Down the road. Zespół w trasie

Down the road. Zespół w trasie

HitProgramy polskie

Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości?

Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości?

W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Jak rodziny z zespołem Downa funkcjonują w dzisiejszym społeczeństwie?

 


Zobaczcie fragment programu:

 

Down the road: Michał nie może pogodzić się z zakończeniem wyprawy
Down the road: Michał nie może pogodzić się z zakończeniem wyprawy

Komentarze (41)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

siema przemo mam na imę paweł załanowski i mam30 lat szałbym wyruszyć z tobą tą podruż lubię przygode bęcie mi przyjemnie z tobą pojehasz tą wyprawe jest taka możyliwosz

~Gość

czapki z głów - mam nadzieję, że powstanie album, albo ilustrowana książka

~Gość

Dawno nie widziałam czegoś podobnego.Niesamowity program.Brak mi słów,a moje odczucia są nie do określenia.Jestem ,,starym " nauczycielem i pedagogiem i ten program powinien zaliczyć każdy student psychologii i pedagogiki.DZiękuję produkcji,Panu Kossakowskiemu ,niepowtarzalnym bohaterom,rodzicom tych wspaniałych ludzi.

~Gość

Super wartościowy program i super bohaterowie - szczerzy do bólu, bardzo wrażliwi, szalenie sympatyczni i niezwykle pogodni. Trzymam kciuki za Wasze marzenia.

~Gość

Dołączam do grona zachwyconych i tych, których ten program wiele nauczył...
Wielki szacunek dla Przemka Kossakowskiego, dla twórców programu i wyprawy ale jeszcze większy dla rodzin tych młodych wspaniałych ludzi, gdyż sprawili, że często więcej w nich mądrości życiowej niż u zdrowych równolatków...

~Gość

Świetny program!Świetni ludzie i świetny prowadzący!Co to za utwór na końcu odcinka???

~Gość

Przemek! co mogę powiedziec? brak mi słów, które oddałyby to co czuję po oglądaniu Twojego ba Waszego (teamu) programu. Jestem wdzięczna! wzruszona, no właśnie dalej nie wiem jak to przekazać... po prostu KOCHAM KOCHAM KOCHAM. z wyrazami SzACUNKU dla TEAM-u Olga Baranowska. Pozdrawiam

~Gość

wspaniały program, wspaniały Przemek ,wspaniałe dzieciaki /,bo mogę ich tak nazwać/. Gdyby wszyscy to oglądnęli może wreszcie zmieniłaby się ludzka świadomość

~Gość

Taki fantastyczny program nie powstał by we Francji bo tam zakazane prawem jest pokazywanie ludzi z zespołem Downa. Cieszę się, że mieszkam w Polsce, gdzie każdy człowiek ma swoją godność i wartość.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix