Beztroskie życie milionerów

Beztroskie życie milionerów

Programy zagraniczne

Na świecie obserwować można postępującą koncentrację bogactwa, lecz jak na prawdę żyje się w takim przepychu? W programie przyjrzymy  się stylom życia oraz wartościom międzynarodowego środowiska super bogatych ludzi. Program rozprawia się z mitami z nimi związanymi.

W świecie, w którym nie istnieją ograniczenia finansowe, a dla ambicji nie ma granic, oczekiwania są niebotycznie wysokie, a rozczarowania nie tylko nieuniknione lecz również druzgocące. Giga jacht który przyćmił mega jacht; intercyzy i umowy poślubne psujące małżeństwo; samotność, depresja, megalomania i paranoja często idą w parze z ogromnym majątkiem.

Podczas gdy dla niezwykle bogatych ludzi duża liczba naszych codziennych rozterek jest zupełnie obca, często muszą borykać się ze znacznie większymi problemami i wcale nie są bardziej zadowoleni od większości z nas.

 • Jak żyją? Jak spędzają czas? I przede wszystkim na co wydają pieniądze? Kolejny odcinek programu o najbogatszych ludziach na świecie już dzią.

  "Beztroskie życie milionerów" w poniedziałek 10 sierpnia o 20.00

  >> Więcej o programie "Beztroskie życie milionerów" >>

  "Beztroskie życie milionerów"

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

FAJNIE POATRZYC POMARZYC PRZYNAJMNIEJ TO ZA DARMO A PRZY OKAZJI CODOW ZAGRANICA NIEMA AAA FAJNY TEN PALAC W ODCINKU 1 UNAS NADRSZY PALAC POLSCE JEST POD WARSZAWA

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix