Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 5

  W tym odcinku cierpliwość Mariusza Włodarczyka zostanie wystawiona na próbę. Lekcja upłynie pod znakiem pisków nowicjuszki ze stolicy, Ani. Nowa uczestniczka pojawi się w duecie z długowłosym yorkiem. Czy jazda z psem sprzyja koncentracji? Na ulicach Białegostoku za kółkiem zasiądzie niepokorna Milena, która za nic ma sobie przepisy kodeksu drogowego i pretenduje do miana kierowcy rajdowego. W tej sytuacji zastosowanie znajdą niekonwencjonalne metody dydaktyczne Janka Wasilewskiego, który zabierze swoją kursantkę w bardzo wyjątkowe miejsce, by mogła poczuć prawdziwą prędkość!
  30 MIN.
 • Usterka 12

  W tym odcinku „Usterki” sprawdzimy jak nadmorscy fachowcy poradzą sobie z wymianą stopnic. Wbrew pozorom praca nie jest prosta, ponieważ schody są półokrągłe. Pierwszy duet udowodni, że znajomość zasad BHP jest cenna, w szczególności, kiedy nie używa się jedynie prostych narzędzi. Drugi specjalista pokaże, jak bez sensu można zmarnować siły i energię. Jako trzeci zawita fachowiec starej daty, którego w trakcie pracy zastanie noc. Czy wróci na usterkowy plac budowy dokończyć zlecenie?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Artur czuje, że w jego małżeństwo wkradła się nuda. Kiedy na czacie poznaje Kamilę jest podekscytowany. Kobieta wyznaje mu miłość i otwarcie proponuje seks podczas spotkania. Umawiają się w hotelu. Niespodziewanie do pokoju wbiega operator z kamerą i dziennikarz. Okazuje się, że Kamila jest prostytutką, a cała sytuacja to dziennikarska prowokacja. Artur próbuje nie dopuścić do publikacji kompromitującego go materiału. Dopiero w obliczu klęski zaczyna doceniać to, że może stracić rodzinę.
  60 MIN.
 • Szpital

  Doktor Michał Morawski przyjmuje na SOR rodzącą 20-latkę. Pacjentka zaszła w ciążę zaraz po maturze. Jej chłopak nie jest gotowy na bycie ojcem i zostawia ją dwa tygodnie przed rozwiązaniem. Młody mężczyzna jednak martwi się o ukochaną i przyjeżdża do szpitala. Kiedy dowiaduje się, że ich nowo narodzone dziecko jest w ciężkim stanie, ponownie opuszcza dziewczynę… Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest mężczyzna, którego dawni koledzy zamknęli w saunie. Za czasów liceum pacjent był szkolnym pośmiewiskiem. Dziś ma prestiżową pracę i dobrze zarabia. Była miss liceum i żona szkolnego króla postanawia zmienić swoje nudne życie. Chce poderwać mężczyznę i wyjechać z nim za granicę. Czy plan kobiety się powiedzie?
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentami doktora Wojciecha Jarosza jest rodzeństwo poparzone mieczami świetlnymi. Dzieci są niegrzeczne i nikogo nie słuchają. Ich rodzice są zajęci wyłącznie swoją firmą i nie mają dla nich czasu. Dziadek małych pacjentów próbuje uzmysłowić swojej córce i zięciowi, żeby przestali zrzucać odpowiedzialność za wychowanie swoich dzieci na opiekunki. Czy małżonkowie zrozumieją, że dzieci potrzebują ich uwagi? Pacjentką doktor Roberta Szewczyka jest 55-latka, która uszkodziła sobie bark w siłowni. Mąż kobiety porzucił ją dla młodszej kochanki, a teraz przyjechał do szpitala żeby powiedzieć jej o rozwodzie. Przyjaciółka kobiety próbuje ją namówić do znalezienia sobie nowego partnera. Pod jej wpływem kobieta zmienia się i staje się pewna siebie.
  60 MIN.
 • Michniewicz. Inny Świat

  Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się na drugim końcu świata? Jak wyglądałaby Twoja praca na innej szerokości geograficznej? Przenieś się wraz z Tomkiem Michniewiczem do nieznanej rzeczywistości i zobacz program, o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest wycieczką. Tomek Michniewicz, obieżyświat, autor książek podróżniczych i dziennikarz radiowy, w każdym odcinku zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się, dokąd lecą. A dalej - już tylko nowe doświadczenia i niespodzianki. Realia życia w nowym miejscu całkowicie mijają się z ich wcześniejszymi wyobrażeniami. Jak projektantka mody poradzi sobie na wyspie śmieci na Malediwach? Co zainspiruje polskiego kucharza w Tajlandii? Czy bizneswoman zakocha się na Bali? Dokąd jeszcze dotrą kamery TTV? I kogo Tomek Michniewicz wybierze jako towarzysza podróży? Zapraszamy do zupełnie innego świata.
  30 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  W tym odcinku „Walk the line. Prosto do celu” linię została wyznaczona w Kazimierzu Dolnym. Na jej końcach staną: drużyna niebieska, czyli sól ziemi kieleckiej - muzycy i uczestnicy „Gogglebox” Damian Nagana i Marek Morus oraz drużyna czerwona - alians kobiecości i konsekwencji, czyli Marta Karpińska i Patrycja Szreder. Panie podeszły do rywalizacji bardzo poważnie i przygotowały się jak na kilkudniowy, hardcorowy survival, za to panowie sami o sobie mówią, że całe życie chodzą na skróty i szukają najprostszych rozwiązań, a przecież nasza linia prosta, to właściwie droga na skróty, tyle że z przeszkodami. Kto w takim razie zwycięży? Czy mieszkańcy Kazimierza Dolnego będą skłonni do pomocy i ułatwią uczestnikom rywalizację?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  60 MIN.
 • Szkoła

  Karol Czyżyk z gimnazjalnej klasy 3c chce pomóc bratu, który trafił do aresztu za pobicie innego ucznia. Kiedy chłopak dowiaduje się, że Kacper nie doznał poważnych obrażeń, postanawia nakłonić go do odwołania zeznań obciążających jego brata. Jednak nastolatek nie zamierza tego zrobić, nawet za pieniądze, które Karol mu proponuje. Siódmoklasiści Eryk i Igor dowiadują się, że ich kolega ma żółwia, który często bywa mylony z drogim żółwiem pustynnym. Chłopcy postanawiają namówić Filipa, żeby przyniósł zwierzę do szkoły. Następnie wykradają je i zamieszczają w Internecie ogłoszenie o sprzedaży. Filip jest załamany tym, że jego ukochany żółw zniknął.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  22-letni student prawa, Tomek, mieszka z rodzicami – Ewą i Janem – którzy są względem niego wymagający i surowi. Nie podoba się im, że syn od niedawna spotyka się z Izą, wyluzowaną studentką. W międzyczasie chłopak wstawia się na osiedlu za Omarem, 17-letnim muzułmaninem, który jest szykanowany. Kiedy bohaterski sąsiad poznaje kuzynkę Omara, Fatimę, zakochuje się w niej bez opamiętania. Szybko kończy znajomość z Izą i skupia się na nowej miłości. Rodzice Tomka są wściekli, że spotyka się z muzułmanką i chcą zakończyć tę relację. Tymczasem ich syn orientuje się, że Fatima sporo czasu spędza z pewnym młodym alkoholikiem Michałem…
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 8

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 6

  Iza umówiła się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Mała córeczka, która zaczyna powoli stawać się nastolatką, to spore wyzwanie. Iza zdała sobie sprawę, że musi już powoli zapomnieć o placach zabaw i zacząć z Elizką rozmawiać jak kobieta z kobietą. Przyjaźniąc się z Dagmarą, nie wiadomo kiedy przytrafi się okazja, żeby przespacerować się przez miasto w samych skarpetkach. Jacek nie jest zaskoczony i rozżalony, a raczej zmotywowany, żeby kupić sobie nowe buty. Jednak dopiero w sklepie orientuje się, że nie wziął ze sobą portfela… Rafał i Gabriel muszą się dobrze przygotować do nierównej walki z myszą. Opracowali już strategię, a teraz zaczynają działać. Na początku zaopatrzą się w amunicję, czyli w pułapkę na myszy, a później wszystko będzie zależało od tego, czy wróg będzie stawiał opory.
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 10

  Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać.
  30 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Po długiej i pełnej niespodzianek podróży Dawidowi uda się wreszcie dotrzeć do Miami na Florydzie. Nasz kierowca najpierw trafi do gigantycznego salonu sprzedaży pojazdów kempingowych, gdzie przyjrzy się z bliska naprawdę niezwykłym kamperom i przyczepom. Następnie uda się do Disney Worldu, z którego jednak będzie musiał uciekać w obawie przed tropikalną burzą. Po zrzuceniu ładunku w największym mieście Florydy Dawid pokaże największe atrakcje Miami, a także odwiedzi siedzibę klubu polonijnego i porozmawia z jego członkami. Oczywiście nie zabraknie też wizyty na jednej z plaż w pobliżu miasta!
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku pokażemy wynalazki inspirowane naturą, które mogą uratować życie, miniaturowe mieszkania, samochody czy hotele, a na koniec zabierzemy was do świata luksusowej mody szytej na miarę.
  25 MIN.
 • Złomowisko PL 7

  Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dzięki którym nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie. „Złomowisko PL” to seria, pokazująca pracę zbieraczy złomu. Widzowie śledzą, jak uczestnicy programu radzą sobie z utylizacją metalu. W nowym sezonie widzowie zobaczą nowe twarze: duet sióstr emerytek Annę i Marię oraz Justynę - gwiazdę pop-rock. Powrócą również znani widzom bohaterowie: Marek z Edkiem, ekipy Piotro-Stalu, Olmetu, Desha, Holdmaru oraz Zlomuj.pl.
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 11

  Biwakowanie nie jest dla wszystkich. Na campingu trzeba przestrzegać pewnych praw i reguł. Dagmara uważa, że należy się dostosować i tego samego wymaga od Jacka. Co się stanie, kiedy ten się jej przeciwstawi? Oj! Będzie gorąco... Iza i Patryk dowiedzieli się, że Mateusz będzie przejeżdżał przez Poznań. Nie mogli go nie zatrzymać. Bardzo go polubili, a poza tym chcą go poprosić o przysługę. Mateusz ma wiedzę z zakresu budowania domów, a tak się składa, że Iza i Patryk niedawno kupili dom. Mają do niego kilka pytań. Arek kocha kobiety. A czy kobiety kochają Arka? Oczywiście, że tak! W końcu zabiera je w niesamowite miejsca, a randki z nim nigdy nie są nudne. Co tym razem wymyślił Arek? Będzie wesoło! Damian i Leon też lubią randki. Jednak tym razem to nie oni są głównymi bohaterami, a siostra Leona. Oni chcą jej tylko pomóc znaleźć miłość i szczęście.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Robert wraca do Sieniawy po kilkudniowej nieobecności. Tadeusz nie czekał na niego z robotą. Robert złości się na ojca, bowiem stan zdrowia Tadeusza nie pozwala mu ciężko pracować. W Sieniawie pojawiają się pierwsze ogłoszenia informujące o otwarciu lumpeksu. Teraz nie ma już odwrotu. Czy Motykowie zdążą z pracami remontowymi na czas?
  35 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie oglądając finał Eurowizji będą świadkami wyjątkowego pokazu choreografii i dźwięków. Do samego końca będą trzymać kciuki za udane małżeństwa w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a także wystawią na próbę swoje nerwy przy Grand Prix Polski w Żużlu! Z kolei oglądając nowy format "Miłość w dżungli" odkryją w sobie... dzikie instynkty.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  W drugim odcinku zawitamy ponownie do Kijowa, gdzie wiedzie życie przyszła gwiazda ukraińskiej estrady – Nika. Według stereotypu, taka dziewczyna powinna być córką zamożnego taty, lecz ona wszystko osiągnęła sama. Swoją strefę komfortu opuści, by poznać życie Sylwii ze wsi Kołacze. Już sama droga na Lubelszczyznę okaże się wyzwaniem i „podróżą za jeden …euro”. Czy okaże się to błahostką wobec zadań, które na nią czekają? Czy jak jej zmienniczka znajdzie dobry kontakt ze zwierzętami? Czy stanie się konkurencją dla „Słowianek Donatana” w ubijaniu masła? Czy Sylwia, która na co dzień opiekuje się zwierzętami, rozsmakuje się w ostrygach. Czy odważy się zaśpiewać tak, by poznać swój prawdziwy głos? Czy odkryje przyjemności życia? Jakie doświadczenia będą dla niej najważniejsze?
  60 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  W najnowszym odcinku fryzjerska misja ratunkowa odbędzie się w Łodzi, czyli trzecim pod względem liczby ludności mieście w Polsce. I w tym wielkim tłumie znalazł się pewien salon fryzjerski, który potrzebuje pomocy. Szefową tego miejsca jest Justyna, która zatrudnia w nim dwie pracownice. Wszystkie marzą o tym, by do ich salonu zaczęła tłumnie napływać młoda klientela - to pozwoli im rozwinąć skrzydła i uwolni ich kreatywność. Na pierwszy ogień do salonu przyjdzie młoda i bardzo nowoczesna klientka. Jednak zadanie jakie postawi naszym fryzjerkom będzie wyjątkowo wymagające. Kłopoty zdrowotne, z którymi zmagała się w przyszłości (chemioterapia) odcisnęły mocne piętno na kondycji jej włosów. Czy Justyna sprosta tej wyjątkowej sytuacji? Po szczerych wyznaniach przyjdzie czas na dalsze obserwacje. Trudna przeszłość Justyny odcisnęła mocne piętno na życiu salonu, który prowadzi. By stać się dobrym przywódcą, właścicielka musi raz na zawsze rozstać się z tym, co dla niej trudne i bolesne. W związku z tym, Andrzej i Tomek przygotowali dla niej wyjątkowo ekstremalne zadanie, które ma być pierwszym krokiem ku nowemu, lepszemu i bardziej świadomemu życiu. Justyna musi poczuć w sobie siłę. Na koniec jak zawsze przyjdzie czas na ostatni najważniejszy test. Do salonu w Łodzi przyjedzie gość specjalny, który postawi przed fryzjerkami wyjątkowo trudne zadanie. Czy bohaterki zdołają wykonać fryzurę inspirowaną Alexis z Dynastii?
  45 MIN.
 • Nagi instynkt przetrwania 4

  Obca sobie para ludzi, pozbawiona ubrań i zaopatrzenia, musi przetrwać 21 dni w samym sercu dziczy. Jak poradzą sobie z tym ekstremalnym wyzwaniem w miejscu pełnym drapieżników? To jak przetrwają tą niebezpieczną przygodę, zależy tylko od nich. Sami podejmują decyzję czy stawią czoła wyzwaniu razem, czy osobno. Czy uda im się pokonać swoje słabości zarówno fizyczne, jak i emocjonalne? Czy przetrwają w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków planety? Jak człowiek poradzi sobie w starciu z nieobliczalną matką naturą? To będzie niesamowity test, w którym ich umiejętności będą sprawdzone w 100%.
  60 MIN.
 • Patent na kasę

  W odcinku patenty na tanie wojażowanie, zdobywanie nowych ubrań, darmowe parkowanie i różnorakie wykorzystanie piasku.
  30 MIN.
 • Patent na kasę

  W odcinku poznamy sposoby na to, jak w domu i ogrodzie używać popiołu z korzyścią dla portfela, jak wygrać walkę o przeceniony towar na wielkiej wyprzedaży oraz jak prawie za darmo iść do kina.
  30 MIN.
 • Patent na kasę

  W odcinku poznamy patenty na tanie taksówki (ale bynajmniej nie dla klienta), oszczędne usługi fryzjersko-kosmetyczne oraz na to, jak na lojalności zbić kokosy.
  30 MIN.
 • Patent na kasę

  W odcinku zobaczymy patent na darmowe prezenty dla wymagających przyjaciół, sposób na bezpłatne wyposażenie kuchni oraz na najoszczędniejszy salon fryzjerski.
  30 MIN.
 • Patent na kasę

  W odcinku dowiemy się, jak się lansować nie wydając przy tym majątku, jak mieć piękne włosy za parę groszy oraz ile warta jest hojna babcia.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów