Program TV

wstecz
 • Nauka jazdy 5

  Magia szczęśliwej siódemki… Czy zadziała i tym razem? Ten odcinek to kontynuacja zmagań kursantów o wymarzone prawo jazdy. Druga lekcja Kamila i rozmowa o zaręczynach i rodzinie dostarczy widzom nie lada emocji. Nie zabraknie też nowicjuszy! Za kółkiem po raz pierwszy zasiądzie pełna werwy, 65-letnia Ela z Rybnika. Czy decyzja o udziale w programie na pewno należała tylko i wyłącznie do niej? Po raz kolejny instruktor Mariusz utwierdzi nas w przekonaniu, że jego niekonwencjonalne metody nauki naprawdę działają! Jaki nietypowy prezent otrzyma od niego jeden z kursantów?
  30 MIN.
 • Usterka 12

  W dzisiejszym odcinku przed fachowcami nie lada wyzwanie! Do wykonania jest projekt ławeczki tarasowej. Siedzisko ma być zbudowano z desek, jednak najważniejsze jest to, że całość musi być mobilna. Nad specjalistami czuwać będzie Kasia, która przypilnuje, by efekt końcowy pracy był taki jak na projekcie. Pierwsi fachowcy to, zdawać by się mogło, panowie, którzy nie jedną ławeczkę już zbudowali. Kolejna para, która podejmie się zadania, zdecydowanie lepiej buduje łóżka. Jak pójdzie im z siedziskiem? Na końcu solowy występ prawdziwego miłośnika drewna. Komu uda się zbudować najlepszą ławeczkę na taras?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Ukryta prawda

  Młody architekt Radek poznaje w barze atrakcyjną malarkę Joannę. Po udanym wieczorze para spędza ze sobą noc w mieszkaniu kobiety. Rano budzi ich mężczyzna i proponuje śniadanie. Okazuje się, że to partner Joanny. Radek czuje się zażenowany, tym bardziej, że para zaprasza go do wspólnego zamieszkania. Kiedy dowiaduje się, że Joanna jest w ciąży chce wiedzieć, kto jest ojcem dziecka. Jednak kobieta odmawia wykonania badań genetycznych. Radek podejrzewa, że padł ofiarą przemyślanej intrygi.
  60 MIN.
 • Szpital

  Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział 18-latkę, która nagrała filmik, w którym chciała targnąć się na swoje życie. Udawała, że chce się utopić żeby zmusić byłego chłopaka do powrotu. Ten bardzo się o nią boi i wbrew sobie zrywa z obecną ukochaną. Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest roczny chłopiec z infekcją dróg moczowych. Dziecko pozostawało pod opieką młodego ojca, który kilka razy zapomniał podać mu lekarstwa. Teściowa mężczyzny namawia córkę, by zostawiła nieodpowiedzialnego męża. Dziewczyna daje mu ostatnią szansę, jednak 20-latek za namową kolegi zażywa narkotyk. Pod wpływem substancji odurzającej upuszcza chorego synka na podłogę. Przestraszony konsekwencjami ucieka ze szpitala…
  60 MIN.
 • Szpital

  Pacjentami doktora Michała Morawskiego jest dwóch przyjaciół. Starszy z nich prosi kolegę, żeby ten go pobił. Okazuje się że pacjent miał się dziś oświadczyć, ale boi się przyznać, że nie kocha swojej dziewczyny. Matka pacjenta nalega na ślub i daje mu swój pierścionek zaręczynowy. Zdesperowany chłopak połyka go, a jego życie jest zagrożone… Ordynator SOR-u przyjmuje na oddział ulicznego muzyka z objawami zawału serca. Niespodziewanie mężczyzna spotyka w szpitalu syna i dawną partnerkę, których przed laty porzucił. Pacjent chce nawiązać kontakt z nastolatkiem, jednak kobieta kategorycznie się na to nie zgadza. Chłopak jednak poznaje prawdę. Na oddziale dochodzi do groźnego wypadku…
  60 MIN.
 • Michniewicz. Inny Świat

  Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się na drugim końcu świata? Jak wyglądałaby Twoja praca na innej szerokości geograficznej? Przenieś się wraz z Tomkiem Michniewiczem do nieznanej rzeczywistości i zobacz program, o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest wycieczką. Tomek Michniewicz, obieżyświat, autor książek podróżniczych i dziennikarz radiowy, w każdym odcinku zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się, dokąd lecą. A dalej - już tylko nowe doświadczenia i niespodzianki. Realia życia w nowym miejscu całkowicie mijają się z ich wcześniejszymi wyobrażeniami. Jak projektantka mody poradzi sobie na wyspie śmieci na Malediwach? Co zainspiruje polskiego kucharza w Tajlandii? Czy bizneswoman zakocha się na Bali? Dokąd jeszcze dotrą kamery TTV? I kogo Tomek Michniewicz wybierze jako towarzysza podróży? Zapraszamy do zupełnie innego świata.
  30 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  W tym odcinku do walki o zwycięstwo stanie dziś gwiazda „Gogglebox” Agnieszka Kotońska - jak zwykle przygotowana i błyszcząca - oraz jej przyjaciółka Kasia. Dziewczyny będą musiały się natrudzić, bo drugi team to nie są seniorzy z kółka parafialnego. Przyszły wojownik MMA zwany „Tarzanem”, czyli Mateusz z „Królowych życia”, oraz jego serdeczny kumpel i wymagający trener - Szymon! Linia prosta ku rozczarowaniu obu drużyn nie prowadzi jednak przez Krupówki, trasa jest znacznie trudniejsza, wiedzie przez pola, płoty, góralskie dachy, strumyki i pensjonaty. Wniosek – jesteśmy w górach i trasa jest wymagająca. Już na wstępie zawodnicy obu drużyn stwierdzają, że nie są dobrze przygotowani. Czy uda im się dotrzeć do mety suchą stopą i bez uszczerbku na zdrowiu?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  60 MIN.
 • Szkoła

  Gimnazjalista Dominik Potocki jest wielbicielem horrorów. Dominik wystraszył się, kiedy koledzy z klasy przygotowali dla niego urodzinową niespodziankę. Ponieważ nie chce uchodzić za tchórza kłamie, że tylko udawał przerażenie. Postanawia odegrać się na kolegach, jednak tylko się ośmiesza. Przygotowuje więc kolejny dowcip. Nie wie, że jeden z uczniów cierpi na arachnofobię i panicznie boi się pająków… Gimnazjalistka Zuza Wilk jest zazdrosna o popularność swojej siostry z maturalnej klasy. Wymyśla więc, że chce targnąć się na swoje życie, żeby wzbudzić zainteresowanie uczniów. Dziewczyna cieszy się, że nagle znalazła się w centrum uwagi. Dagmara, siostra Zuzy wie, że nastolatka tylko udaje, ale nikt jej nie wierzy. Zuza nie chce, by jej kłamstwa wyszły na jaw i zrobi wszystko żeby do tego nie doszło.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Ola (14) mieszka razem z rodzicami - Martyną i Bartkiem oraz siostrą Julią (16) w centrum Warszawy. U jej starszej siostry w wieku dziesięciu lat zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Szybko podjęte leczenie, konsultacje u najlepszych specjalistów- to wszystko pozwoliło opanować chorobę. Niestety nastąpił nawrót białaczki. Martyna zrezygnowała w pracy zawodowej, by opiekować się córką. Całe jej życie kręci się wokół Julii. Kobieta przekonuje Olę, żeby oddała starszej siostrze szpik. Przeprowadzone badania wykazały zgodność, jest szansa, że szpik się przyjmie. Ola nie chce się na to zgodzić. Boi się bólu, powikłań, poza tym jest nieszczęśliwa, czuje że cały świat kręci się tylko wokół jej starszej siostry. Martyna jest wściekła. Uważa Olę za totalną egoistkę. Nie może zrozumieć czemu jej młodsza córka utrudnia życie całej rodzinie, podczas gdy Julia od lat walczy z chorobą. Czy Ola w końcu zdecyduje się zostać dawcą szpiku?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 8

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 6

  Królowa nie ma czasu żeby się porządnie ponudzić, ale udało się jej umówić do swojej kosmetyczki Moniki, u której dba o paznokcie i rzęsy. Zaprosiła też Edzię, która oczywiście zapowiedziała, że się spóźni. Zapewne ma ku temu powody, przynajmniej jeden, dość poważny... Tak jak trudno sobie wyobrazić szewca bez butów czy artystę bez polotu tak trudno wyobrazić sobie mieszkanie Rafała i Gabriela bez lustra. A jednak...
  50 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 10

  Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać.
  30 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 4

  Kolejnym miastem, do którego uda się Dawid, będzie Nowy Jork. Zanim jednak nasz kierowca wyruszy do największej metropolii w USA zajrzy w okolice Palm Beach, gdzie spotka się z Joanną Jędrzejczyk. Dawid zmierzy się z mistrzynią MMA w oktagonie, a następnie da jej poprowadzić swoją ciężarówkę. Potem wyruszy w trasę, odwiedzając po drodze miasto Savannah - tam znajduje się między innymi park, w którym Forrest Gump opowiadał o swoim życiu. Zajrzy także na teren Uniwersytetu Stanowego Karoliny Północnej, gdzie swoją koszykarską karierę rozpoczynał Michael Jordan.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Defacto 9

  Polacy są najbardziej zestresowanym narodem w Europie. Łapanie oddechu może znacznie zredukować stres. Poznaj odpowiedzi jak tego dokonać prawidłowo, w pierwszym odcinku dziewiątej serii "DeFacto". W programie ponadto zobaczymy testy na zwierzętach, wybierzemy się w podróż niezwykłym bo największym statkiem i poznamy historie dzieci żołnierzy.
  25 MIN.
 • Złomowisko PL 7

  Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dzięki którym nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie. „Złomowisko PL” to seria, pokazująca pracę zbieraczy złomu. Widzowie śledzą, jak uczestnicy programu radzą sobie z utylizacją metalu. W nowym sezonie widzowie zobaczą nowe twarze: duet sióstr emerytek Annę i Marię oraz Justynę - gwiazdę pop-rock. Powrócą również znani widzom bohaterowie: Marek z Edkiem, ekipy Piotro-Stalu, Olmetu, Desha, Holdmaru oraz Zlomuj.pl.
  75 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 11

  Kolejny dzień Dagmary, Edzi i Jacka na biwaku to kolejne wyzwania. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale żeby przetrwać muszą mądrze podzielić się obowiązkami. Jacek bardzo się stara umilić Dagmarze i Edzi ten wyjazd. Dlatego po małym nieporozumieniu, zorganizował dla nich niespodziankę. Aleksandra ufa Marcinowi, ale jednocześnie jest o niego potwornie zazdrosna. Nie ma powodów. Oczywistym jest jednak, że kobieta jak bardzo chce to taki powód znajdzie! Egzamin Lidzi na prawo jazdy tuż tuż. Kasia chce ją przygotować, bo zależy jej, żeby Lidzia zdała za pierwszym razem bez zbędnych komplikacji. Trudno stwierdzić, kto stresuje się bardziej - Kasia czy może jednak jej mama?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Wspólne oglądanie kabaretowego występu Roberta, jakoś nie bawi Tadeusza. W końcu w lumpeksie jest jeszcze wiele pracy do zrobienia. Zardzewiałe kraty w oknach lumpeksu nie wytrzymują próby czasu. Napięcie między ojcem i synem rośnie. Czy uda im się pogodzić podczas wspólnego wypadu na ryby?
  35 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  W tym odcinku poznamy Kamilę Kamczarek z Poznania, która od lat prowadzi swój biznes oraz Olę wieśniaczkę ze wsi Łubianka pod Kijowem. Te dwie zupełnie różniące się od siebie kobiety nagle zamieniają się miejscami. Muszą przeżyć trzy dni, spędzając czas jak druga uczestniczka. Dla każdej z nich to okres pełen wyzwań. Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń.
  65 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże 2

  Komu Junior, Kaja, Tomek i Paweł dobiorą się do skóry? Junior wyczaruje Klaudii kwiatową rabatę. Kaja zmierzy się z pentagramem. Tomek pomoże wyjść z okropnej dziary Tomkowi-uwodzicielowi sąsiadek. Natomiast Kuba przyjdzie do Pawła z dziewicą na ciele.
  40 MIN.
 • Nagi instynkt przetrwania 4

  Obca sobie para ludzi, pozbawiona ubrań i zaopatrzenia, musi przetrwać 21 dni w samym sercu dziczy. Jak poradzą sobie z tym ekstremalnym wyzwaniem w miejscu pełnym drapieżników? To jak przetrwają tą niebezpieczną przygodę, zależy tylko od nich. Sami podejmują decyzję czy stawią czoła wyzwaniu razem, czy osobno. Czy uda im się pokonać swoje słabości zarówno fizyczne, jak i emocjonalne? Czy przetrwają w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków planety? Jak człowiek poradzi sobie w starciu z nieobliczalną matką naturą? To będzie niesamowity test, w którym ich umiejętności będą sprawdzone w 100%.
  60 MIN.
 • Królowe życia 11

  Hiszpańskie wakacje Dagmary nabierają tempa. Królowa uwielbia klimat i temperament Barcelony. Coraz lepiej czuje się też w towarzystwie Ewy, z którą spędza dużo czasu. Czy ich relacja przemieni się w piękną przyjaźń? Przekonamy się już wkrótce! Iza bardzo steruje się swoim pierwszym dniem w szkole rolniczej. Na szczęście może liczyć na Patryka, który podchodzi do tego z większym spokojem. Oczywiście, Patryk nie byłby sobą gdyby nie spłatał Izie małego figla! Będzie zabawnie! W tym odcinki widzowie poznają brata Aleksandry. Ewidentnie szaleństwo oboje mają we krwi!
  30 MIN.
 • Królowe życia 11

  Relacja Dagmary i Ewy pięknie się rozwija. Obie pragną szczęścia Conana, więc nie jest im trudno znaleźć wspólny język. Barcelona im sprzyja i mają nieskończoną ilość tematów do rozmów i nowych miejsc do odkrycia. Królowa jest naprawdę szczęśliwa. Szczęśliwa jest też Iza, bo jej brat zdradził jej wesołą nowinę. Teraz potrzebuje jej wsparcia, bo planuje coś szalonego i pięknego jednocześnie. Iza i Patryk muszą stanąć na wysokości zadania! Kasia też nie będzie próżnować. Lidzia wymyśliła jej zajęcie, które wymaga brudzenia sobie rąk. Co na to Kasia? Przecież ona lubi się zmęczyć tylko podczas treningu! Ania lubi pomagać i dzielić się tym, co ma. Z Patrycją, swoją nową znajomą, pragnie podzielić się swoim talentem. Chce zrobić jej niesamowitą metamorfozę i wysłuchać jej niełatwej historii.
  30 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów