Królowe życia

Królowe życia

HitProgramy polskie

Najbliższa powtórka: czwartek, 22:00

Barwne perypetie bohaterów „Królowych życia” to zawsze mała, zdrowa dawka przyjemności i zarazem zapowiedź weekendu! W 11. sezonie programu spotkania z bohaterami i ich szalonymi przygodami na antenie TTV w czwartek i piątek.

W nowej serii programu spora rewolucja - do królewskiej paczki Dagmary, Kasi, Izy, Ani, Damiana oraz Leona, dołączą dwie nowe osobowości. Po raz pierwszy w formacie pojawi się król życia - Arek „Megakot” Kocik, przedsiębiorca z branży budowlanej, miłośnik pięknych kobiet, mody oraz samochodów, zarówno starych jak i tych najnowszej generacji. Niekończące się pokłady energii lubi przeznaczać na organizowanie imprez, a jego ulubione: „Beng beng!” widzowie na pewno usłyszą nieraz!

Widzowie poznają też nową królową. Pochodząca spod Kielc, Ola to dynamiczna mama, żona i bizneswoman. Ta miłośniczka luksusu swoje życie dalekie od przeciętności wiedzie u boku męża, pieszczotliwie nazywanego „Tygryskiem” oraz 6-letniej córeczki. I podobnie jak Dagmara jest zakochana w gorącym klimacie Egiptu, gdzie mają swój drugi dom.

Dwa premierowe odcinki "Królowych życia"
w czwartki i piątki od godz. 22:05 w TTV!

 

Zobacz także:

Nasze "Królowe życia" powracają i to we wznowionym składzie!
Nasze "Królowe życia" powracają i to we wznowionym składzie!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix