DeFacto Bosacka. Raport

DeFacto Bosacka. Raport

HitProgramy polskie

Jesteśmy w momencie szczególnym. Skala koronawirusa zaskoczyła wszystkich. 12 marca WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ogłosiło pandemię. Co to znaczy?

W codziennym programie DeFacto Bosacka. Raport będziemy rozmawiać o tym co dzieje się wokół nas, co robić i jak zachowywać się w tej nowej i bardzo trudnej sytuacji. Katarzyna Bosacka to dziennikarka z 20-letnim stażem, ale też żona i matka czworga dzieci, od lat łączy życie zawodowe z rodzinnym, zajmuje się tematyką zdrowia, higieny, wychowania, żywienia, diety, wszystkim co dotyczy jej i jej bliskich. Tą wiedzą, ona, oraz zaproszeni do jej domu eksperci: lekarze, pediatrzy, immunolodzy, psycholodzy, socjolodzy, seksuolodzy, wykwalifikowane nianie, trenerzy i dietetyczki, podzielą się z widzami.

Jak dziś wygląda nasza rzeczywistość?

Praca zdalna z domu, zamknięte szkoły, żłobki, przedszkola, instytucje kulturalne, odwołane spotkania i koncerty, oraz statystyki, które zmieniają się z godziny na godzinę, to nas niepokoi, zastanawia, mnoży pytania, także te dnia codziennego: co robić, żeby się nie zarazić? Kiedy rozpocząć kwarantannę? Co jeść, żeby zwiększyć odporność?  Jak zagospodarować czas dzieciom? Jak z nimi rozmawiać, żeby nie czuły się zagubione? Co robić, żeby się nie nudziły? Jak opiekować się starszymi osobami? Czy wyjść z psem na spacer, czy pójść na siłownię, czy odwołać wizytę u dentysty, na którą czekaliśmy od miesięcy? Czy robić zapasy, a jeśli tak, to które produkty kupić i jak je przechowywać? Jak i co ćwiczyć, kiedy jesteśmy zamknięci w domu?

Jak poprawić sobie i bliskim nastrój? Jak bez strachu, mądrze i z korzyścią przetrwać ten niełatwy czas?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix