Bad Habits, Holy Orders

Bad Habits, Holy Orders

Programy zagraniczne

Pięć imprezowiczek porzuca alkohol, randki i smartfony i przenosi się do katolickiego klasztoru. Przez cztery tygodnie będą żyć według zakonnych reguł i pod okiem sióstr wykonywać te wszystkie czynności, jakie na co dzień wykonywane są w klasztornych murach. W tej autentycznej, wnikliwej, ale serdecznej serii zobaczymy w jaki sposób te dwie zupełnie różne grupy są w stanie razem funkcjonować, gdy dziki, materialistyczny styl życia przeciwstawiony zostanie modlitwie, pokorze i etosowi pracy.

Po raz pierwszy katolicki klasztor zgodził się otworzyć swoje drzwi, przyjmując pięć młodych kobiet, które wyruszą w duchową podróż daleko od mediów społecznościowych, selfie, modnych ciuchów i nocnych klubów.

Gdy będą musiały dostosować się do zakonnego życia i skonfrontować z własnymi przyzwyczajeniami, będziemy świadkami dramatycznych załamań emocjonalnych, poważnych przemyśleń i szczerych rozmów. Mamy też jedyną w swoim rodzaju szansę, by spojrzeć w głąb zakonnego życia. Czy śluby ubóstwa, czystości i posłuszeństwa mogą zainspirować młodych ludzi próbujących przetrwać w świecie pełnym obsesji na punkcie wyglądu i mediów społecznościowych? Kiedy miesiąc dobiegnie końca, siostry wyznaczą dziewczętom ostatnią i najcięższą misję – na tydzień wrócić do domu i zastosować w życiu nauki pobrane w klasztorze. Przemiany mogą być niezwykłe, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale czy przetrwają w "w normalnym świecie"? I czego pokolenie milenialsów – i reszta z nas - może nauczyć się na doświadczeniu brytyjskich dziewczyn?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix