Nauka jazdy

Nauka jazdy

HitProgramy polskie

Po krótkiej przerwie, „Nauka jazdy” powraca na antenę TTV! Na polskich drogach nowe przepisy i taryfikatory, a w programie nowi kursanci i instruktorzy. Ich umiejętności poznamy na ulicach Białegostoku, Krakowa i Warszawy.

W wiosennej serii widzowie będą śledzić perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy.  W trakcie 30. odcinkowej serii kursanci będą szkolić się po okiem wymagających, ale i empatycznych instruktorów: Ewy Kwaszyńskiej, Mariusza Włodarczyka, Jana Wasilewskiego oraz znanego z pierwszych sezonów Łukasza Kmiecika, słynącego zarówno ze swojej skuteczności, jak i z nieoczywistego żartu. Każde z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zachowań za kierownicą. Jak sobie poradzą jedni i drudzy?

 


Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dzień Dobry,
Oglądając odcinek 30 sezonu 5 podczas egzaminu państwowego Pani Kasi lektor skomentował włączenie kierunkowskazu na skrzyżowaniu z "łamanym pierwszeństwem" jako nieobowiązkowy. Skoro program ma być edukacyjny to takie błędy merytoryczne są niedopuszczalne. Na każdym skrzyżowaniu obowiązuje nakaz używania kierunkowskazu,... rozwiń

~Gość

A kto powiedział, że ma być edukacyjny? W pierwszych sezonach wręcz nawet lektor mówił na końcu, że ten program nie jest programem edukacyjnym.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix