Nauka jazdy

Nauka jazdy

HitProgramy polskie

Po krótkiej przerwie, „Nauka jazdy” powraca na antenę TTV! Na polskich drogach nowe przepisy i taryfikatory, a w programie nowi kursanci i instruktorzy. Ich umiejętności poznamy na ulicach Białegostoku, Krakowa i Warszawy.

W wiosennej serii widzowie będą śledzić perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy.  W trakcie 30. odcinkowej serii kursanci będą szkolić się po okiem wymagających, ale i empatycznych instruktorów: Ewy Kwaszyńskiej, Mariusza Włodarczyka, Jana Wasilewskiego oraz znanego z pierwszych sezonów Łukasza Kmiecika, słynącego zarówno ze swojej skuteczności, jak i z nieoczywistego żartu. Każde z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zachowań za kierownicą. Jak sobie poradzą jedni i drudzy?

 


Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dzień Dobry,
Oglądając odcinek 30 sezonu 5 podczas egzaminu państwowego Pani Kasi lektor skomentował włączenie kierunkowskazu na skrzyżowaniu z "łamanym pierwszeństwem" jako nieobowiązkowy. Skoro program ma być edukacyjny to takie błędy merytoryczne są niedopuszczalne. Na każdym skrzyżowaniu obowiązuje nakaz używania kierunkowskazu,... rozwiń

~Gość

A kto powiedział, że ma być edukacyjny? W pierwszych sezonach wręcz nawet lektor mówił na końcu, że ten program nie jest programem edukacyjnym.

~Gość

Tu liczy się oglądalość, a nie edukacja.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix