DeFacto. Bosacka

DeFacto. Bosacka

HitProgramy polskie

Na antenie TTV zobaczymy Katarzynę Bosacką w roli prowadzącej. Popularna dziennikarka pojawi się po raz pierwszy w stałym programie na antenie telewizji naziemnej! Program „DeFacto Bosacka” odkryje, w jaki sposób możemy na co dzień poprawić jakość swojego życia.

Katarzyna Bosacka przez ponad 20 lat dziennikarskiej kariery zajmowała się edukacją: żywieniową, konsumencką, zdrowotną oraz naukową. Spod jej pióra wyszło 10 książek i kilka programów telewizyjnych na antenie TVN Style. Tym razem na widzów będzie czekać wiele ciekawostek i odkryć, które niewielkim kosztem ułatwiają życie, a także podpowiadają jak podreperować swoje zdrowie i stan portfela.

Formuła programu będzie zawierała również szereg zaskakujących statystyk dotyczących każdego z nas. Naukowcy szacują, że 50% osób po 30. roku życia cierpi z powodu bezsenności, a mało kto wie, że jeszcze 100 lat temu średnio spaliśmy 9 godzin, teraz tylko… 6. Co z tym możemy zrobić, aby chronić się i poprawić jakość naszego życia? Katarzyna Bosacka będzie miała swoje propozycje i rozwiązania!

 

Premierowy odcinek programu "DeFacto. Bosacka"
w niedzielę 6 września, o godz. 20:00 w TTV!

 

Zobaczcie zwiastun programu:

Katarzyna Bosacka odpowie na każde pytanie w "DeFacto. Bosacka"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix