdarza jej się sprzątać nawet do 1:00 w nocy. Marta wierzy, że "porządek w domu, to porządek w życiu" i przestrzegania tej zasady wymaga również od swoich bliskich. Oboje partnerzy są aktywni zawodowo, więc obowiązkami domowymi postanowili podzielić się po równo. I tak utrzymywanie porządku to domena Marty, a Sławek we władanie otrzymał kuchnię, gdzie spełnia się przygotowując egzotyczne potrawy kuchni włoskiej i tajskiej. W domu drugiej rodziny, czyli mieszkających w Krakowie Ewy i Darka oraz ich trojga dzieci panuje tradycyjny podział ról. Mąż jest tu odpowiedzialny za finansowe zabezpieczenie bytu rodziny, a żona opiekuje się dziećmi i domem. Ewa w pełni poświęciła się wychowywaniu trojga pociech i dba o to, aby Piotrek, Kasia i Karolinka rozwijali swoje sportowe pasje. Kiedy dochodzi do tego czas potrzebny do posprzątania, uprania i ugotowania dla 5-osobowej rodziny dla samej Ewy zostaje już go niewiele, ale kobieta realizuje się w roli opiekunki ogniska domowego. W pierwszym odcinku nowego sezonu "Zamiany Żon" znów zderzą się ze sobą kompletnie różne światy. Jak pracująca mama jedynaczki odnajdzie się w domu rodziny wielodzietnej? Jaki gest Sławka sprawi, że mama trójki dzieci Ewa popłacze się ze wzruszenia?
  65 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Po długiej i pełnej niespodzianek podróży Dawidowi uda się wreszcie dotrzeć do Miami na Florydzie. Nasz kierowca najpierw trafi do gigantycznego salonu sprzedaży pojazdów kempingowych, gdzie przyjrzy się z bliska naprawdę niezwykłym kamperom i przyczepom. Następnie uda się do Disney Worldu, z którego jednak będzie musiał uciekać w obawie przed tropikalną burzą. Po zrzuceniu ładunku w największym mieście Florydy Dawid pokaże największe atrakcje Miami, a także odwiedzi siedzibę klubu polonijnego i porozmawia z jego członkami. Oczywiście nie zabraknie też wizyty na jednej z plaż w pobliżu miasta!
  65 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko. VIP 2

  Zaczynamy wielki finał! W tym odcinku poznamy zwycięzcę „99 – Gra o wszystko”! Przed widzami konkurencje, jakich jeszcze nie było, wielkie emocje, rywalizacja i bezwzględna eliminacja. Zaczynamy śpiewająco, a właściwie grająco… Zadaniem uczestników będzie nauczenie się nut do znanego wszystkim utworu, a następnie zagranie go na fortepianie. Kto zda egzamin, dosłownie wślizgnie się w kolejną konkurencję, która będzie polegała na jak najszybszym wejściu na szczyt schodów, ale żeby nie było tak łatwo schody zostaną oblane śliską mazią. W kolejnych konkurencjach zawodnicy zabawią się w hydraulików i będą musieli „załatać” dziurawe rury, a następnie dowiemy się, kto nie potrafi czytać z ruchu warg i tym samym nie weźmie udziału w konkurencji finałowej. I wreszcie finał! Dwójka najwytrwalszych zmierzy się trampolinowym wyścigu!
  65 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 2

  Dorota Kłębokowska, czyli tytułowa Dama, na co dzień organizuje pokazy mody oraz prowadzi szkołę modelingu i dobrych manier w Warszawie. Luksus jest jej sposobem na życie i lekką ręką wydaje na siebie kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Dama lubi czuć się wyjątkowa, dlatego ubrania specjalnie dla niej, szyje zaufana projektantka mody. Dorota jest pewną siebie i atrakcyjną kobietą, o której względy zabiega mnóstwo mężczyzn. Czy niezależna businesswoman będzie w stanie podporządkować się czyimś poleceniom? Czy wielbicielce zdrowej kuchni zasmakuje wiejski salceson i chleb ze smalcem? Czy doceni wypłatę którą otrzyma za pomoc w oborze? Miejscowość Rudno w województwie pomorskim – tu, w dwuizbowym domku z mężem i trójką dzieci, mieszka Wieśniaczka Michalina. Przeciekający dach i brak centralnego ogrzewania, to tylko część problemów z jakimi Wieśniaczka mierzy się każdego dnia. Niespełna 3 tys. dochodu miesięcznie, nie starcza pięcioosobowej rodzinie na godne życie. Michalina nie może pozwolić sobie nawet na najmniejsze przyjemności. Czy nieśmiała Wieśniaczka poczuje się w końcu atrakcyjną kobietą? Czego nowego, matka trójki pociech, nauczy się w mieście o wychowywaniu dzieci? Na co, licząca każdy grosz Wieśniaczka, wyda sporą sumę pieniędzy? Jak spodoba jej się lekcja burleski?
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 17

  Od ponad ośmiu lat poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym: porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Kossakowski. Wtajemniczenie

  Przemek Kossakowski w nowym programie na antenie TTV wyrusza w podróż, z której nie ma odwrotu. Nowa, telewizyjna seria Przemka to krok dalej w poszukiwaniach tajemniczych inicjacji, dawnych rytuałów, niezwykłych uzdrowicieli i szamanów. W czasach, kiedy wszyscy już wszystko widzieli i wszędzie byli, Kossakowski dociera do miejsc odciętych od świata. Na własnej skórze sprawdzi skuteczność szamańskich obrzędów i zabiegów medycyny niekonwencjonalnej m.in. z Kolumbii, Peru, Syberii, Mongolii czy Beninu. Dowie się, jakie tajemnice skrywają współczesne praktyki szamańskie i co z tym wspólnego ma np. niedozwolona w Europie, a często stosowana w Amazonii halucynogenna ayahuaska. Zweryfikuje, jaką moc ma bieganie nago w temperaturze minus 40 stopni po syberyjskiej wiosce. Sprawdzi, jakie jest uzdrawiające działanie krwi wielbłąda czy głowy węża.
  40 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • MądrzeGotujemy z Katarzyną Bosacką

  W jaki sposób gotować ekonomicznie i efektownie? Czy codzienne przyrządzanie posiłków dla najbliższych może pomóc w… oszczędzaniu? No i jak dzięki kreatywności walczyć z marnowaniem żywności? W swoim najnowszym programie Katarzyna Bosacka odpowie na wszystkie te pytania. Szefowie domowych kuchni poznają triki i porady jak przyrządzać dania oszczędnie, a przy tym zdrowo, prosto i w sposób który wywoła u bliskich efekt WOW!
  5 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. W jedenastym odcinku nie zabraknie też zabawnych sytuacji z udziałem Jacka. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę. Niezapowiedziana wizyta nie przebiegnie tak jak planowali...
  45 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmarę dopadnie niemoc... Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Walka o to, by stanąć na nogach wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. najlepiej. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.
  50 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 2

  Dla Kamili z Warszawy luksus to podstawa. Mówiąca w trzech językach dama od kilku lat robi karierę w zagranicznej korporacji. Uwielbia wydawać pieniądze, a jej największą pasją są zakupy. Pewna siebie wieśniaczka Beata prowadzi gospodarstwo, pracuje na stacji benzynowej, śpiewa w zespole ludowym i działa aktywnie w lokalnej straży pożarnej. Jest miłośniczką tradycji i folkloru. Co się stanie, gdy kobiety zamienią się miejscami?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 17

  Od ponad ośmiu lat poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym: porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  Sześcioro podróżników z zespołem Downa razem z Przemkiem Kossakowskim opuszczają Słowenię i wjeżdżają do Włoch. Zatrzymują się w Weronie. Przemek zabiera swoich przyjaciół na warsztaty kulinarne. Przy okazji robienia makaronu Krzysztof odkrywa, że bardzo lubi gotować. Przemek przygotował dla Michała specjalną niespodziankę - z życzeniami imieninowymi dzwoni do niego osoba, którą zawsze chciał poznać – Martyna Wojciechowska!
  30 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko. VIP 2

  Zaczynamy wielki finał! W tym odcinku poznamy zwycięzcę „99 – Gra o wszystko”! Przed widzami konkurencje, jakich jeszcze nie było, wielkie emocje, rywalizacja i bezwzględna eliminacja. Zaczynamy śpiewająco, a właściwie grająco… Zadaniem uczestników będzie nauczenie się nut do znanego wszystkim utworu, a następnie zagranie go na fortepianie. Kto zda egzamin, dosłownie wślizgnie się w kolejną konkurencję, która będzie polegała na jak najszybszym wejściu na szczyt schodów, ale żeby nie było tak łatwo schody zostaną oblane śliską mazią. W kolejnych konkurencjach zawodnicy zabawią się w hydraulików i będą musieli „załatać” dziurawe rury, a następnie dowiemy się, kto nie potrafi czytać z ruchu warg i tym samym nie weźmie udziału w konkurencji finałowej. I wreszcie finał! Dwójka najwytrwalszych zmierzy się trampolinowym wyścigu!
  60 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 2

  Amisza pokusy w stolicy. Dżentelmeni i Wieśniacy Przygotujcie się na kolejny odcinek „Dżentelmenów i wieśniaków” . Będziecie świadkami zamiany jakiej jeszcze nie było. A to za sprawą głoszącego słowo boże mieszkańca wsi Węgliska, zwanego Amiszem. Wieśniak, który na kilka dni zawita do stolicy, będzie musiał stoczyć walkę z czyhającymi tam pokusami. A tych od samego początku będzie mnóstwo. Jak odnajdzie się na imprezie urodzinowej u brata dżentelmena? Jak zniesie pierwszy raz na kręglach, rozrywce niemal narodowej kraju, skąd pochodzi. Czy zgodzi się na sesję fotograficzną w towarzystwie roznegliżowanych modelek? To będzie dla niego ciężka konfrontacja wartości. W jego „Jakubowej zagrodzie” żona wraz z siedmiorgiem dzieci będzie gościć modela z Warszawy – Gabriela. Elegancki singiel, który nie liczy ile na siebie wydaje, będzie musiał zaopatrzyć liczną rodzinę w jedzenie i ubrania za 130 złotych. Jak się sprawdzą jego maniery podczas pierwszego posiłku z tradycyjną rodziną. Czy uważający się za człowieka sukcesu dżentelmen sprosta wyzwaniom codziennego życia na wiejskim gospodarstwie ? To będzie pouczająca dla obydwu stron zamiana.
  60 MIN.
 • Królowe życia 8

  Dagmara niedługo zostanie ciocią. Królowa bardzo to przeżywa i chciałaby się odpowiednio przygotować. Wybierze się więc z Edzią na zakupy, podczas których prawie oszaleją od nadmiaru rzeczy dla dzieci. Obie zgodnie stwierdzą, że świat zwariował, a przy okazji po raz kolejny utwierdzą się w przekonaniu, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Rafał i Gabriel też wpadną w szał konsumpcjonizmu. Jednak oni udali się na zakupy… spożywcze. Z pewnością nikt nie zgadnie, co znalazło się w ich koszyku. W tym też odcinku widzowie będą mieli okazję poznać nową Królową, Asię. Jednym słowem... będzie się działo!
  45 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Po długiej i pełnej niespodzianek podróży Dawidowi uda się wreszcie dotrzeć do Miami na Florydzie. Nasz kierowca najpierw trafi do gigantycznego salonu sprzedaży pojazdów kempingowych, gdzie przyjrzy się z bliska naprawdę niezwykłym kamperom i przyczepom. Następnie uda się do Disney Worldu, z którego jednak będzie musiał uciekać w obawie przed tropikalną burzą. Po zrzuceniu ładunku w największym mieście Florydy Dawid pokaże największe atrakcje Miami, a także odwiedzi siedzibę klubu polonijnego i porozmawia z jego członkami. Oczywiście nie zabraknie też wizyty na jednej z plaż w pobliżu miasta!
  65 MIN.
 • Fachowcy

  HYDRAULIK/CHIRURG Rafał jest hydraulikiem w Bytomiu. Przyjmuje zlecenie naprawy jacuzzi w agencji towarzyskiej. Fachowiec czuje się skrępowany miejscem i nieopatrznie zostawia swoje narzędzia. Gdy wraca, by je odzyskać, pracujące tam dziewczyny droczą się z nim i proponują erotyczną grę. Pomimo początkowej niechęci, Rafał zaczyna się angażować. Nagle ze zdumieniem odkrywa, że stałym bywalcem agencji jest jego teść… Bartek jest chirurgiem na szpitalnym oddziale ratunkowym w Katowicach. Pół roku temu stracił żonę w wypadku samochodowym i odtąd samotnie wychowuje nastoletniego syna. Mężczyzna dużo pracuje i trudno mu pogodzić rodzicielstwo z obowiązkami zawodowymi. Dziecko często zostaje w domu samo lub pod opieką teściowej. Pewnego dnia chłopiec znika – zmartwiony Bartek rozpoczyna poszukiwania.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  50 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów