Kto to kupi?

Kto to kupi?

HitProgramy polskie

Ten program daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, często szalonych produktów. O tym, czy wykorzystają tę szansę zdecyduje publiczność zgromadzona w studio oraz inwestorzy zasiadający w jury.

Zgodnie z regułami programu, uczestnicy mają tylko 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli w tym czasie uda im się nakłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni,  dostaną się do drugiego etapu. To właśnie tam będę mieli szansę na przekonanie do swojego pomysłu różnych inwestorów. Który z nich okaże się lepszym sprzedawcą oraz innowatorem i wyjdzie ze studia bogatszy?

Prowadzącymi program są Jan Pirowski, dziennikarz i prowadzący popularno-naukową serię „DeFacto” oraz Krzysztof Ufnal, znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Zwiastun programu "Kto to kupi?"

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Gdzie i Jak zgłosić chęć udziału w programie bo podany poniżej link nie działa

~Gość

W jednym z programów prezentowano kwiaty do zasiania zamiast trawy (menzurka z nasionami). Może ktoś pamięta ten produkt i firmę, gdzie można to zakupić.
Pozdrawiam
Grzegorz

~Gość

Chętnie kupię prezentowaną smycz dla psa .Pomóżcie .

~Gość

Dzień Dobry. A może by tak sklep internetowy (lub link do producenta) dla produktów które eksperci zlecili do zakupu. Bardzo chętnie bym kupił dietetyczny talerz. Nawet zestaw obiadowy byłby oryginalnym produktem. A na kubku napis "BEZ CUKRU" lub inny równie dietetyczny.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix